ranking kont - logo serwisu

Konto i karta dla Graczy LOL od Alior Banku - analiza oferty

Konto dla graczy od Alior Bank, to specjalny wariant rachunku osobistego, pozwalający odnieść korzyść osobom grającym w LOL (League of Legends). W ramach tej oferty zyskasz unikatową kartę z wizerunkiem Ashe, bohaterki League of Legends oraz możliwość uzyskania 1380 Riot Points do League of Legends w każdym miesiącu.
DALEJ
Przejdź do banku
analiza Konta dla Graczy Alior Banku

Korzyść dla Graczy

Specjalna korzyść: punkty dla graczy League of Legends - do zdobycia nawet 1380 w miesiącu oraz karta debetowa z wizerunkiem Ashe z League of Legends. Teraz dodatkowo nawet 200 zł premii!

Możesz zyskać:

Korzyści w grze LOL, 200 zł premii

Konto dla Graczy LOL - co masz za darmo

Ekspercka wskazówka:
Spełniam warunkiNie spełniam warunków
Szczegóły, znajdziesz w aktualnym cenniku.
OTWÓRZ KONTO

Przeanalizowaliśmy Konto dla Graczy LOL

analiza Konta dla Graczy Alior Banku

Wygląda na to, że Alior Bank lubi zaskoczyć zupełnie niestandardowym rozwiązaniem. Kilka lat temu Bank udostępnił "Konto Jakże Osobiste" - innowacyjny rachunek bankowy, pozwalający klientom dokonać wyboru kilku korzyści, które będą najbardziej odpowiednie dla ich indywidualnej sytuacji. Do dzisiaj żaden inny bank nie oferuje podobnego rozwiązania.

Kolejną nowością, jaką zapoczątkował Alior, jest "Konto dla graczy", a więc rachunek dedykowany fanom gier video, a w szczególności League of Legends. W ramach oferty specjalnej, użytkownicy mogą liczyć na kartę z wizerunkiem Ashe oraz bonusowe Riot Points do League of Legends.

Tutaj dowiesz się więcej a temat bonusów, jak również samego Konta Jakże Osobistego, które jest oferowane w specjalnym wariancie "Korzystna rozgrywka".

Alior Bank LOL, czyli Konto Jakże Osobiste dla graczy

Na samym początku warto wiedzieć, że Konto dla Graczy "Korzystna rozgrywka", jest wariantem dobrze rozpoznawalnego rachunku, który w swoim portfolio posiada Alior Bank - Konta Jakże Osobistego. To znaczy, że jeśli zdecydujesz się założyć ten rachunek, otrzymasz dostęp do wszystkich korzyści przeznaczonych dla klientów Alior Banku oraz dodatkowo - dostęp do dedykowanych rozwiązań związanych właśnie ze specjalną edycją rachunku.

Konto jest warunkowo darmowe. Opłat za konto i kartę można uniknąć przy spełnieniu określonych warunków aktywności, który polega na zapewnieniu jednorazowego wpływu w kwocie minimum 1500 zł miesięcznie oraz dokonaniu jednej płatności kartą płatniczą (mogą to być również płatności mobilne) na kwotę min. 300 zł.

Dodatkowo użytkownicy zyskają dostęp do bezpłatnych bankomatów Alior Banku oraz innych sieci - jeśli zdecydują się wybrać takie rozwiązanie z puli dostępnych korzyści do konta (z bankomatów bez opłat można również korzystać za granicą).

Konto dostępne od 13 roku życia

Z konta mogą korzystać użytkownicy, który ukończyli 13 rok życia. I to właśnie dla najmłodszej grupy wiekowej, rachunek będzie najlepiej opłacalnym rozwiązaniem. To dlatego, że osoby, które nie ukończyły 26 roku życia nie ponoszą opłat za konto bez konieczności spełniania warunków aktywności. Z opłaty za kartę zwolnione są osoby poniżej 18 roku życia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najważniejszych opłat związanych z tym rachunkiem, zapoznaj się teraz z tabelą, która przedstawia podsumowanie najbardziej istotnych kosztów.

opłaty - ikona

Konto Jakże Osobiste "Korzystna Rozgrywka": najważniejsze opłaty

Prowadzenie konta i przelewy

 • 0 / 10 zł - prowadzenie konta
 • 0 zł - przelew krajowy w PLN przez internet
 • 5 zł - przelew natychmiastowy przez internet*
 • 0 zł - przelew na telefon BLIK
 • 0 zł - polecenie zapłaty
 • 0 zł - zlecenie stałe w bankowości internetowej
 • 32 / 0 zł - przelew SORBNET poniżej 1 mln PLN / powyżej 1 mln PLN
 • 0 zł - polecenie przelewu SEPA (w EUR) w bankowości internetowej

Z opłaty za prowadzenie rachunku w danym miesiącu zwalnia zapewnienie wpływu w kwocie 1500 zł z konta w innym banku.

* Istnieje możliwość wyboru pakietu 5 darmowych przelewów natychmiastowych w ramach korzyści dostępnej do rachunku.

