ranking kont - logo serwisu

Konto dla Ciebie w Credit Agricole - analiza rachunku

opis konta osobistego

Konto Credit Agricole - najważniejsze informacje

Wybrane opłaty

0 / 7 zł

Prowadzenie rachunku

0 / 9 zł

Karta płatnicza

0 / 6 zł

Bankomaty

0 zł

Przelew internetowy

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Zlecenie stałe
Jak uniknąć opłat?
 • Dokonaj 1 płatność kartą i zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł w miesiącu.
 • Bankomaty w placówkach Banku zawsze darmowe. Wszystkie bankomaty w kraju darmowe, przy spełnieniu warunku aktywności.
Krótko o rachunku - podsumowanie najważniejszych informacji:
Cechy rachunku
cecha - ikona 1

Warunkowo darmowe konto

cecha - ikona 2

Rachunek Oszczędzam z korzystnym oprocentowaniem

cecha - ikona 3

Płatności telefonem i zegarkiem

cecha - ikona 4

Automatyczne oszczędzanie z CAsaver

Konto dla Ciebie, to warunkowo darmowy rachunek bankowy. Klub rabatowy, automatyczne oszczędzanie CAsaver, karta wielowalutowa i dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe - to wybrane usługi, z których możesz skorzystać bez opłat, gdy zdecydujesz się wybrać ten rachunek.

Konto dla Ciebie - obrazek

Konto dla Ciebie w Credit Agricole, to warunkowo darmowy rachunek bankowy. Korzystając z tego konta zyskasz dostęp do wielu usług dodatkowych opłat. Należą do nich: karta wielowalutowa, klub rabatowy z blisko 10 000 miejsc, które oferują z rabaty dla Klientów, usługa automatycznego oszczędzania CASaver, płatności zbliżeniowe zegarkiem i telefonem.

Rachunkiem zarządzisz przez aplikację CA24 Mobile i serwis internetowy CA24. Gdy zdecydujesz się na otwarcie rachunku, możesz wybrać jeden z prawie 100 wizerunków karty płatniczej. Ofertę uzupełnia Rachunek Oszczędzam, który ze względu na konkurencyjne oprocentowanie, w ostatnich miesiącach regularnie znajduje się w czołówce rankingu kont oszczędnościowych.

To jednak nie wszystko. Klienci, którzy potrzebują większej ilości udogodnień, mogą wybrać abonament, który pozwoli na osiągnięcie dodatkowych korzyści, jak darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie czy realizację przelewów ekspresowych bez opłat. Koszt takiego abonamentu - w zależności od wybranej opcji - wynosi od 7 do 9 zł w miesiącu.

Przy tych wszystkich możliwościach, rachunek banku Credit Agricole jest kontem z którego możesz korzystać za darmo. Z opłat za prowadzenie konta, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów w kraju zwalnia zapewnienie wpływu w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonanie 1 płatności kartą (mogą być to płatności zbliżeniowe Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay) lub BLIKIEM.

Najważniejsze cechy rachunku

Uniknij opłat za konto

Spełnij prosty warunek aktywności i uniknij opłat za konto.

Darmowe bankomaty

Wypłacaj pieniądze z wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji, przy spełnieniu warunków aktywności.

Oszczędzaj z CAsaver

Oszczędzaj dokonując codziennych zakupów, z systemem automatycznego oszczędzania CAsaver.

Karta wielowalutowa

Płać kartą w PLN, EUR, USD i GBP za granicą i w internecie bez prowizji za przewalutowanie.

Nowoczesne płatności zbliżeniowe

Płatności mobile: Google Pay, Apple Pay, BLIK oraz płatności zegarkiem: Fitbit Pay i Garmin Pay.

