Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Santander Bank Oddział
Konto Jakie Chcę - Santander Bank
logo Santander Banku
Konto Jakie Chcę - analiza rachunku

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to konkurencyjna oferta nie tylko ze względu na niskie i łatwe do uniknięcia opłaty, ale też możliwość uzyskania zwrotu za dokonywanie określonych operacji – opłacając rachunki możesz odzyskać nawet 300 zł.

Jak uniknąć opłat za to konto? To proste! Wybierz opcję warunkowej opłaty za kartę i uniknij jej dokonując 5-ciu transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu. Możesz też wybrać opcję opłaty stałej wysokości 3 zł w miesiącu. 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w przypadku konta Banku Santander, to brak opłat za przelewy natychmiastowe (ELIXIR, Express ElixELIXIR i BlueCash) oraz szeroki wachlarz możliwości jak chodzi o dokonywanie płatności mobilnych.

Czy są to przyczyny, przez które konto zostało wybrane przez ponad 1,3 miliona klientów (źródło)? Dowiedz się czytając analizę tego rachunku.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Podstawowe opłaty

0 zł

Prowadzenie konta

0-5 zł / 3 zł

Karta płatnicza

0-5 zł / 7 zł

Bankomaty

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Zlecenie stałe

Korzystając z karty płatniczej możesz wybrać 2 warianty. Wariant 1: stała opłata wysokości 3 zł miesięcznie. Wariant 2: warunkowa opłata za kartę. W przypadku Wariantu 2, aby uniknąć warunkowej opłaty za kartę dokonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

0 zł za wypłatę z bankomatów Santander Bank Polska. Prowizja za wypłatę z innych bankomatów wynosi 5 zł. Możesz kupić pakiet wypłat gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce w cenie 7 zł miesięcznie. Bezwarunkowy brak opłat dla osób poniżej 26 roku życia.

Zyskaj w promocji!

Konto Jakie Chcę w Santander Banku - cechy rachunku

Uniknij wszystkich opłat

Korzystając z rachunku możesz uniknąć wszystkich opłat, w tym za kartę płatniczą i bankomaty.

1% zwrotu za rachunki

Za rachunki możesz otrzymać 1% zwrotu, nawet 300 zł w ciągu roku.

Szeroka gama płatności mobilnych

Dostęp do płatności: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK.

Karta z pakietem walutowym

Płatności w walutach EUR, USD, GBP bez prowizji za przewalutowanie; wypłaty z bankomatów za granicą bez opłat naliczanych przez Bank.

Usługi dodatkowe i niskie opłaty

Usługi dodatkowe: automatyczne oszczędzanie, program lojalnościowy dołączony do karty. Brak opłat za przelew natychmiastowy.

Teraz zyskaj 150 zł ekstra

Teraz w promocji możesz zyskać 150 zł za przelew wynagrodzenia.

Wybierz Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę możesz otworzyć przez internet, na stronie Santander Banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Przewiń do góry