Karta płatnicza i bankomaty

 • 0 zł - wydanie karty debetowej do konta z wizerunkiem Ashe
 • 0 / 5 zł - miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł - wypłaty w bankomatach Alior Banku lub wszystkich w kraju, jeśli wybierzesz odpowiednią korzyści z puli
 • 0 zł - wypłaty w ramach usługi cashback
 • 5 / 2,5 / 0 zł - wypłata gotówki w bankomatach za granicą: w walucie innej niż EUR / w EUR / bezpłatne wypłaty w ramach korzyści do konta (dotyczy prowizji banku)
 • 0,2% / 0,35% / 0,6 % min. 1 zł - wpłata gotówki w: oddziałach banku / wpłatomatach sieci Planet Cash / pozostałych wpłatomatach

Z opłaty za obsługę karty zwalnia dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w miesiącu.

Inne operacje na rachunku

 • 0 zł - dwie pierwsze korzyści do konta
 • 3,5 zł - każda kolejna korzyść do rachunku
 • 5 zł - sprawdzenie salda rachunku w bankomacie

11 korzyści do konta

Dwa zdania na temat korzyści do rachunku. Oprócz tej najważniejszej w tym miejscu (mowa oczywiście o "Punktach dla graczy"), konto pozwala wybrać 10 innych korzyści do rachunku. Są to:

 1. Punkty dla graczy - unikalna korzyść dla użytkowników tego wariantu konta. Ekstra punkty za zbliżeniowe płatności mobilne w programie Mastercard Bezcenne Chwile - zyskaj do 1380 Riot Riot Points do League of Legends w ciągu miesiąca. W dalszej części tej analizy poznasz szczegóły związane z tą korzyścią.
 2. Zwrot 1% za zbliżeniowe płatności mobilne - do 20 zł miesięcznie i do 240 zł w ciągu roku.
 3. 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą - dotyczy prowizji Alior Banku.
 4. Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym - stawka premium do kwoty 10 000 zł.
 5. Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS - powiadomienia przychodzą w odpowiedzi na zdarzenia na rachunku.
 6. Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w miesiącu.
 7. 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.
 8. Assistance samochodowe, domowe i medyczne (od 18 lat) - to korzyść zapewniająca wsparcie w nagłych wypadkach.
 9. Limit w rachunku (od 18 lat).
 10. Płatności kartą w 152 walutach bez koszów przewalutowania.
 11. Ubezpieczenie w podróży, które pokrywa koszty leczenia oraz zgubienia bagażu (od 18 lat).

Możesz skorzystać z dowolnej ilości korzyści, przy czym pierwsze dwie są bezpłatne, każda następna kosztuje 3,5 zł miesięcznie.

Specjalna korzyść - Punkty dla graczy

To właśnie korzyść "Punkty dla graczy", jest jedną z cech wyróżniających konto "Korzystna Rozgrywka". Profit polega na nagradzaniu użytkownika w programie lojalnościowym Mastercard, za zbliżeniowe płatności mobilne. Później można je wymienić na specjalne Riot Points. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz zdobyć nawet 1380 Riot Points miesięcznie.

Jak zdobyć Riot Points do League of Legends?

1. Najpierw złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste. Na etapie zakładania konta zamów kartę do konta - Karta dla Gracza Debit Mastercard z wizerunkiem Ashe.

zamów Kartę dla Gracza - Debit Mastercard
W formularzu - wniosku o konto, należy zaznaczyć właściwe pole.

2. Następnie aktywuj kartę i zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każdą płatność bezgotówkową kartą, zbierasz punkty do programu lojalnościowego, które później możesz wymienić na nagrody, m.in. na Riot Points do League of Legends.

3. Dodatkowo aktywuj specjalną korzyść na Twoim Koncie Jakże Osobistym "Punkty dla graczy". Wtedy za każdą transakcję mobilną otrzymasz ekstra punkty.

Na czym polega korzyść "Punkty dla Graczy"?

Ta korzyść polega na nagradzaniu uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile punktami Mastercard Priceless Specials za zbliżeniowe płatności mobilne. Za każde wydane 1,5 zł, Bank przyzna 1 punkt w Programie, maksymalnie 2 666 punktów w miesiącu.

Za każdą płatność kartą zbierasz punkty w Mastercard Priceless Specials, ale uwaga - korzyść "Punkty dla Graczy" dotyczy płatności mobilnych. Mogą więc to być płatności z użyciem Google Pay, Apple Pay lub wykorzystując płatności zbliżeniowe telefonem w aplikacji Alior Mobile.

Z płatności premiowanych punktami wykluczone są punkty posiadające MCC (Merchant Category Code):

Punkty możesz później wymieniać na nagrody w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Jedną z nagród są właśnie Riot Points do League of Legends.

Podpowiedź: zyskuj jeszcze więcej płacąc telefonem

Ciekawe, że za płatności mobilne z tym kontem możesz zyskać jeszcze więcej. Aktywuj korzyść "zwrot 1% za zbliżeniowe płatności mobilne" i zyskuj nawet 20 zł zwrotu miesięcznie. Dwie pierwsze korzyści do konta są darmowe, a więc nie trzeba za to nic płacić. Za dokonanie tych samych transakcji możesz więc zyskać podwójnie - nagrody w programie Mastercard Bezcenne Chwile i moneyback od Alior Banku.