Konto dla Ciebie - ogólnie o rachunku

Rachunek w Credit Agricole - Konto dla Ciebie - to uniwersalne konto bankowe, które udostępnia szeroki zakres usług dodatkowych, dołączonych do rachunku bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jednocześnie korzystając z tego konta możesz uniknąć podstawowych opłat, spełniając względnie prosty warunek aktywności, polegający na dokonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu (w to wliczają się także płatności mobilne i zegarkiem) i zapewnieniu wpływów na kwotę min. 1000 zł.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych udogodnień - jak np. możliwość dokonywania wypłat z bankomatów na całym świecie czy nieograniczonej ilości przelewów ekspresowych bez dodatkowych opłat - wtedy możesz zdecydować się na abonament, za który zapłacisz kilka złotych miesięcznie, co jednak w ogólnym rozrachunku pozwoli Ci znacznie zminimalizować koszty.

Ze względu na możliwość naliczenia warunkowej opłaty - w sumie 16 zł miesięcznie (9 zł za kartę płatnicza i 7 zł za prowadzenie rachunku) oraz możliwą prowizję przy wypłacie z bankomatów w kraju - to konto polecane jest dla osób, które będą aktywnie korzystać z rachunku. Nie musi to być Twoje pierwsze (podstawowe) konto bankowe, jednak zanim zdecydujesz się wysłać wniosek, dobrze się upewnić że będziesz w stanie regularnie spełniać warunki aktywności. W innym przypadku korzystanie z konta osobistego Credit Agricole zwyczajnie nie będzie opłacalne.

 

Najważniejsze opłaty dla konta w Credit Agricole to:

 • 0 / 7 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 / 9 zł za kartę płatniczą do konta wielowalutową
 • 0 / 6 zł za wypłaty z bankomatów w kraju
 • 0 zł za przelew zwykły w bankowości elektronicznej
 • 5 zł za przelew ekspresowy Express Elixir (pojedyncze zlecenie) lub 9 zł za abonament "Przelewy ekspresowe" - dowolna liczba przelewów w miesiącu
 • 0 zł za przelew na telefon BLIK.

Warunkiem uniknięcia opłat za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą do konta i wypłaty z bankomatów w kraju jest zapewnienie wpływów na kwotę min. 1000 zł miesięcznie i dokonanie jednej płatności bezgotówkowej kartą (włączając Google Pay i Apple Pay) lub BLIKIEM.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat opłat dołączonych do tego rachunku, zapoznaj się z tabelą poniżej, w której znajdziesz bardziej szczegółowe informacje.

Konto dla Ciebie opłaty

Konto, przelewy
Karta, bankomaty
Więcej...
 • 0 / 7 zł - prowadzenie konta
 • 0 zł - polecenie zapłaty
 • 0 zł - zlecenie stałe
 • 0 zł - przelewy internetowe krajowe w PLN
 • 0 / 5 zł - przelew natychmiastowy przez internet
 • 0 zł - przelew na telefon BLIK

Dotyczy operacji wykonywanych w bankowości elektronicznej.

0 zł za prowadzenie konta przy zapewnieniu wpływu na kwotę min. 1000 zł miesięcznie oraz 1 płatności bezgotówkowej kartą (w tym Google Pay i Apple Pay) lub BLIKIEM.

 • 0 zł - wydanie karty z wizerunkiem standardowym
 • 15 zł - wydanie karty z wizerunkiem z katalogu
 • 0 / 9 zł - opłata miesięczna za obsługę karty debetowej
 • 9 zł - abonament "Bezpieczna karta" (opłata miesięczna) zwiększający bezpieczeństwo korzystania z karty płatniczej.
 • 0 zł - wypłaty z bankomatów w placówce Banku (bezwarunkowo darmowe)
 • 0 / 6 zł - wypłaty z innych bankomatów w kraju
 • 2 zł - wypłata gotówki w placówkach innych banków i instytucji wyposażonych w terminale, w ramach usługi Visa Cash back lub Mastercard "płać kartą i wypłacaj" (za każdą wypłatę)
 • 4% min. 10 zł - wypłaty gotówki w placówkach innych banków i instytucji wyposażonych w terminale poza usługą Visa cash back lub Mastercard "płać karą i wypłacaj" (prowizja od kwoty transakcji)
 • 4% min. 10 zł - wypłaty gotówki za granicą w EUR na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (prowizja od kwoty transakcji)
 • 4% min. 10 zł - wypłaty gotówki za granicą w pozostałych walutach lub w EUR poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (prowizja od kwoty transakcji)
 • 0 zł - zastrzeżenie karty na wniosek klienta
 • 0 zł - płatność bezgotówkowa przy użyciu kodu BLIK
 • 0 zł - płatność bezgotówkowa w sklepie internetowym przy użyciu kodu BLIK
 • 0 zł - wypłata gotówki przy użyciu kodu BLIK z bankomatów w Polsce

