Witaj na blogu!

Blog jest miejscem, gdzie znajdziesz posty o kontach bankowych, promocjach, aplikacjach mobilnych i ciekawych rozwiązaniach związanych z bankowością. Najczęściej poruszamy tutaj tematy dotyczące e-Bankowości oraz wykorzystania technologii w bankowości. Niektóre zagadnienia traktujemy z małym dystansem, ale zawsze dbamy o wartość merytoryczną. Tego bloga możesz odwiedzić w trakcie przerwy kawowej lub w drodze do pracy. Wierzymy, że czas który tutaj spędzisz będzie przyjemny!

Przeczytaj najnowsze posty

5 sierpnia 2020
BLIK - co to jest? Jak płacić BLIKIEM? Kompletny poradnik.

BLIK to innowacyjne rozwiązanie, które zostało wprowadzone na rynek na początku lutego 2015 roku i w błyskawicznym tempie zyskało popularność. BLIK pozwala nie tylko na realizację płatności, daje też dostęp do wielu innych, przydatnych funkcji.

Czytaj dalej
1 sierpnia 2020
Aplikacja do kart lojalnościowych

Aplikacja do kart lojalnościowych pozwala bezpiecznie przechowywać wszystkie karty lojalnościowe w jednym miejscu i zawsze mieć je pod ręką. Jedyne czego potrzebujesz to telefonu z wbudowanym aparatem i skanerem.

Czytaj dalej
30 lipca 2020
Przelew zagraniczny - ile idzie? Ile kosztuje? Najlepsze sposoby.

Jak wysłać pieniądze za granicę? Ile kosztuje międzynarodowy transfer środków? Czy bank to najlepszy wybór do realizacji tego typu transakcji?

Czytaj dalej
28 lipca 2020
FinTech w Polsce - 11 firm, na które warto zwrócić uwagę (+mapa)

FinTech to skrót podchodzący od Financial Technology (technologie finansowe). Wykorzystuje się go w kontekście firm oferujących innowacyjne rozwiązania dla sektora finansowego. Przyjrzałem się temu, jak wygląda branża FinTech w Polsce.

Czytaj dalej
21 lipca 2020
Jak założyć konto walutowe przez internet? Wszystko, co musisz wiedzieć.

Planujesz założyć konto walutowe? Tutaj dowiesz się czym jest takie konto, jakie są najważniejsze cechy, na które należy zwrócić uwagę podczas zakładania konta walutowego poznasz też możliwości zakładania kont walutowych (przez internet i w oddziale).

Czytaj dalej
17 lipca 2020
Karta płatnicza dla dziecka

Wiele osób nie widzi sensu wyrabiania karty płatniczej dla dziecka, podczas gdy jest to rozsądne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć bezpieczeństwo.

Czytaj dalej
14 lipca 2020
Ile idzie przelew - jak długo trwa zaksięgowanie przelewu?

Jak dużo czasu potrzeba na realizację przelewów między bankami? Od czego zależy to, jak długo idzie przelew? Jak szybko zrealizować przelew? Sprawdź!

Czytaj dalej
6 lipca 2020
Karta debetowa – co to? Jak z niej korzystać?

Co to jest karta debetowa, jak możemy z niej korzystać i czym różni się od karty kredytowej? W tym poradniku znajdziesz informacje na temat karty debeotwej.

Czytaj dalej
30 czerwca 2020
Przelewy w weekend - ile to trwa? 4. sposoby na szybki przelew w weekend.

Czytając ten poradnik poznasz sporo informacji na temat przelewów w weekend - w piątek, sobotę, w niedzielę. Ile czasu trwa realizacja przelewu? Kiedy pieniądze dojdą na konto odbiorcy? Poznasz też 4 sposoby na ekspresową realizację przelewów w weekend.

Czytaj dalej
26 czerwca 2020
Konto oszczędnościowe bez konta osobistego - gdzie? Czy warto?

Czy warto otwierać konto oszczędnościowe bez konta osobistego? Jakie są najlepsze konta oszczędnościowe bez ror? Odpowiedzi na te pytania poznasz czytając ten wpis.

Czytaj dalej

To też może Cię zainteresować

Promocje bankowe

Aktualnie w promocji zyskasz nawet kilkaset złotych otwierając konto.

Zobacz promocje
Ranking Kont Osobistych

Sprawdź aktualny ranking najlepszych kont bankowych.

Sprawdź ranking
Darmowe konta bankowe

Zobacz aktualne zestawienie najtańszych rachunków bankowych.

Sprawdź ranking
chevron-down-circle