ranking kont - logo serwisu

ING Konto Direct - recenzja rachunku

ING Direct to rachunek, który cechują niskie koszty. Prowadzenie konta jest darmowe, a opłaty za kartę unikniesz spełniając prosty warunek aktywności. Bankowość mobilna Moje ING jest jednym z najlepiej ocenianych rozwiązań na rynku. Teraz możesz dodatkowo zyskać w promocji.
Oryginalne recenzje
analiza oferty ING Banku Śląskiego dla klientów indywidualnych, obrazek
Oferta specjalna
Zyskaj 500 złotych premii za założenie konta przez sefie oraz spełnienie warunków aktywności. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Możesz zyskać:

500 zł

Konto Direct - dużo za darmo

Warunki uniknięcia opłat
Spełniam warunkiNie spełniam warunków
DALEJ
Przejdź do Banku

Przeanalizowaliśmy Konto Direct

ikona aplikacji

Przygotowując tę recenzję, przetestowaliśmy Aplikację Moje ING do Konta Direct

test aplikacji zdjęcie ekranu 1test aplikacji zdjęcie ekranu 2
test aplikacji zdjęcie ekranu 3test aplikacji zdjęcie ekranu 4
Aplikacja do tego konta była testowana w listopadzie 2020. Screeny zostały wykonane w tym okresie na urządzeniu z systemem iOS (Apple).
OTWÓRZ KONTO
Z aplikacją Moje ING Mobile
Opinia eksperta:
analiza oferty ING Banku Śląskiego dla klientów indywidualnych, obrazek
status aktualizacji ikona
Ten opis dawno nie był aktualizowany.
Dążymy do utrzymania aktualności informacji na stronie. Należy jednak zauważyć, że opis ten nie był od dawna aktualizowany i może zawierać nieaktualne dane. Przewidywana data aktualizacji: maj 2023.

Konto z Lwem Direct - dużo możliwości, ale czy trzeba za to płacić?

ING Bank Śląski jest kojarzony z flagowymi rozwiązaniami, takimi jak bankowość Moje ING oraz konto osobiste - "Konto z Lwem Direct".

Bank od lat wspiera rozwój rozwiązań w online, w efekcie czego aplikacja mobilna dołączona do rachunku, jest jedną z najlepszych na rynku. To też jedna z największych zalet Konta Direct.

A co z opłatami - czy za konto, którego cechą rozpoznawczą jest zaawansowany system bankowości elektronicznej, z dostępem do wielu korzystnych rozwiązań, trzeba płacić?

Darmowe konto, ale przy spełnieniu warunków

To zależy. Dzieje się tak, ponieważ konto osobiste w ING Banku Śląskim, to warunkowo darmowy rachunek.

Wystarczy spełnić prosty warunek aktywności:

 • dokonanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł w miesiącu.

Spełniając ten warunek, za konto ING Banku Śląskiego nic nie zapłacisz. W przeciwnym przypadku Bank naliczy opłatę wysokości 7 zł w miesiącu.

A jak sytuacja wygląda w przypadku bankomatów?

Klienci, którzy posiadają konto z Lwem, mogą dokonywać bezwarunkowo darmowych wypłat z bankomatów ING i Planet Cash. Również pierwsza wypłata w miesiącu z bankomatów innych sieci jest darmowa. Każda kolejna (wyłączając wspomniane bankomaty własne banku oraz Planet Cash), wiąże się z koniecznością zapłaty jednorazowej prowizji wysokości 5 zł.

ING Konto Direct - najważniejsze cechy

Jak mogłeś dowiedzieć się już na wstępie, Konto Direct to warunkowo darmowy rachunek, a opłat można uniknąć względnie łatwym sposobem.

Jednak otwierając konto w ING Banku Śląskim, można zyskać znacznie więcej. To za sprawą rozpoznawalnego systemu Moje ING. Wiele z rozwiązań, które wyróżniają ten rachunek, jest dostępnych właśnie w apce mobilnej. Zanim jednak przejdziemy do dokładnego omówienia flagowego systemu Moje ING, zapoznaj się z najważniejszymi cechami rachunku.