Unikatowa karta League of Legends z wizerunkiem Ashe

Jedną z głównych korzyści dołączonych do tego rachunku jest karta z wizerunkiem Ashe z League of Legends. Ashe jest jedną z bohaterek gry.

Poniżej znajdziesz fragment cytatu ze strony Uniwersum League of Legends, opisujący postać heroski:

Karta płatnicza z wizerunkiem postaci z popularnej gry, może być nie tylko atrakcją dla fanów LOL-a, ale również posiada wartość kolekcjonerską. Osoby, które zbierają różnego rodzaju karty (nie tylko płatnicze, ale też lojalnościowe itp.), mogą zainteresować się specjalną edycją Konta Jakże Osobistego oferowanego przez Alior Bank. Inna sprawa, że wizerunek prezentuje się naprawdę bardzo korzystnie i według mnie wygląda znacznie lepiej od wielu innych, niestandardowych wzorów kart płatniczych. Samo wydanie karty jest natomiast bezpłatne.

Najważniejsze cechy karty debetowej

Specjalna edycja konta Alior Banku dla graczy LOL - opinia eksperta

Alior Bank, udostępniając specjalną edycje Konta Jakże Osobistego - "Korzystna rozgrywka" pozytywnie zaskoczył. Teraz, do popularnego rachunku dołączona jest specjalna korzyść "punkty dla graczy", pozwalająca uzyskać benefity, które szczególnie ucieszą fanów gier wideo.

Osoby grające w League of Legends, a więc popularnego "LOL-a", dokonując płatności mobilnych mogą zyskiwać ekstra punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wymieniać je nagrody - w puli jest do zdobycia nawet 1380 Riot Points miesięcznie.

Dodatkową korzyścią jest specjalna karta z wizerunkiem Ashe z League of Legends, której wydanie jest bezpłatne. Karta ucieszy nie tylko fanów gry LOL, ale również osoby, które lubią kolekcjonować różnego rodzaju gadżety.

To wszystko, w połączeniu z wartością jaką zapewnia bardzo dobry rachunek bankowy - Konto Jakże Osobiste - stanowi ciekawą ofertę, która zwróci nie tylko uwagę osób zainteresowanych uzyskaniem ekstra bonusów w grze wideo.

Bardzo dobrze oceniam współpracę Alior Banku z Mastercard, dzięki której klienci mogą odnieść ekstra korzyść w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. W chwili pojawiania się konta na rynku, była to nowość, a przy tym oferta została bardzo dobrze skonstruowana. Jej zasady są jasne i łatwe do przyswojenia.

Na to działanie odpowiedział mBank oferując swoją wersję "konta dla graczy". Ciekawe, jak zareagują inne banki i czy doczekamy się specjalnych ofert kont bankowych także w innych instytucjach.

Alternatywne propozycje dla Konta dla Graczy LOL

Ten rachunek nie spełnia Twoich oczekiwań? Wybraliśmy dla Ciebie 3 alternatywne rozwiązania podobne do tego konta. Dowiedz się więcej czytając analizę:

Przeanalizowaliśmy też podobne konta:

Konto Internetowe od Alior Banku - analiza oferty

Konto Internetowe w Alior Banku, to alternatywne rozwiązanie dla popularnego Konta Jakże Osobistego. Korzystając z konta internetowego w bardzo prosty sposób unikniesz opłat związanych z rachunkiem, a dodatkowo zyskasz dostęp udogodnień, jakie daje nowoczesna bankowość elektroniczna w Alior.

Konto bez Granic w PKO BP - analiza oferty

Konto Bez Granic w PKO BP to rachunek, którego użytkownicy mogą sporo zyskać. Korzyści mają odczuć szczególnie osoby podróżujące. To wszystko przy jednorazowej opłacie 17,9 zł w miesiącu. W zamian klienci otrzymają dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności. Czy PKO Konto bez Granic się opłaca? Sprawdźmy!

Konto za Zero w PKO BP - analiza rachunku

PKO Konto za Zero, to rachunek, z którego można korzystać bez opłat, przy spełnieniu warunku aktywności. Wypłacaj gotówkę za darmo BLIKIEM z wszystkich bankomatów w Polsce. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać z rachunkiem od PKO BP.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole - analiza rachunku

Konto dla Ciebie, to warunkowo darmowy rachunek bankowy. Klub rabatowy, automatyczne oszczędzanie CAsaver, karta wielowalutowa i dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe - to wybrane usługi, z których możesz skorzystać bez opłat, gdy zdecydujesz się wybrać ten rachunek.

CitiKonto - nowa odsłona konta od Citi Handlowy

CitiKonto, to nowa, "rewolucyjna" odsłona konta osobistego w banku Citi Handlowy. Rewolucja w tym wydaniu, to bezwarunkowy brak opłat za konto, kartę, darmowe bankomaty oraz trzy przelewy natychmiastowe w miesiącu bez opłat. Użytkownicy tego rachunku mogą również liczyć na dodatkowe korzyści.
pushpincrossquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram