ING Konto Direct - analiza rachunku

ING Direct to warunkowo darmowe konto bankowe, z którym łatwo unikniesz opłat. Bankowość internetowa i mobilna Moje ING, to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. Teraz możesz dodatkowo zyskać w promocji.
OTWÓRZ KONTO
ING Bank Śląski - konto z Lwem Direct: analiza oferty
Promocja dla nowych klientów
ING Bank Śląski, dla swoich nowych klientów, przygotował promocję, w której możesz zyskać 160 zł spełniając proste warunki aktywności.

Nagrody:

160 zł

Konto Direct - co masz za darmo

Warunki aktywności:

Dokonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł/mies.

Spełniam warunkiNie spełniam warunków
Szczegóły, znajdziesz w aktualnym cenniku.
OTWÓRZ KONTO

Przeanalizowaliśmy Konto Direct

ING Bank Śląski - konto z Lwem Direct: analiza oferty

ING Bank Śląski jest kojarzony ze swoimi flagowymi rozwiązaniami. Należą do nich bankowość Moje ING oraz konto osobiste, które daje dostęp do rozwiązań bankowości elektronicznej - tym rachunkiem jest Konto z Lwem Direct.

Bank od lat wspiera rozwój rozwiązań w online, w efekcie czego aplikacja mobilna, dołączona do konta, jest jedną z najlepszych na rynku, tym samym jest też jedną z największych zalet, jak chodzi o Konto Direct.

A co z opłatami - czy za konto, którego cechą rozpoznawczą jest zaawansowany system bankowości elektronicznej, z dostępem do wielu rozwiązań, które wychodzą poza standard, trzeba płacić? Odpowiedź brzmi: i tak i nie. Dzieje się tak, ponieważ konto w ING Banku Śląskim, to warunkowo darmowy rachunek.

Jeśli spełnisz warunek aktywności - jest nim dokonanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł w miesiącu - wtedy za konto ING Banku Śląskiego nic nie zapłacisz. W przeciwnym przypadku Bank naliczy opłatę wysokości 7 zł w miesiącu.

A co z bankomatami? Klienci, którzy posiadają konto z Lwem, mogą zawsze dokonywać wypłat bez prowizji z bankomatów ING i Planet Cash. Również pierwsza wypłata w miesiącu z bankomatów innych sieci jest darmowa. Każda kolejna - wyłączając wspomniane bankomaty własne banku oraz Planet Cash - wiąże się z jednorazową prowizją wysokości 5 zł.

Konto z Lwem Direct - najważniejsze cechy

Jak mogłaś dowiedzieć się na wstępie, Konto Direct, to warunkowo darmowy rachunek, a opłat można uniknąć względnie prostym sposobem.

Tymczasem, otwierając konto w ING Banku Śląskim, możemy zyskać znacznie więcej. W ING Banku Śląskim mamy jedną z najlepszych aplikacji mobilnych, a wiele z rozwiązań wyróżniających rachunek, jest dostępnych właśnie po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. Zapoznaj się teraz z najważniejszymi cechami rachunku.

ING Konto Direct - ogólnie o rachunku

Bank Śląski powstał w 1988 roku w efekcie wyodrębnienia z NBP. Akcje banku trafiły na GPW w roku 1994, a od 1996 r. większościowym udziałowcem ING Banku jest ING Groep. Od 2001 roku Bank używa nazwy ING Bank Śląski (źródło).

ING Konta osobiste - analiza Konta z Lwem

Konto osobiste Direct to jedno najbardziej popularnych kont bankowych dla klientów indywidualnych. Jak możemy się dowiedzieć zapoznając się z raportami udostępnionymi przez Bank, z rachunku korzysta ponad 3 miliony użytkowników.

Bank Śląski oferuje szeroką gamę usług dodatkowych dołączonych do rachunku płatniczego. Kontem możesz zarządzać zdalnie, a możliwości konta z Lwem eksponuje świetna aplikacja Moje ING.