Ogólnie o rachunku

Bank Śląski powstał w 1988 roku, w efekcie wyodrębnienia z NBP. Akcje banku trafiły na GPW w roku 1994, a od 1996 r. większościowym udziałowcem ING Banku jest ING Groep. Od 2001 roku Bank używa nazwy ING Bank Śląski (źródło).

ING Konto osobiste - analiza Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Biuro ING w Warszawie. Źródło obrazka: strona banku

Konto osobiste Direct to jedno z najbardziej rozpoznawalnych kont bankowych dla klientów indywidualnych. Sam bank według danych na 2019 rok posiada 4,4 milionów klientów detalicznych (więcej o ING i innych bankach działających w Polsce, dowiesz się z tego artykułu)

Z czego wynika popularność oferty ING Banku Śląskiego?

Na pewno istotną rolę odgrywa szeroka gama usług dodatkowych, dołączonych do rachunku bankowego. Możliwości konta z Lwem eksponuje świetna aplikacja Moje ING.

Jak już wiesz, z tego rachunku możesz korzystać bez opłat, jeśli dokonasz płatności kartą na kwotę min. 300 zł w miesiącu.

"Konto ING z Lwem"

"Bank z Lwem", "Konto z Lwem" - to właśnie lew, który znajduje się w logotypie Banku, jest symbolem, który kojarzy się z Bankiem ING. Ów lew to symbol Holandii - kraju skąd pochodzi większościowy udziałowiec Banku. Czy w ofercie Banku dla klientów indywidualnych można odnaleźć pierwiastek "lwich cech"?

Internetowi mają lepiej

Bank od dawna stawiał na rozwiązania skierowane dla osób korzystających z konta osobistego przez internet i od wielu lat sukcesywnie rozwija swoje produkty i usługi internetowe. O Moim ING była już wielokrotnie mowa w tej recenzji i na pewno w tym miejscu usługa nie jest wspomniana po raz ostatni. Aplikacja może nie zdominowała rynku, ale od wielu lat zajmuje silną pozycję wśród liderów rozwiązań mobilnych.

Oferta mobilna banku rozwinęła się bardzo dynamicznie przez ostatnie lata. W apce możemy zrealizować podstawowe operacji, takie jak przelew czy sprawdzenie historii transakcji, jednak możliwości jest znacznie więcej.

Zyskamy również dostęp do niestandardowych rozwiązań, unikalnych dla bankowości elektronicznej w ING Banku Śląskim. Przykładem jest wbudowana do aplikacji klawiatura Moje ING, dzięki której dokonasz szybkiego przelewu na numer telefonu odbiorcy w komunikatorze takim jak np. Messenger. Ciekawą funkcją jest również usługa "Moje Dokumenty", pozwalająca bezpiecznie przechowywać w chmurze ważne umowy.

Rozwój innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań oraz bankowość Moje ING to cecha wyróżniająca Konto osobiste Direct. Dużym plusem, jest fakt, że przeważnie są one dostępne bez dodatkowych opłat. I właśnie tutaj dopatruję się "lwich cech" oferty... z Lwem. W dzisiejszych czasach dostęp mobilny do rachunku i możliwość kompleksowego zarządzania kontem przez smartfona, odgrywają bardzo ważną rolę. I na pewno ING w tym wymiarze radzi sobie doskonale.

Promocje dla nowych klientów

Dopełnieniem oferty są promocje ING dla nowych klientów, o których przeczytasz więcej na specjalnej stronie promocji.

A ile to wszystko kosztuje?

I tak na wstępie wszystko maluje się w ładnych kolorach. Mamy konto z dostępem do dobrze ocenianej aplikacji i wiele przydatnych rozwiązań, z których możemy skorzystać. A ile za wszystko trzeba zapłacić?

Znasz już warunek uniknięcia opłaty za kartę i wiesz, z których bankomatów możesz wybierać pieniądze bez prowizji. Sprawdź teraz inne, najważniejsze opłaty.

opłaty - ikona

ING Direct - najważniejsze opłaty

Prowadzenie konta i przelewy

 • 0 zł - prowadzenie konta
 • 0 zł - przelew krajowy w PLN przez internet
 • 5 zł - przelew natychmiastowy przez internet
 • 0 zł - przelew na telefon BLIK
 • 0 zł - polecenie zapłaty
 • 0 zł - zlecenie stałe
 • 30 zł - przelew SORBNET
 • 0 zł - polecenie przelewu SEPA (w EUR) w bankowości internetowej

