ranking kont - logo serwisu

Konto za Zero w PKO BP - analiza rachunku

PKO Konto za Zero, to rachunek, z którego można korzystać bez opłat, przy spełnieniu warunku aktywności. Wypłacaj gotówkę za darmo BLIKIEM z wszystkich bankomatów w Polsce. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać z rachunkiem od PKO BP.
Konto za Zero w PKO BP

Skorzystaj z promocji PKO Banku Polskiego i zyskaj do 240 zł zwrotu! Ta oferta specjalna stanowi połączenie korzyści oferowanych przez konto osobiste oraz kartę kredytową.

Możesz zyskać:

240 zł

Konto za Zero - co masz za darmo

Ekspercka wskazówka:
Spełniam warunkiNie spełniam warunków
OTWÓRZ KONTO

Przeanalizowaliśmy Konto za Zero

Konto za Zero w PKO BP

Analiza Konta za Zero - PKO BP

Konto za Zero w PKO BP - jak wskazywałaby nazwa - to rachunek, którego cechą wyróżniającą, są niskie opłaty. W kontekście rachunku bankowego od PKO, pojawia się pytanie: czy Konto za Zero, rzeczywiście jest za zero?

I jak się okazuje, pytanie to nie jest bezpodstawne, bo choć z konta w banku PKO BP można korzystać bezpłatnie, konieczne jest jednak spełnienie warunków aktywności. Na szczęście nie należą one do najtrudniejszych.

Co w takim razie należy zrobić, aby uniknąć opłaty za konto? Wystarczy dokonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu.

Najważniejsze opłaty oraz warunki ich uniknięcia, kształtują się w następujący sposób:

 • 0 zł - prowadzenie konta - prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Nie trzeba spełniać żadnych warunków.
 • 0 / 10 zł - karta płatnicza - korzystanie z karty warunkowo darmowe, a z opłata zwalnia dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Warto upewnić się, że będziesz spełniać ten warunek, bo opłata za kartę, jest względnie wysoka.
 • 0 zł - wypłaty z bankomatów PKO BP - bankomaty własne Banku są zawsze darmowe dla Klientów.
 • 0 zł - wypłaty BLIK z wszystkich bankomatów - warto dokonywać wypłat BLIKIEM! Są one darmowe, niezależnie od bankomatu, z jakiego korzystasz.
 • 10 zł - wypłaty kartą, z innych bankomatów niż PKO BP.

Najważniejsze cechy Konta za Zero w PKO BP

Konta za Zero można w rzeczywistości korzystać "za zero", a warunek uniknięcia opłaty za kartę dołączonej do rachunku w PKO Banku Polskim jest względnie prosty do spełnienia. Warto jednak wiedzieć, że konto od PKO BP, daje też dostęp do innych rozwiązań, dedykowanych dla posiadaczy tego konta.

Poniżej znajdziesz skrócone informacje, na temat tego, jakie są najważniejsze cechy Konta za Zero. Więcej na ten temat, dowiesz się w dalszej części analizy tego rachunku.

Konto za warunkowe Zero

Brak opłat przy 5 transakcjach kartą debetową do konta.

Darmowe bankomaty BLIK

Wypłacaj gotówkę BLIKIEM, bez dodatkowych opłat.

Zyskaj z Kontem

Sprawdź czy jest dostępna promocja i zyskaj z kontem.

Aplikacja mobilna IKO

Zarządzaj finansami z wykorzystaniem popularnej aplikacji mobilnej IKO.

Debet na koncie

Do 1000 zł bez odsetek, przez 30 dni (miesięczna opłata: 5 zł).​

Usługi dodatkowe

Autooszczędzanie, usługa wielowalutowa w 11 walutach i kantor walutowy online, PKO inwestomat.

