ranking kont - logo serwisu

Nasza Misja

Nowoczesna bankowość rozwija się na tyle szybko, że konto bankowe już dawno przestało służyć wyłącznie do robienia przelewów. Banki prześcigają się w rozwiązaniach, które mają za zadanie przykuć uwagę klienta i zapewnić mu wygodę korzystania.

Jak więc odnaleźć się wśród wszystkich dodatkowych usług, promocji, premii i opłat za prowadzenie rachunku?

Chcemy pokazać Ci, że bankowość wcale nie musi być trudna do zrozumienia, ale może być fascynująca. Z nami przekonasz się, że nie potrzebujesz mieć kierunkowego wykształcenia i analizować wielu regulaminów, aby:

  • uniknąć opłat za prowadzenie ROR;
  • zyskiwać na kontach bankowych;
  • rozsądnie korzystać z promocji, programów lojalnościowych i rabatowych oferowanych przez banki;
  • znaleźć coś dla siebie w ofertach nowoczesnych instytucji finansowych i nowych możliwościach, jakie oferują firmy z branży FinTech.

Jaka jest nasza misja?

Naszym celem jest uzbroić czytelników w wiedzę potrzebną do tego, aby na rynku usług finansowych czuli się pewnie, a przede wszystkim byli w stanie podejmować świadome wybory.

Nie chcemy ci niczego sprzedawać. Zależy nam, abyś zrozumiał, że usługi bankowe, nawet te, które na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, to rozwiązanie dla każdego.

Dlatego opisujemy dla ciebie szeroki zakres tematów, dostarczamy unikalne spostrzeżenia, weryfikujemy fakty i tłumaczymy skomplikowane zagadnienia prawne. Podajemy konkretne i praktyczne przykłady, tworzymy nieszablonowe zestawienia oraz porównania produktów finansowych.

W efekcie otrzymujesz łatwe do zrozumienia i lekkie w odbiorze materiały, które udostępniamy bezpłatnie dla użytkowników naszej strony.

Dbamy o to, abyś czuł się komfortowo w świecie nowoczesnych finansów i ewoluującej w niezwykłym tempie bankowości.

ikona - nowoczesny nagłówek

Dlaczego warto wybrać witrynę Rankingkont.pl?

Nie jesteśmy bankiem ani pośrednikiem finansowym, nastawionym na zysk i sprzedaż najbardziej rentownych produktów.

Prowizja, którą otrzymujemy za polecenia kont bankowych na naszej stronie, pozwala nam przetrwać w tych trudnych dla wszystkich czasach, rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. W konsekwencji możemy tworzyć dla naszych czytelników coraz lepsze materiały!

Sprzedaż jest jak tlen – pozwala nam funkcjonować, ale w zamian za to dostarczamy użytkownikom wartość dodaną. Z każdą wizytą na naszej stronie będziesz bogatszy o nową wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce.

ikona - nowoczesny nagłówek

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niewielkim zespołem doświadczonych praktyków. Mamy kwalifikacje i wiedzę z zakresu szeroko rozumianych finansów, bankowości, prawa i ekonomii.

Naszym celem jest pokazanie ci, jakie możliwości daje nowoczesna bankowość oraz jak możesz z nich skorzystać. Tłumaczymy, analizujemy, oceniamy i starannie weryfikujemy fakty. Dbamy o nienaganną jakość publikowanych treści oraz ich unikalną wartość merytoryczną. Nie boimy się trudnych tematów.

Robimy to po to, abyś miał dostęp do wartościowego, kompletnego źródła wiedzy w jednym miejscu. Budujemy serwis, który odpowiada na potrzeby użytkownika nowoczesnych usług finansowych.

ikona - nowoczesny nagłówek

Kwalifikacje

Nasz zespół składa się z osób z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem praktycznym. Pozwala nam to dobrze rozumieć świat finansów, wychwycić zmieniające się trendy i trafnie ocenić jakimi informacjami należy się dzielić z użytkownikami.

Założyciel strony jest absolwentem SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, łączy pasję do nowych technologii z praktycznymi umiejętnościami zarządzania finansami, tworząc unikalną platformę

ikona - nowoczesny nagłówek

Co znajdziesz na naszej stronie?

Na stronie przeczytasz artykuły na temat różnych typów kont bankowych:

  • osobistych;
  • firmowych;
  • walutowych;
  • oszczędnościowych;
  • rachunków maklerskich.

Poruszamy także tematy specjalistyczne, dotyczące kont dla najmłodszych, graczy, seniorów czy zagadnień takich konto bez komornika lub rachunek z debetem.

Omawiamy też sytuacje, z którymi możesz zetknąć się podczas korzystania z bankowości elektronicznej. Z nami zrozumiesz, czym jest procedura AML, jak zabezpieczyć się w sieci i czy istnieje coś takiego, jak anonimowe konto bankowe.

Publikujemy poradniki finansowe, recenzujemy produkty i wyjaśniamy zawiłości związane z działaniem FinTechów. Nasz projekt „Twój Słownik Finansowy” tłumaczy użytkownikom prostym językiem skomplikowane zagadnienia z dziedziny finansów.

ikona - nowoczesny nagłówek

Transparentność

Zależy nam na tym, abyś miał pełne zaufanie do informacji, które znajdziesz na naszej stronie. Dlatego nasze rekomendacje są niezależne i oparte na rzetelnej ocenie. Artykuły są wyrazem osobistych poglądów autorów. Jeżeli materiał powstaje przy współpracy z marką, wówczas jest właściwie oznaczony.

Na stronie korzystamy z tzw. linków afiliacyjnych, co oznacza, że otrzymujemy prowizję za polecenie produktu. Może to wpłynąć np. na kolejność prezentowania tych produktów, jednak nasze opinie pozostają niezależne, a otrzymywana prowizja nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną treści.

ikona - nowoczesny nagłówek

Dane kontaktowe

Jeżeli masz pytania lub sugestie, napisz do nas! Twoje zdanie jest dla nas ważne i pomoże nam rozwijać serwis.

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail kontakt@rankingkont.pl. Jeżeli jesteś partnerem biznesowym, skorzystaj z adresu wspolpraca@rankingkont.pl. Możesz również napisać do nas przez formularz kontaktowy dostępny pod adresem https://rankingkont.pl/kontakt.

Odkryjmy razem finanse

Nasza misja i wartości opierają się na trzech filarach: jakości, rzetelności i dostarczaniu unikalnych, wnikliwych informacji. Chcemy, abyś miał dostęp do aktualnych, wartościowych faktów o rynku finansowym. Dzięki temu nauczysz się samodzielnie podejmować decyzje dotyczące twoich pieniędzy.

Zachęcamy do korzystania z naszej strony – przekonaj się, że kwestie finansowe mogą być proste!

Nasz Zespół

Oni tworzą treści na stronie internetowej, którą teraz odwiedzasz.
Łukasz Scheibinger
Założyciel Serwisu
Jestem założycielem serwisu internetowego Rankingkont.pl. Posiadam szerokie doświadczenie w marketingu i finansach.
Maciej Szukała
Autor w Serwisie

Jestem radcą prawnym. Dla serwisu Rankingkont.pl tworzę treści eksperckie o tematyce prawniczej oraz finansowej. 

Redakcja
Współpracownicy Serwisu

Dbamy, aby użytkownicy serwisu Rankingkont.pl zawsze otrzymywali aktualne i wyczerpujące treści.