0 zł za wypłaty z innych bankomatów w kraju, gdy spełnisz warunek aktywności - zapewnienie wpływu na kwotę min. 1000 zł miesięcznie oraz 1 płatność bezgotówkowej kartą (w tym Google Pay, i Apple Pay) lub BLIKIEM.

 • 7 zł - abonament "Wypłaty z bankomatów na całym świecie"
 • 9 zł - abonament "Przelewy ekspresowe"
 • 9 zł - abonament "Przelewy z rachunków oszczędnościowych"
 • 0 zł - przelew SEPA - przelew europejski realizowany w bankowości elektronicznej
 • 30 zł - przelew w systemie SORBNET
 • 0,25% kwoty przelewu min. 40 zł maks. 250 zł - przelew walutowy w systemie SWIFT - opłata podstawowa za pojedynczy przelew

Karta płatnicza w Credit Agricole

Do rachunku Credit Agricole dołączona jest karta płatnicza Mastercard z usługą wielowalutową. Otwierając konto możesz wybrać standardowy design karty (bez dodatkowych opłat) albo jeden z prawie 100 wizerunków karty, które prezentują motywy graficzne w takich kategoriach jak np. Gaming, Sport, Motoryzacja czy Miasta Świata.

Wydawca karty
Mastercard lub Visa
Opłata miesięczna za kartę
0 / 9 zł
Warunek uniknięcia opłaty
Zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł miesięcznie i dokonaj 1 płatności kartą (włączając płatności mobilne Google Pay i Apple Pay) lub BLIK
Płatności zbliżeniowe i mobilne
PayPass / Visa payWave, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Garmin Pay, FitbitPay
3-D secure - bezpieczne płatności online
TAK
Usługi dodatkowe
Usługa wielowalutowa oraz program Mastercard Bezcenne Chwile (w przypadku karty Mastercard) lub Visa Oferty (w przypadku karty Visa)
W dalszej części dowiesz się więcej o najważniejszych cechach karty dołączonej do rachunku Credit Agricole.

Usługa wielowalutowa

Dzięki usłudze wielowalutowej dołączonej do konta osobistego w Credit Agricole, możesz korzystać z karty również w połączeniu z rachunkiem walutowym (bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat).

Karta wielowalutowa pozwala na realizacje transakcji w PLN, EUR, USD i GBP za granicą oraz za zakupy w internecie. Pamiętaj, że aby dokonać płatności w wybranej przez Ciebie walucie musisz posiadać na koncie sumę środków, pozwalających na pokrycie kosztów transakcji. Przy dokonywaniu zakupu bank automatycznie obciąży Twój rachunek prowadzony w PLN lub walutowy.

Darmowe bankomaty w kraju i abonament na wypłaty za granicą

Bankomaty w placówkach banku Credit Agricole są zawsze darmowe. Korzystając z tego rachunku, możesz również uniknąć prowizji za wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju, jeśli spełnisz warunek aktywności zwalniający z opłat za konto.

Gdy wyjeżdżasz za granicę, wtedy zamiast płacić wysoką prowizję za wypłaty z bankomatów (aż 4%, najmniej 10 zł), możesz wybrać abonament, dzięki któremu przy stałej opłacie w wysokości 7 zł miesięcznie, możesz korzystać z bankomatów bez opłat (dotyczy prowizji banku - operator bankomatu może naliczyć opłaty za korzystanie z urządzenia).