Konto za Zero PKO BP - ogólnie o rachunku​

PKO BP, to największy uniwersalny bank w Polsce. Pełna nazwa instytucji brzmi: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski. Bank powstał 7 lutego 1919 roku, jako Pocztowa Kasa Oszczędności, a swoją dzisiejszą nazwą posługuje się od 25 października 1948 roku. Zatrudnienie w grupie kapitałowej PKO Banku Polskiego, przekracza 29 000 osób. Aktywa banku PKO BP są warte ponad 324 mld zł, a zysk netto w 2018 roku wyniósł 3,741 mld.

uwagi ikona
Ciekawostka

Na stronie sejm.gov.pl, w Internetowym Systemie Aktów prawnych, można znaleźć dokumenty powołujące instytucję PKO:

Tyle w kwestii banku. Teraz skoncentruję się na samym Koncie za Zero. Na wstępie omówiłem kwestię kosztów. Jak widać po nazwie rachunku - opłaty są jedną z najważniejszych cech konta. Konto w rzeczywistości jest za zero złotych, w sytuacji gdy spełnimy warunek aktywności, polegający na dokonaniu 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w miesiącu, na dowolną kwotę.

Dużym plusem są darmowe wypłaty BLIKIEM z bankomatów - jeśli wypłacasz pieniądze bez karty, a taką możliwość jest dostępna w większości bankomatów w naszym kraju, wtedy nie zapłacisz prowizji, niezależnie od tego, w jakiej lokalizacji dokonujesz wypłaty. W przypadku standardowych wypłat kartą, sugeruję korzystać z bankomatów sieci PKO BP, ponieważ w innych bankomatach obowiązuje względnie wysoka prowizja, wartości 10 zł od wartości transakcji.

Klienci korzystający z Konta za Zero, mogą wykorzystać debet na koncie, kupować pieniądze w kantorze online i zarządzać rachunkiem, z dobrze ocenianą aplikacją mobilną IKO. O tych rozwiązaniach, więcej dowiesz się w dalszej części tej analizy. Teraz jednak zatrzymam się na chwilę przy opłatach. Przyjrzyjmy się bliżej TEMU, jak wygląda kwestia najważniejszych opłat do PKO Konta za Zero.

PKO za Zero - darmowe konto? Najważniejsze opłaty

opłaty - ikona

Wybrane opłaty

 • 0 zł - prowadzenie konta
 • 0 zł - realizacja polecenia zapłaty
 • 0 zł - realizacja zlecenia stałego
 • 0 zł - przelew krajowy w PLN przez internet
 • 4,99 zł - przelew natychmiastowy przez internet
 • 0 zł - przelew na telefon BLIK

Karta płatnicza i bankomaty

 • 0 zł - wydanie karty debetowej do konta
 • 0 / 10 zł  - miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł - prowizja od transakcji bezgotówkowych

0 zł za obsługę karty płatniczej gdy dokonano min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do rachunku lub przy użyciu BLIK

 • 0 zł - wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce BLIKIEM
 • 0 zł - wypłata z bankomatów PKO BP
 • 10 zł - wypłaty z innych bankomatów niż PKO BP w kraju
 • 0 zł* - wypłata z bankomatów za granicą: prowizja banku

*Właściciel bankomatu może naliczać własne opłaty.

Inne

 • 30 zł - zmiana rachunku ze wspólnego na indywidualny i odwrotnie
 • 0 zł - powiadomienia o bieżących zdarzeniach związanych z posiadanym rachunkiem pocztą elektroniczną
 • 6 zł - pakiet 40 powiadomień SMS - miesięczna opłata abonamentowa
 • 0 zł - polecenie przelewu SEPA (w EUR) w bankowości internetowej
 • 45 zł - polecenie przelewu za pośrednictwem systemu SORBNET

Konto za Zero - karta płatnicza, dołączona do rachunku

Decydując się otworzyć PKO Konto za Zero, do rachunku otrzymasz kartę PKO Ekspres. Pozwala ona na dokonywanie płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych i internecie. Możesz skorzystać z usługi Visa Cashback, dzięki której wybierzesz do 300 zł dokonując zakupów w sklepie. Unikalną cechą karty jest możliwość wyboru jednego z 18 tematycznych wizerunków.

Specjalna edycja: Oficjalna Karta Ekstraklasy PKO Ekspres

W specjalnej edycji możesz zamówić karę płatniczą PKO Ekspres, z wizerunkiem ogólnym lub z herbami klubów występujących w piłkarskiej Ekstraklasie. Poza tym, karta posiada takie same funkcje, jak standardowa karta wydana do konta, w tym możliwość skorzystania z usługi wielowalutowej w 11 walutach (PLN, EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF).

Karta wielowalutowa PKO Ekspres

Do karty PKO BP masz możliwość podpięcia konta walutowego i skorzystania z usługi wielowalutowej w 11 walutach. Prowadzenie konta walutowego w PKO BP - gdy jest podpięte do karty wielowalutowej - jest bezpłatne (w innym przypadku bank może naliczyć opłatę).

