RankingKont.pl - logo

Witaj na blogu o (e-)Bankowości!

Blog jest miejscem, gdzie znajdziesz posty o kontach bankowych, promocjach, aplikacjach mobilnych i ciekawych rozwiązaniach związanych z bankowością. Najczęściej poruszamy tutaj tematy dotyczące e-Bankowości oraz wykorzystania technologii w bankowości. Niektóre zagadnienia traktujemy z małym dystansem, ale zawsze dbamy o wartość merytoryczną. Tego bloga możesz odwiedzić w trakcie przerwy kawowej lub w drodze do pracy. Wierzymy, że czas który tutaj spędzisz będzie przyjemny!

Przeczytaj najnowsze posty

20 maja 2020
Bankowość elektroniczna - nowe technologie w służbie klientów (nie tylko w kryzysie)

Bankowość elektroniczna to zbiór rozwiązań, które pozwalają na znacznie więcej niż realizację transakcji online. Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości bankowości elektronicznej w pełni i spraw, aby technologia działała na Twoją korzyść.

Czytaj dalej
24 marca 2020
Zostań w domu i bankuj online. 7 praktycznych porad

Kryzys związany z rozwojem epidemii koronawirusa ma ogromny wpływ na nasze codzienne funcjonowanie i przyzwyczajenia. W tym artykule znajdziesz garść praktycznych porad dotyczących bankowości elektronicznej dla początkujących uzytkowników i nie tylko.

Czytaj dalej
27 lutego 2020
Bankowość mobilna w roku 2020. Najciekawsze rozwiązania w aplikacjach mobilnych

Bankowość mobilna zyskuje na znaczeniu i dzisiaj cięzko wyobrazić sobie zarządzanie kontem bankowym bez wykorzystania telefonu. Czytając ten tekst dowiesz się więcej o najciekawszych aktualnie dostępnych rozwiązaniach bankowości mobilnej.

Czytaj dalej
23 stycznia 2020
W jakim banku najlepiej założyć konto? (2020)

W jakim banku najlepiej założyć konto? Wcale nie tak łatwo o prostą i jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Wybór będzie zależeć od wielu czynników. W artykule znajdziesz najciekawsze warianty i wyróżniające się konta bankowe.

Czytaj dalej
23 września 2019
Jaki to bank? Zobacz jak sprawdzić bank po numerze konta.

Chcesz zweryfikować bank po numerze konta? Dowiedz się jak sprawdzić z jakiego banku pochodzą środki, w sytuacji kiedy jedyną informacją jaką posiadasz, jest numer konta. Zazwyczaj wystarczy znać tylko 3 wybrane cyfry rachunku bankowego, aby określić do jakiego banku przynależy konto.

Czytaj dalej
27 sierpnia 2019
Zarabianie na bankach – czy jest możliwe? (moja opinia)

Zarabianie na bankach, to hasło które staje się dzisiaj coraz bardziej popularne. Czy na promocjach bankowych rzeczywiście można zarobić? Jeśli tak to ile? Poznaj moją opinię na temat zarabiania na promocjach bankowych.

Czytaj dalej
10 lipca 2019
Mini słowniczek promocji bankowych – to warto wiedzieć!

Mini słowniczek przydatnych pojęć związanych z promocjami bankowymi. Zobacz o czym warto wiedzieć, jeśli planujesz skorzystać z promocji bankowych.

Czytaj dalej

To też może Cię zainteresować

Promocje bankowe

Aktualnie w promocji zyskasz nawet kilkaset złotych otwierając konto.

Zobacz promocje
Ranking Kont Osobistych

Sprawdź aktualny ranking najlepszych kont bankowych.

Sprawdź ranking
Darmowe konta bankowe

Zobacz aktualne zestawienie najtańszych rachunków bankowych.

Sprawdź ranking
chevron-down-circle