Karta płatnicza i bankomaty

 • 0 zł - wydanie karty debetowej do konta
 • 0 / 5 zł - miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł - wypłaty w bankomatach ING i sieci Planet Cash
 • 0 zł - wypłaty w ramach usługi cashback
 • 0 zł - pierwsza wypłata w okresie rozliczeniowym z bankomatów innych niż ING i Planet Cash w kraju
 • 5 zł - druga i każda kolejna wypłata gotówki w okresie rozliczeniowym z bankomatów innych niż ING i Planet Cash w kraju
 • 0 zł - wpłata gotówki w bankomatach ING i Planet Cash
 • 3% kwoty wypłaty - wpłata gotówki w bankomatach za granicą
 • 0 zł - wpłata gotówki w za granica w ramach aktywnego pakietu wypłat
 • 15 zł - aktywacja pakietu wypłat gotówki za granicą

Z opłaty za obsługę karty zwalnia dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w miesiącu.

Karta płatnicza do konta​

Klienci ING Banku Śląskiego, mogą korzystać ze zbliżeniowej karty VISA.

Karta płatnicza Visa do Konta z Lwem Direct
Źródło obrazka: ING

Tabela, którą znajdziesz poniżej, prezentuje jej najważniejsze cechy.

Karta wielowalutowa w ING

Klienci posiadający Konto Direct w ING Banku Śląskim, bez dodatkowych opłat będą mogli skorzystać z usługi wielowalutowej. Na czym to polega?

Karta wielowalutowa pozwala na uniknięcie prowizji za przewalutowanie transakcji. Oferta dotyczy transakcji w walutach: Euro, Funt Brytyjski lub Dolar.

Wcześniej, do karty należy podpiąć konto walutowe w systemie bankowości elektronicznej. Po zasileniu rachunku odpowiednią kwotą w wybranej walucie, możesz dokonywać płatności walutowych bez prowizji i kosztów przewalutowania. Bank automatycznie przypisze transakcje do odpowiedniego subkonta, na którym posiadasz środki w wybranej walucie.

Pamiętaj o tym, że należy zapewnić właściwą kwotę, która pozwoli pokryć całą wartość transakcji. W ten sposób unikniesz prowizji za przewalutowanie.

Smart Saver - automatyczne oszczędzanie​

Smart Saver to usługa dołączona do Konta Direct. Jest to system służący automatycznemu oszczędzaniu pieniędzy. Jest czymś w rodzaju elektronicznej skarbonki. Dokonując płatności kartą, możesz automatycznie zwiększać wartość swoich oszczędności na koncie. Jak to działa?

Na początku należy określić, jaką kwotę od realizowanych przez transakcji chcesz przesłać na konto oszczędnościowe. Może to być wartość procentowa (od 1 do 10%) lub zaokrąglenie transakcji do pełnej kwoty (do 5 lub 10 zł).

Następnie, przy dokonywaniu płatności bezgotówkowych, Smart Saver automatycznie pobierze wcześniej określoną wartość, zależną od kwoty transakcji i przekaże ją na Twoje konto oszczędnościowe.

Konto jest oprocentowane dlatego od sumy zaoszczędzonej przy użyciu Smart Savera będą naliczane odsetki. Podpowiedź: sprawdź oprocentowanie na Smart Saverze. Zdarza się, że w formie dostępnej promocji, będzie ono wyższe od standardowego oprocentowania na zwykłym rachunku oszczędnościowym.

Bankowość elektroniczna Moje ING

Wiesz, że bankowość Moje ING jest jedną z największych zalet konta w ING Banku Śląskim.

To rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze system bankowości elektronicznej, dzięki któremu możesz zarządzać swoim rachunkiem przez internet. Możesz spersonalizować swoje konto internetowe w taki sposób, żeby szybko uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji. Przyjrzyjmy się bliżej temu co oferuje bankowość internetowa i mobilna w ING.