Usługa wielowalutowa, podpięta do rachunku, pozwala na dokonywanie płatności w 10 walutach bez koszów przewalutowania. Te waluty, to wspomniane wcześniej: EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF. Gdy jesteś w kraju, gdzie obowiązująca jest jedna z tych walut, i na swoim koncie walutowym posiadasz odpowiednią ilość środków, wtedy możesz dokonywać płatności bezpośrednio w walucie, a więc bez kosztów przewalutowania transakcji.

Osoby, korzystające z usługi wielowalutowej, mogą też liczyć na inne profity, jak np. czasowo dostępna promocja, pozwalająca na zlecanie przelewów zagranicznych lub walutowych bez opłat (szczegóły znajdziesz na tej stronie banku).

Bankowość elektroniczna w PKO BP

Bankowość elektroniczna stała się jedną z najważniejszych cech rachunku osobistego. Za pośrednictwem internetu w kompleksowy sposób zarządzimy rachunkiem, dzięki czemu konieczność wizyt w oddziale jest znikoma.

W bankowości internetowej PKO, z łatwością zrealizujesz najważniejsze operacje, jak choćby przelew na konto w innym banku, a funkcja e-Urzędu w iPKO umożliwi ci zrealizowanie najważniejszych formalności bez wychodzenia z domu.

uwagi ikona
Dla początkujących

Bank PKO BP przygotował poradnik - BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA dla początkujących, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat korzystania z rozwiązań banku. Dowiesz się w nim:

 • Jak pierwszy raz zalogować się w serwisie internetowym
 • Jak wskazać pełnomocnika do konta
 • Jak zrealizować przelew
 • O jakich zasadach bezpieczeństwa trzeba pamiętać.

Tego typu rozwiązania pozwalają oswoić się z rozwiązaniami bankowości internetowej, szczególnie dla osób początkujących. Duży plus dla Banku, za przygotowanie takiego materiału. Znajdziesz go na tej stronie banku PKO.

Naturalnie, w PKO Banku Polskim, jak również w innych bankach, pewne cech są wspólne. Jednak konkurując o klientów, banki często udostępniają unikalne, "szyte na miarę" rozwiązania, które stanowią wartość dla klientów decydujących się wybrać określony rachunek. Co do zaoferowania ma PKO Konto za Zero?

Autooszczędzanie

Autooszczędzanie - jak nazwa wskazuje - to system automatycznego oszczędzania. Konto w PKO BP pozwala na automatyczne odkładanie pieniędzy, przy dokonywaniu takich transakcji jak:

 • płatności kartą do konta
 • przelewy (w tym zlecenia stałe)
 • płatności w aplikacji IKO (płatności BLIK, przelewy oraz płatności zbliżeniowe).

Do wyboru są różne warianty oszczędzania:

 • stała kwota od transakcji - jeśli wybierzesz "3 zł", wtedy od każdej transakcji, niezależnie od jej kwoty, na koncie oszczędnościowym znajdzie się kwota 3 zł
 • procent od każdej transakcji - przyjmijmy, ze ustalasz 2% od transakcji. Dokonujesz płatności w sklepie na kwotę 100 zł. Na Twoim koncie oszczędnościowym znajdą się 2 zł.
 • zaokrąglenie do pełnej kwoty - w tym przypadku na Twoje konto będzie wpadać "końcówka" transakcji, od 1 do 99 gorszy. Przykładowo: płacisz 98,22 zł za zakupy - wtedy na Twoim rachunku znajdzie się kwota 78 gorszy.

PKO Konto za Zero, nie jest jedynym rachunkiem, który oferuje tego typu rozwiązanie. Warto jednak mieć to na uwadze, ponieważ system automatycznego oszczędzania może nam pomóc:

a) wyrobić dobre nawyki oszczędzania pieniędzy (wybierz "zaokrąglenie do pełnej kwoty")

b) w efektywny sposób oszczędzać pieniądze - oszczędzanie działa w sposób automatyczny, nie można więc uniknąć lub zapomnieć o transakcjach.

System włączysz w ustawieniach bankowości internetowej.