Konto dla klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego, pozwala na uniknięcie wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem rachunku. Z Konta z Lwem Direct, możesz korzystać bez opłat, jeśli spełnisz ten warunek:

 • Dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 300 zł miesięcznie (uwaga - ING Bank Śląski definiuje miesiąc, jak okres od 29 dnia danego miesiąca, do 28 dnia kolejnego miesiąca).

Jeśli spełnisz ten warunek aktywności, możesz korzystać z ror bez żadnych opłat. Gotówkę bez prowizji wypłacisz z bankomatów ING i sieci Planet Cash. Kosztów nie poniesiesz też przy pierwszej wypłacie w miesiącu z bankomatów innych sieci.

Konto ING z Lwem

"Bank z Lwem", "Konto z Lwem" - to właśnie lew, który znajduje się w logotypie Banku, jest symbolem, który kojarzy się z Bankiem ING. Ów lew to symbol Holandii - kraju skąd pochodzi większościowy udziałowiec Banku. Nie jest on zatem bezpośrednio związany z rachunkiem. Czy jednak w ofercie Banku kierowanej do klientów indywidualnych nie odnajdziemy pierwiastka "lwich cech"?

Na początek coś, co może zainteresować osoby, które szukają okazji: oferty promocyjne. W dniu pisania aktualizacji tej analizy, jest dostępna promocja, w której za założenie konta i aktywne korzystanie z rachunku, możesz zyskać ponad 160 zł. To jednak nie wszystko. Także obecni Klienci korzystający z konta, mogą okresowo liczyć na oferty promocyjne. Może więc się zdarzyć, że odbierzesz premię za otwarcie rachunku, a później trafisz na kolejną okazję, gdzie zyskasz testując wybrany produkt Banku.

"Internetowi mają lepiej"

Bank od dawna stawiał na rozwiązania skierowane dla osób korzystających z konta osobistego przez internet i od wielu lat sukcesywnie rozwija swoje produkty i usługi internetowe. Moje ING to flagowe rozwiązanie, które pozwala w kompleksowy sposób zarządzać rachunkiem online.

Oferta mobilna banku rozwinęła się bardzo dynamicznie w ostatnim czasie. Co oczywiste, uzyskamy możliwość zrealizowania podstawowych operacji jak przelew czy sprawdzenia historii transakcji. Oprócz tego, dzisiaj Bank oferuje również wiele ciekawych rozwiązań. Przykładem może być wbudowana do aplikacji klawiatura Moje ING, dzięki której dokonasz szybkiego przelewu na numer telefonu odbiorcy w komunikatorze (takim jak np. Messenger).

Rozwój innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań oraz bankowość Moje ING to cecha wyróżniająca Konto osobiste Direct. Dużym plusem, jest fakt, że przeważnie są one dostępne bez dodatkowych opłat.

Jeśli już o opłatach mowa... Sprawdźmy, jak kształtują się najważniejsze opłaty za prowadzenie konta i korzystanie z usług dołączonych do rachunku.

Konto Direct w ING - najważniejsze opłaty

opłaty - ikona

Wybrane opłaty

Konto

 • 0 zł - prowadzenie rachunku
 • 0 zł - polecenie zapłaty
 • 0 zł - zlecenie stałe
 • 0 zł - krajowe przelewy w PLN przez internet
 • 5 zł - przelew natychmiastowy przez internet

Karta płatnicza i bankomaty

 • 0 zł - wydanie karty debetowej
 • 0 / 7 zł - miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł - wypłaty w bankomatach ING i PlanetCash - bezwarunkowy brak opłat
 • 0 zł - za pierwszą wypłatę w miesiącu z innych bankomatów niż ING i PlanetCash
 • 5 zł - druga i kolejne wypłaty z innych bankomatów niż ING i PlanetCash
 • 0 zł - wypłata gotówki w ramach usługi Cash Back
 • 3 % kwoty wypłaty - wypłata gotówki w bankomatach za granicą lub alternatywnie
 • 15 zł - pakiet wypłat za granicą

Inne

 • 0 zł - otwarcie rachunku płatniczego
 • 0 zł - wyciąg w systemie bankowości elektronicznej
 • 0 zł - przelew SEPA zlecony w bankowości elektronicznej
 • 30 zł - przelew SORBNET

Dowiedz się więcej na temat opłat i prowizji:
Aktualny cennik usług, na stronie banku

Karta płatnicza do konta​

Klienci ING Banku Śląskiego korzystający z Konta z Lwem Direct mogą korzystać ze zbliżeniowej karty VISA. Korzystając z tej karty, dokonasz płatności zbliżeniowych, BLIK oraz płatności mobilnych Google i Apple Pay.