Bankowość internetowa

W bankowości internetowej Moje ING, zrealizujesz podstawowe operacje, jak przelew internetowy czy przelew ekspresowy lub doładowanie telefonu. Możesz też ustawić polecenie zapłaty i zlecenie stałe

W bankowości internetowej, jest też możliwość zarządzania swoimi finansami z wykorzystaniem ciekawych rozwiązań. Należą do nich:

 • możliwość założenia i edycji budżetu;
 • analiza wydatków i przychodów (Finansometr),
 • monitorowanie przyszłych płatności,
 • wgląd do regularnie realizowanych transakcji
 • dostęp do wbudowanych aplikacji, mających z założenia usprawnić zarządzanie pieniędzmi, jak "Trener finansowy".

Przyznasz, że dostępnych rozwiązań jest sporo? Bankowość Moje ING pozostaje przy tym funkcjonalna i prosta w obsłudze. Zdarza się, że przy dużej ilości różnych rozwiązań, nie trudno o niepotrzebne komplikacje. W tym przypadku jednak całość jest przejrzysta, intuicyjna i pozwala w prosty sposób odnaleźć się wśród mnogości różnych opcji.

Twojej ocenie pozostawiam czy usługi takie jak Finansometr lub Trener finansowy rzeczywiście wnoszą sporo wartości i pozwalają lepiej kontrolować wydatki i oszczędności, czy raczej należy je traktować jako pewnego rodzaju bazę czy też pomost na drodze do korzystania z bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Aplikacja Moje ING mobile

Do rachunku w ING Banku Śląskim, dołączona jest aplikacja mobilna Moje ING mobile. Najlepszą rekomendacją dla apki, niech będą oceny użytkowników.

 • 4.7 w skali do 5 - system Android
 • 4.9 w 5-cio punktowej skali - iOS.

Tym samym jest to jedna z najlepiej ocenionych aplikacji mobilnych.

Możliwości Moje ING mobile

Funkcjonalności aplikacji mobilnej są zbliżone do tego, co oferuje bankowość internetowa. Mamy więc możliwość realizacji przelewu, wgląd do budżetu i historii transakcji. Tuż po zalogowaniu możemy zrealizować najważniejsze operacje na rachunku. Uzyskamy też dostęp do innych rozwiązań, jakie oferuje Konto z Lwem Direct.

Konto w Banku ING - aplikacja mobilna

W aplikacji możesz bez logowania się podejrzeć stan konta, a dzięki powiadomieniom push, zyskasz większą kontrolę nad swoimi finansami.

Powiadomienia, to rozwiązanie które jest nie tylko funkcjonalne, ale też pomaga zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z Twojego konta bankowego. Notyfikacje pojawiają się na telefonie, kiedy na konto wpłynie gotówka lub zarejestrowana jest transakcja obciążeniowa rachunku (np. płatność w sklepie).

W przypadku gdyby na koncie doszło do nieautoryzowanej transakcji, dowiesz się o tym niemal natychmiast, dzięki powiadomieniu na ekranie telefonu.

Przykładowe funkcje aplikacji:

 • Logowanie odciskiem palca, Face ID lub kodem PIN,
 • Szybkie przelewy na numer telefonu,
 • Cele oszczędnościowe,
 • Płatności mobilne BLIK i na numer telefonu,
 • Możliwość zakładania kont, lokat i wysłania wniosku o dowolne produkty banku,
 • Dostęp do kodów rabatowych,
 • Powiadomienia push o zrealizowanych płatnościach.
bankowość mobilna ikona

Test Moje ING

Wiesz już, że Konto z Lwem Direct cechuje bardzo dobra bankowość mobilna. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania, zanim zdecydujesz się na otwarcie rachunku? Sprawdź test aplikacji Moje ING Mobile.

Konto Direct ING - co je wyróżnia?

Jaka cecha wyróżnia konto osobiste ING?

To na pewno usługi dodatkowe, dostępne w ramach bankowości elektronicznej. Korzystając z rachunku, możemy skorzystać z rozwiązań, takich jak:

 • system automatycznego oszczędzania SmartSaver,
 • program Moje Rabaty - kody rabatowe,
 • Trener Finansowy,
 • Analiza Wydatków,
 • Budżet,
 • Cele Oszczędnościowe,
 • Moje Dokumenty,
 • Profil zaufany,
 • Płatności za autostrady.

To wszystko ma na celu ułatwić korzystanie z rachunku i zwiększyć efektywność zarządzania budżetem osobistym.