PKO Inwestomat - doradca inwestycyjny online

Co jeśli zgromadzisz określoną kwotę na swoim rachunku? Konto za Zero oferuje unikalne rozwiązanie, jakim jest Inwestomat.

Przede wszystkim bariery, jak chodzi o korzystanie z systemu, praktycznie nie istnieją, ponieważ:

 • Inwestomat jest darmowy!
 • Wystarczy już 100 zł, żeby rozpocząć inwestowanie

Posiadając niewielką kwotę na rachunku, możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem. Polecam to przede wszystkim osobom, które lubią "bawić się" tego typu narzędziami, korzystając wirtualnej waluty. Inwestomat to rozwiązanie z jednej strony bezpieczne, bo nie musimy angażować dużych środków, z drugiej strony pozwala podejść do tematu na poważnie - chodzi przecież o prawdziwe pieniądze.

A jak to działa? Na początku określisz swój cel. Następnie Inwestomat dokonuje analizy twoich potrzeb oraz możliwości. Na koniec otrzymujesz rekomendacje, odnośnie wybranych funduszy inwestycyjnych.

Ubezpiecz samochód i zyskaj w promocji

Nie jest zaskoczeniem, że jedną z cech konta w PKO jest możliwość wykupienia ubezpieczenia. O ile tego typu rozwiązania są często dostępne w różnych bankach (generalnie otwierając konto w banku - nie tylko konto w PKO - zyskasz dostęp do szerszej oferty), tak w tym przypadku, należy zwrócić uwagę na możliwość ubezpieczenia samochodu.

Aktualnie, porównywarka daje możliwość sprawdzenia cen OC/AC u 5 ubezpieczycieli, co pozwala wybrać najlepszą ofertę, spośród dostępnych rozwiązań. Tym co wyróżnia Konto za Zero w tym wymiarze, jest fakt, że wybierając tę opcję, masz szansę zyskać w promocji. W dniu, gdy publikuję tę recenzję, dostępna jest promocja, w której można zyskać 150 zł na Allegro. Sprawdź aktualną ofertę na stronie banku lub w aplikacji mobilnej IKO.

Aplikacja mobilna IKO

Jeśli już zaczęliśmy temat aplikacji IKO, to rozwińmy teraz trochę to zagadnienie. Aplikacja mobilna IKO, to jedna z najpopularniejszych aplikacji bankowych w Polsce! Rozwiązanie staje się ikoną bankowości mobilnej, ponieważ została pobrana już ponad 5 000 000 (tak - 5 milionów) razy.

Aplikacja jest dostępna aż na 3 systemy operacyjne: Android, iOS oraz Windows Phone.

Z oczywistych względów, to właśnie Android oraz iOS, są najpopularniejszymi platformami bankowości elektronicznej. Na uwagę zwraca fakt wysokich ocen aplikacji oraz dużej ilości opinii (co jest oczywistą konsekwencją ilości pobrań):

 • IKO w wersji na Android, została oceniona na 4,8 punktów w skali do 5, przy ponad 420 000 ocen
 • IKO w wersji na iOS, została oceniona na 4.8, przy ponad 200 000 ocen - to aktualny Top 1 w kategorii Finanse!

Co skrywa aplikacja mobilna IKO - jedna z najlepszych na rynku, w swojej kategorii?

Naturalnie, w tym przypadku zyskamy dostęp do podstawowych funkcji, jak:

Aplikacja posiada też kilka innych, unikalnych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę. Należą do nich:

 • "Pomagaj z nami" - wspieraj Fundację PKO Banku Polskiego w ramach określonego celu charytatywnego (nieco szerzej opisałem to rozwiązanie w tym miejscu, jako jedno z najciekawszych rozwiązań bankowych aplikacji mobilnych)
 • Mobilna autoryzacja - wygodny sposób na zatwierdzanie przelewów zrealizowanych w ramach rachunku Konto za Zero (nie tylko przelewów online!)
 • Strefa płatnego parkowania - opłacaj bilety parkingowe w aplikacji IKO
 • Czasowa blokada kart - zablokuj kartę, gdy masz wątpliwości, czy ją zgubiłeś.

Więcej informacji na temat Aplikacji Mobilnej IKO, dostępnej w ramach rachunku PKO Konto za Zero, znajdziesz już wkrótce w specjalnym teście tej apki.

Co wyróżnia Konto za Zero?