Karta płatnicza Visa do Konta z Lwem Direct

Źródło obrazka: ING. 

Karta wielowalutowa

Karta wielowalutowa pozwala na uniknięcie prowizji za przewalutowanie transakcji. Oferta dotyczy transakcji w takich walutach jak Euro, Funt Brytyjski lub Dolar.

Do karty należy podpiąć konto walutowe w systemie bankowości elektronicznej. Po zasileniu rachunku odpowiednią kwotą w wybranej walucie, możesz dokonywać płatności walutowych bez prowizji. Bank automatycznie przypisze transakcje do odpowiedniego subkonta, na którym posiadasz środki w wybranej walucie.

Należy zapewnić właściwą kwotę, która pozwoli pokryć całość wartości transakcji. W ten sposób unikniesz prowizji za przewalutowanie transakcji za granicą. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to w innym artykule na naszej stronie, znajdziesz informacje na temat karty i usługi wielowalutowej.

Smart Saver - automatyczne oszczędzanie​

Smart Saver to usługa dołączona do Konta Direct. Jest to system służący automatycznemu oszczędzaniu pieniędzy. Jest czymś w rodzaju elektronicznej skarbonki. Tutaj dowiesz się, jak działa Smart Saver.

Na początku należy określić, jaką kwotę od realizowanych przez Ciebie transakcji chcesz przesłać na konto oszczędnościowe. Może to być wartość procentowa lub zaokrąglenie do pełnej kwoty.

Następnie, przy dokonywaniu płatności bezgotówkowych, Smart Saver automatycznie pobierze wcześniej określoną przez ciebie wartość i przekaże na twoje konto oszczędnościowe. Konto jest oprocentowane dlatego sumy zaoszczędzonej przy użyciu Smart Savera będą naliczane odsetki. Można też w dowolnym momencie dokonać wypłaty środków z rachunku oszczędnościowego.

W systemie Smart Saver możesz ustawić dwie reguły, które pozwolą bardziej efektywnie i w sposób automatyczny oszczędzać pieniądze. Zasady działania są generalnie bardzo proste:

1. Wariant / Reguła 1 - oszczędzanie poprzez zaokrąglenie kwoty transakcji do 5 lub 10 zł

tym przypadku niezależnie od wartości transakcji, kwota zostanie zaokrąglona do określonej sumy (np. do 10 zł). Przykład: płacisz 7,2 zł. Z Twojego konta jest pobierane 10 zł. 3,2 zł idzie na konto oszczędnościowe.

2. Wariant / Reguła 2 oszczędzanie określonego procenta od kwoty transakcji - od 1% do 10% od wartości transakcji.

W tym przypadku kwota, którą oszczędzasz jest zależna od wartości zakupów. Jeśli np. robisz zakupy na kwotę 10 zł, to przy wariancie z oszczędzaniem 10% od kwoty transakcji, na Twoje konto zostanie przekazane 1 zł.

Bankowość elektroniczna Moje ING

Jak wspomniałem we wstępie, bankowość Moje ING, to jedna z największych zalet rachunku.

Jest to rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze, system bankowości elektronicznej, dzięki któremu możesz zarządzać swoim rachunkiem przez internet i z wykorzystaniem apki mobilnej. Daje możliwość personalizacji rachunku w taki sposób, aby szybko uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji systemu.

Bankowość internetowa Moje ING

System bankowości internetowej, pozwala zarządzać rachunkiem bankowym przez internet. W bankowości Moje ING, zrealizujesz podstawowe operacje, jak przelew internetowy, czy przelew ekspresowy lub doładowanie telefonu.