Klub rabatowy, czyli blisko 10 000 miejsc z rabatami dla klientów Credit Agricole

Korzystając z tej karty, możesz skorzystać z Klubu Rabatowego banku Credit Agricole. W tym programie zyskasz zniżki do blisko 10 000 miejsc w całej Polsce. Zniżki możesz uzyskać na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wśród przykładowych partnerów programu znajdziemy takie marki jak: Telepizza, Martes Sport, Merlin.pl, Canal+, Fotojoker.pl, 4F, Nexto.pl, Profilingua. Rabaty sięgają nawet 50%, choć przeglądając ofertę Programu, najczęściej możemy trafić na zniżki na poziomie 5-15%.

Profity dla użytkowników karty Visa lub Mastercard

Konto dla Ciebie pozwala na wybór organizacji płatniczej, która wydaje kartę do rachunku. Wysyłając wniosek o konto, możesz wybrać między kartą Visa lub Mastercard. W obu przypadkach wysokość opłat pozostaje taka sama. Korzystając z karty Mastercard możesz wziąć udział w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, podczas gdy decydując się na kartę Visa możesz skorzystać z programu Visa Oferty.

Bankowość elektroniczna

Konto internetowe Credit Agricole daje dostęp do serwisu CA24 oraz aplikacji mobilnej CA24 Mobile.
bankowość internetowa ikona

Serwis internetowy CA24

Bankowość internetowa, z której mogą korzystać klienci posiadający Konto dla Ciebie, to serwis pozwalający w sposób kompleksowy zarządzić rachunkiem, zyskać pełny obraz, jak chodzi o historię rachunku oraz uzyskać dostęp do innych produktów Banku.

Jeśli miałbym się do czegoś "przyczepić", to byłby to fakt, że w bankowości internetowej Credit Agricole otrzymujemy bardzo dużo informacji, co wprowadza pewnego rodzaju chaos. O ile po jakimś czasie nie powinno to być zauważalnym problemem, tak na samym początku może to stanowić przeszkodę.

CA24 demo

Powyższy obrazek prezentuje wygląd aplikacji internetowej CA24. Zdjęcie pochodzi z wersji demo bankowości internetowej (dostępne dla każdego na stronie banku Credit Agricole) i prezentuje przykładowe konto, które mogłoby należeć do aktywnego Klienta. Trudno jednak nie oprzeć się wrażeniu, że pojawiających się tam informacji jest zwyczajnie za dużo.

System daje możliwość personalizacji, dzięki czemu można zmienić wygląd ekranu startowego. To może rozwiązać problem dla osób, które będą nieco przytłoczone nadmiarem informacji w systemie.

bankowość mobilna ikona

CA24 Mobile

Bankowość mobilna w banku Credit Agricole jest realizowana za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile. Aplikacja jest oceniana przez klientów w granicach 4 gwiazdek, na 5 możliwych, co może sugerować, że jest to solidne rozwiązanie, która jednak wciąż wymaga usprawnień.

Logowanie odbywa się z wykorzystaniem odcisku palca lub skanu Twojej twarzy. Podobnie, jak w systemie bankowości internetowej, w aplikacji można w sposób kompleksowy zarządzić swoim rachunkiem (także kontami walutowymi), sprawdzić historię transakcji, czy ustawić listę odbiorców.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej zyskasz również dostęp do innych produktów banku, jak lokaty czy kredyty.

Przydatnym rozwiązaniem są przelewy na telefon BLIK oraz możliwość wypłaty z bankomatów BLIKIEM. Dzięki przelewom na telefon zrealizujemy płatność natychmiastową bez opłat, również wypłaty z bankomatów BLIKIEM są dla tego rachunku bezwarunkowo darmowe.

Konto dla Ciebie - co je wyróżnia

Konto dla Ciebie w Credit Agricole, to rachunek, który jak już mogłaś zdążyć się przekonać, daje dostęp do wielu funkcjonalności bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Do tej pory opisałem kilka korzyści, w tej części wybrałem dwa rozwiązania dołączone do konta, pozwalające na bardziej skuteczne zarządzanie finansami osobistymi. Oba są związane z oszczędzaniem.