Jak widać, możliwości z rachunkiem PKO Konto za Zero jest... całkiem sporo. Jednak to jeszcze nie wszystko. Warto też zwrócić uwagę na dwie, unikalne cechy PKO Konta za Zero, które wyróżniają ich rozwiązanie, na tle konkurencyjnych ofert. O jakich funkcjach mowa?

Limit odnawialny

Limit odnawialny w koncie, jest to linia kredytowa, która pozwala skorzystać z większej ilości pieniędzy, niż wynosi faktyczne saldo konta. Wstępna decyzja jest dostępna na etapie składania wniosku, a odsetki płacisz tylko od wykorzystanej kwoty limitu. Aktualna kwota dostępnego limitu, w ramach rachunku PKO BP Konto za Zero dla klientów indywidualnych, to nawet 100 000 zł.

Szczegóły, aktualną prowizje oraz oprocentowane, znajdziesz na tej stronie PKO BP.

Kantor Internetowy PKO BP

W ramach konta internetowego, przez aplikację mobilną IKO lub serwis internetowy iPKO, możesz wymieniać waluty w kantorze internetowym.

Najważniejsze cechy kantoru, który jest dostępny wraz z Kontem za Zero to:

 • 0 zł za wykonane transakcje
 • 0 zł za przelewy w walutach: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF zlecone w bankowości internetowej, pod warunkiem wykonania min. 1 transakcji walutowej w kantorze internetowym (oferta promocyjna, ograniczona czasowo).

Ciekawym rozwiązaniem jest fakt, że za kupno waluty możesz zapłacić też BLIKIEM. Jest też możliwość ustawienia powiadomień o preferowanym kursie walut, które przyjdą w formie SMS lub powiadomienia push w aplikacji mobilnej IKO.

PKO Konto za Zero - podsumowanie i opinia

"Konto za Zero" to rachunek, którego nazewnictwo może sugerować, że najważniejsza cecha to brak opłat? Czy tak jest w rzeczywistości? Odpowiedź brzmi: i tak i nie. Co masz za zero:

 • prowadzenie rachunku - bezwarunkowo darmowe
 • miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, w sytuacji gdy spełnisz warunek aktywności (5 transakcji w miesiącu)
 • wypłaty z bankomatów w Polsce BLIKIEM oraz kartą z bankomatów PKO

Ze względu na względnie wysoką opłatę za kartę - 10 zł przy niespełnieniu warunku - konto wcale nie należy do najbardziej konkurencyjnych rozwiązań na rynku, jak chodzi o koszty.

Jeśli koszty związane z kontem oraz możliwość uniknięcia opłat, są dla Ciebie najważniejszą cechą rachunku, wtedy upewnij się, ze będziesz regularnie dokonywać płatności kartą PKO Ekspres. Tylko dokonując 5 transakcji w miesiącu, unikniesz warunkowych opłat. Warto również dokonywać wypłat BLIKIEM, w ten sposób możesz korzystać z darmowych bankomatów w Polsce.

dla początkujących
Wskazówka

Jeśli koszty związane z kontem oraz możliwość uniknięcia opłat, są dla Ciebie najważniejszą cechą rachunku, wtedy upewnij się, ze będziesz regularnie dokonywać płatności kartą PKO Ekspres. Tylko dokonując 5 transakcji w miesiącu, unikniesz warunkowych opłat. Warto również dokonywać wypłat BLIKIEM, w ten sposób możesz korzystać z darmowych bankomatów w Polsce.

Jeśli spełnisz warunki, wówczas otrzymujesz dostęp do solidnego rachunku, który daje dostęp do ciekawych rozwiązań.

Wyróżnić należy szczególnie aplikację IKO, która została pobrana już ponad 5 000 000 razy! Przy tak wysokiej liczbie użytkowników, apka zbiera bardzo dobre recenzje - zarówno w przypadku Androida, jak również iOS, oceniono ją na 4.8 punktów w skali do 5, a w wersji na urządzenia z jabłkiem, aplikacja mobilna IKO, zajmuje 1 miejsce w swojej kategorii!

Aplikacja IKO jest jedną z największych zalet tego rachunku. Na jakie cechy konta w PKO BP, należy jeszcze zwrócić uwagę?

 • Autooszczędzanie - automatycznie odkładaj pieniądze na konto, kiedy dokonujesz płatności bezgotówkowych
 • Karta wielowalutowa w 11 walutach
 • PKO Inwestomat - doradca inwestycyjny online, dobry nawet (a może szczególnie) dla początkujących
 • Limit odnawialny w koncie - do 100 000 zł.
 • Kantor Internetowy, co w połączeniu z kartą wielowalutową, składa się na solidną ofertę dla osób podróżujących za granicę.
 • Promocyjne oferty produktów towarzyszących, np. ubezpieczeń.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi tradycyjne i dobrze sprawdzone rozwiązania. Przy tym będziesz używać kartę debetową regularnie, nie mniej niż 5 razy w miesiącu. Dodatkowo ważna jest dla Ciebie niezawodna aplikacja mobilna Banku...

Wtedy PKO Konto za Zero okaże się świetnym rozwiązaniem.

Pytania i odpowiedzi

Konto za Zero jest warunkowo darmowe. To znaczy, że opłat za rachunek unikniesz, jeśli spełnisz warunki aktywności. Wystarczy 5 płatności kartą w miesiącu, aby uniknąć opłaty za kartę. Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe.

Konto za Zero, możesz otworzyć na stronie internetowej banku, w aplikacji IKO lub oddziale PKO BP. Warianty otwarcia rachunku, dostępne w aplikacji, to:

 • otwarcie konta przez selfie
 • otwarcie konta online i podpisanie umowy z kurierem

Wniosek o debet na koncie za Zero w PKO BP możesz złożyć w aplikacji mobilnej IKO. Wejdź w zakładkę "Moje Produkty", z rubryki "Konta" wybierz właściwy rachunek, z menu kontekstowego (trzy kropki w górym rogu ekranu), wybierz "Wniosek o Debet na Koncie", następnie uzupełnij formularz i zatwierdź operacje kodem PIN.

Konto za Zero jest warunkowo darmowe. To znaczy, że opłat za rachunek unikniesz, jeśli spełnisz warunki aktywności.

Przy tradycyjnej wypłacie kartą PKO Ekspres, darmowe są bankomaty własne banku. Wypłaty BLIKIEM z wszystkich bankomatów w kraju są darmowe.

Przeanalizowaliśmy też podobne konta:

Konto Internetowe od Alior Banku - analiza oferty

Konto Internetowe w Alior Banku, to alternatywne rozwiązanie dla popularnego Konta Jakże Osobistego. Korzystając z konta internetowego w bardzo prosty sposób unikniesz opłat związanych z rachunkiem, a dodatkowo zyskasz dostęp udogodnień, jakie daje nowoczesna bankowość elektroniczna w Alior.

Konto i karta dla Graczy LOL od Alior Banku - analiza oferty

Konto dla graczy od Alior Bank, to specjalny wariant rachunku osobistego, pozwalający odnieść korzyść osobom grającym w LOL (League of Legends). W ramach tej oferty zyskasz unikatową kartę z wizerunkiem Ashe, bohaterki League of Legends oraz możliwość uzyskania 1380 Riot Points do League of Legends w każdym miesiącu.

Konto bez Granic w PKO BP - analiza oferty

Konto Bez Granic w PKO BP to rachunek, którego użytkownicy mogą sporo zyskać. Korzyści mają odczuć szczególnie osoby podróżujące. To wszystko przy jednorazowej opłacie 17,9 zł w miesiącu. W zamian klienci otrzymają dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności. Czy PKO Konto bez Granic się opłaca? Sprawdźmy!

Konto dla Ciebie w Credit Agricole - analiza rachunku

Konto dla Ciebie, to warunkowo darmowy rachunek bankowy. Klub rabatowy, automatyczne oszczędzanie CAsaver, karta wielowalutowa i dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe - to wybrane usługi, z których możesz skorzystać bez opłat, gdy zdecydujesz się wybrać ten rachunek.

CitiKonto - nowa odsłona konta od Citi Handlowy

CitiKonto, to nowa, "rewolucyjna" odsłona konta osobistego w banku Citi Handlowy. Rewolucja w tym wydaniu, to bezwarunkowy brak opłat za konto, kartę, darmowe bankomaty oraz trzy przelewy natychmiastowe w miesiącu bez opłat. Użytkownicy tego rachunku mogą również liczyć na dodatkowe korzyści.
magic-wandstartagpushpinsmartphonesyncthumbs-upquestion-circle