Wcześniej mogłeś już dowiedzieć się, co do zaoferowania ma SmartSaver - system pozwalający w sposób automatyczny oszczędzać pieniądze na koncie. Teraz przyjrzę się bliżej innym, wybranym funkcjonalnościom systemu.

Program Moje Rabaty

Moje Rabaty to standardowy program lojalnościowy (wiele Banków oferuje podobne rozwiązania), który pozwala skorzystać ze specjalnych kodów rabatowych. Płacąc za zakupy w wybranych sklepach partnerskich, można uzyskać zniżkę wysokości kilkudziesięciu złotych lub wyrażoną przez procent od transakcji. Przykładowe zniżki, aktywne w dniu publikacji tego artykułu, to:

 • 25 zł rabatu na zakupy w Media Expert (przy zakupach powyżej 300 zł)
 • Tidal przez 3 miesiące za 0 zł
 • 10% zniżki w sklepie internetowym CzasNaButy.pl

Trener Finansowy

Trener Finansowy to unikalne rozwiązanie oferowane przez ING Bank Śląski. To aplikacja, do której dostęp uzyska każdy użytkownik, decydujący się otworzyć Konto z Lwem Direct. Trener podpowie Ci jak możesz ulokować oszczędności, żeby pomnażać swój kapitał.

Jak to działa? W tym miejscu zacytuję komunikat, opublikowany przez ING Bank Śląski w newsie dotyczącym tego rozwiązania:

Zdania na temat Trenera Finansowego są jednak podzielone. Z jednej strony jest to na pewno pomocna funkcja, która pozwala z szerszej perspektywy spojrzeć na swój budżet. Na pewno takie rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia świadomości efektywnego zarządzania pieniędzmi.

Pytanie pozostaje otwarte, jeśli chodzi o kwestie skuteczności zautomatyzowanych porad. Powiedzmy wprost - to delikatny temat. Niezależnie od rekomendacji Trenera, jak chodzi o pomnażanie oszczędności lub inwestycje, zawsze należy zachować przezorność i ostrożność. Niektórzy mogą mieć opory przed stosowaniem się do zautomatyzowanych wskazówek.

Analiza wydatków

Usługa "Analiza wydatków" jest rozwiązaniem, które pozwala na śledzenie Twoich miesięcznych rozchodów. Zobaczysz, ile wydajesz w ciągu miesiąca i jakie są najważniejsze kategorie Twoich wydatków.

Realizowane płatności, są automatycznie przypisywane do wybranych kategorii, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile pieniędzy przeznaczasz na podstawowe wydatki w wybranym okresie czasu, np. w ciągu jednego miesiąca.

System automatycznie przypisuje wydatki do określonych kategorii jak np. "Dom i rachunki", "Wydatki podstawowe", "Samochód i transport", "Rozrywka i podróże." Jeśli uznasz, że wydatek został przypisany do złej kategorii, możesz wtedy dokonać zmiany.

Budżet

Budżet, to bardzo prosty sposób na kontrolę swoich finansów. Należy tylko ustawić kwotę, w której chcesz się zmieścić w danym miesiącu - przyjmijmy, że jest to np. 1300 zł. Następnie budżet poinformuje Cię czy trzymasz się planu. Jeśli zmierzasz w stronę przekroczenia budżetu, z wyprzedzeniem dostaniesz wiadomość w tym temacie. Rozwiązanie może okazać się bardzo praktyczne i pomocne.

Konto osobiste Direct w ING - podsumowanie i opinia eksperta

Być może zwróciłeś uwagę na fakt, że... analiza tego rachunku jest dosyć długa. I nie ma w tym przypadku. To dlatego, że Konto z Lwem Direct oferuje mnóstwo przydatnych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę. Podsumujmy krótko najważniejsze informacje o tym koncie.

Dlaczego jest to jeden z najlepszych rachunków dla klientów indywidualnych

Konto osobiste Direct z bankowością Moje ING, to warunkowo darmowe konto bankowe. Korzystając z tego rachunku, unikniesz wszystkich opłat, jeśli spełnisz proste warunki aktywności.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje bankowość internetowa i mobilna Moje ING. System jest rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze i zapewnia łatwy dostęp do wielu przydatnych rozwiązań. Za korzystanie z dodatkowych korzyści nie musisz nic płacić.

Naturalnie, konto posiada też swoje wady. Jakie są więc minusy tego rachunku?

pytanie - obrazek

To na pewno ograniczony dostęp do darmowych bankomatów. Bez opłat wypłacimy gotówkę z urządzeń należących do Banku oraz sieci Planet Cash. Z pozostałych bankomatów w kraju możemy dokonać jednej wypłaty w miesiącu bez prowizji. Wadą rachunku jest też względnie wysoka prowizja za wypłaty za granicą, choć w tym przypadku możesz skorzystać z jednorazowego pakietu wypłat, a prowizji za płatności zagraniczne unikniesz dzięki darmowej usłudze wielowalutowej dołączonej do karty w ING.

Pomimo tych wad, Konto Direct to jedna z najlepszych ofert na rynku, w kategorii kont osobistych dla klientów indywidualnych.

To uniwersalne konto bankowe, które sprawdzi się w przypadku osób szukających funkcjonalnego rachunku z dostępem do dodatkowych możliwości.

Przy tak rozbudowanej ofercie, całość jest prosta w obsłudze dlatego nawet początkujący użytkownicy nie będą mieć problemów z korzystaniem rachunku czy zapoznaniem się z najważniejszymi rozwiązaniami aplikacji mobilnej.

Cechy wyróżniające konto:

 • Bankowość Moje ING - rozbudowany, prosty w obsłudze system bankowości internetowej i dobrze oceniana przez klientów aplikacja mobilna.
 • Dostęp do darmowych usług dodatkowych - SmartSaver, Analiza Wydatków, Budżet, Trener Finansowy, Cele oszczędnościowe - to przykładowe usługi dołączone do konta bez dodatkowych opłat.
 • Płatności zbliżeniowe - Google Pay, Apple Pay, BLIK.
 • Ciekawe rozwiązania technologiczne - ING Bank Śląski wspiera i rozwija innowacyjne rozwiązania technologiczne (np. wbudowana klawiatura Moje ING, opóźniona płatność za zakupy internetowe).
 • Z tym kontem możesz zyskać - Konto Direct to warunkowo darmowe konto osobiste, a nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie konta w promocji, mogą dodatkowo zyskiwać.

Przeanalizowaliśmy też inne konta bankowe:

PKO BP Konto Firmowe - recenzja rachunku dla firm

Konto firmowe w PKO BP to warunkowo darmowy rachunek firmowy. Oferta najlepiej sprawdzi się w przypadku przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. PKO Bank Polski udostępnia także pakiet korzyści dla firm oraz możliwość zarządzania rachunkiem w aplikacji IKO.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - recenzja rachunku

Konto Mój Biznes to oferta skrojona dla potrzeb jednoosobowej działalności gospodarczej. Niskie koszty, zwolnienie z najważniejszych opłat przez okres 2 lat, dostęp do spersonalizowanej bankowości mobilnej i premia na start - to najważniejsze cechy tego rachunku.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku - analiza oferty

Konto Firmowe Godne Polecenia od Santander Banku, to rachunek, który zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych, powiązanych z kontem. Teraz w promocji zyskasz nawet 2700 zł premii oraz bezterminowe zwolnienie z opłat!

Konto Przekorzystne Biznes - Konto Firmowe od Pekao SA

Konto Przekorzystne Biznes, to rachunek, który zapewnia dobrą ofertę dla nowych klientów - przez pierwszy rok z konta można korzystać bez opłat, a dodatkowo do zyskania masz nawet 2000 zł premii. Użytkownicy rachunku mogą również skorzystać z bezpłatnego terminala płatniczego i kont pomocniczych w 19 walutach obcych bez kosztów.

iKonto Biznes w Alior Banku - analiza i opinia

iKonto Biznes sprawdzi się w przypadku osób, które szukają taniego konta dla firm. Jednak niskie koszty nie są jedynym plusem tego rachunku. Osoby, które potrzebują kompleksowego wsparcia rozwoju własnej firmy, mogą wybrać ofertę Alior Banku, który w swojej ofercie posiada wiele przydatnych rozwiązań dla biznesu. Mowa o usługach dostępnych w ramach konta firmowego, jak również produktach towarzyszących (np. kredyty).
starpushpinquestion-circle