CAsaver, czyli automatyczne oszczędzanie

System automatycznego oszczędzania, pozwala w sposób automatyczny odkładać określoną kwotę, za każdym razem gdy dokonujesz płatności z Twojego rachunku.

W przypadku, gdy wybierzesz zaokrąglenie do 5 zł, wtedy gdy będziesz płacić kartą, wartość transakcji automatycznie zaokrągli się 5 zł, a na Twoje konto wpłynie różnica między wartością transakcji po zaokrągleniu, a rzeczywistą wartością płatności. Brzmi skomplikowanie? Poniżej znajdziesz przykład.

przykład - ikona
Praktyczny przykład

Dokonujesz zakupów na kwotę 27,11 zł. System automatycznie zaokrągla kwotę transakcji do 30,00 zł. Na Twoje konto oszczędnościowe zostanie przekazana kwota wysokości 2 zł 89 gr.

W ten sposób zaoszczędzone pieniądze znajdą się na oprocentowanym Rachunku Oszczędzam.

Rachunek Oszczędzam, czyli konto oszczędnościowe w CA

Do konta osobistego jest dołączony Rachunek Oszczędzam. Co jednak wyróżnia Konto dla Ciebie w tym aspekcie?

Rachunek Oszczędzam jest jednym z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych. O ile wysokość oprocentowania jest zmienna, tak jest ona na tyle wysoka, aby Konto regularnie plasowało się w czołówce zestawienia najlepszych kont oszczędnościowych.

Należy jednak pamiętać, że promocyjne oprocentowanie jest limitowane czasowo - zazwyczaj obowiązuje przez okres pierwszych kilku miesięcy po otwarciu rachunu.

Konto Credit Agricole - opinia i podsumowanie​

Konto dla Ciebie to ofertą, którą znajdziemy w portfolio banku Credit Agricole.

Konto dla Ciebie oferuje sporo dodatkowych korzyści, wśród których znajdziemy: Rachunek Oszczędzam z konkurencyjnym oprocentowaniem, automatyczne oszczędzanie CA Saver, Klub Rabatowy, usługę wielowalutową czy szeroką gamę płatności zbliżeniowych.

Po stronie minusów dostrzegam... dość przeładowaną stronę internetową Banku i serwis bankowości internetowej. Bez wątpienia Credit Agricole daje Klientom sporo możliwości i ciekawych rozwiązań, trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że w mnogości tych rozwiązań i ofert panuje pewien chaos.

Dostrzegam w tym także dobrą stronę. I nawet nie chodzi o to, że korzystając z konta można uzyskać dostęp do wielu przydatnych usług. Credit Agricole obrał kierunek na rozwój w stronę rozwiązań cyfrowych, co w najbliższych miesiącach może przynieść dalsze usprawnienia i rozwój e-usług.

Nie należy zapominać o fakcie, że korzystając z tego rachunku można uniknąć opłat - wystarczy 1 płatność kartą i zapewnienie wpływów w kwocie 1000 zł w miesiącu.

Cechy wyróżniające rachunek Credit Agricole:

Warunkowo darmowe konto
Konto dla Ciebie to warunkowy rachunek - wszystkich opłat unikniesz spełniając warunek aktywności, polegający na dokonaniu 1 transakcji kartą i zapewnieniu wpływów w kwocie 1000 zł miesięcznie.
Zyskaj dostęp do darmowych bankomatów
Przy spełnieniu warunków aktywności, możesz wypłacać gotówkę z wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji.
Usługi dołączone do rachunku bez dodatkowych opłat
Usługa wielowalutowa, Klub Rabatowy, Mastercard Bezcenne Chwile lub Visa Oferty, CASaver i inne...
Szeroka gama nowoczesnych płatności zbliżeniowych
Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK
Teraz w promocji!
Teraz otwierając ten rachunek możesz zyskać nawet 200 zł w promocji!
starpushpinsmartphoneearththumbs-upcrosschevron-upcheckmark-circle