Możesz też ustawić polecenie zapłaty i zlecenie stałeZa te operacje nie poniesiesz za to opłat, co jest dużym plusem rachunku.

W bankowości internetowej, mamy też możliwość zarządzania swoimi finansami: możliwość założenia i edycji budżetu; analiza wydatków i przychodów (Finansometr), monitorowanie przyszłych płatności, wgląd do regularnie realizowanych transakcji i dostęp do wbudowanych aplikacji, mających z założenia usprawnić zarządzanie pieniędzmi, jak "Trener finansowy".

Przyznasz, że dostępnych rozwiązań jest sporo? Co ważne, przy tak rozbudowanym systemie z dostępem wielu różnych funkcji, bankowość Moje ING pozostaje funkcjonalna i prosta w obsłudze. Zdarza się, że przy dużej ilości różnych funkcjonalności, nie trudno o niepotrzebne komplikacje. W tym przypadku jednak całość jest przejrzysta, intuicyjna i pozwala w prosty sposób odnaleźć się wśród mnogości różnych funkcji.

Aplikacja Moje ING mobile

Do rachunku w ING Banku Śląskim, dołączona jest aplikacja mobilna Moje ING mobile. Najlepszą rekomendacją dla apki, niech będą oceny użytkowników. Jest to: 4.8 w skali do 5 - system Android oraz 4.9 w 5-cio punktowej skali - iOS. To jedna z najlepiej ocenionych aplikacji na (wersja iOS znalazła się na 4 pozycji w kategorii "Finanse").

Funkcjonalności aplikacji mobilnej są zbliżone do tego, co oferuje bankowość internetowa. Mamy więc tutaj możliwość realizacji przelewu, wgląd do budżetu, historii naszych transakcji. Tuż po zalogowaniu możemy zrealizować najważniejsze operacje na rachunku. Uzyskamy też dostęp do innych rozwiązań, jakie oferuje Konto z Lwem Direct.

Konto w Banku ING - aplikacja mobilna

Czym różni się apka mobilna od bankowości internetowej?

Największe różnice wynikają ze specyfiki urządzenia, na którym korzystamy z Systemu. W aplikacji, możesz bez logowania się podejrzeć stan konta, a dzięki powiadomieniom push, zyskasz większą kontrolę nad swoimi finansami.

Powiadomienia, to rozwiązanie które jest nie tylko funkcjonalne, ale też pomaga zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z Twojego konta bankowego. Notyfikacje pojawiają się na telefonie za każdym razem, kiedy na Twoje konto wpłynie gotówka lub zarejestrowana jest transakcja obciążeniowa rachunku (np. płatność w sklepie).

W przypadku gdyby na koncie doszło do nieautoryzowanej transakcji, dowiesz się o tym niemal natychmiast, dzięki powiadomieniu push.

Przykładowe funkcje aplikacji:

 • Logowanie odciskiem palca, face ID lub PIN-em,
 • Szybkie przelewy na numer telefonu,
 • Cele oszczędnościowe,
 • Płatności mobilne BLIK i na numer telefonu,
 • Możliwość zakładania kont, lokat i wysłania wniosku o dowolne produkty banku,
 • Dostęp do kodów rabatowych,
 • Powiadomienia push o zrealizowanych płatnościach.
bankowość mobilna ikona
Test Moje ING

Konto z Lwem Direct cechuje świetna bankowość mobilna. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania, zanim zdecydujesz się na otwarcie rachunku? Sprawdź nasz test aplikacji Moje ING Mobile!

Konto Direct ING - co je wyróżnia?

Jaka cecha wyróżnia konto osobiste ING? Z całą pewnością to bankowość elektroniczna Moje ING. Co sprawia, że bankowość elektroniczna jest tak wysoko oceniana? W przypadku aplikacji mobilnej mówimy przecież o prawie idealnej ocenie. 4.8 czy 4.9 w 5 punktowej skali, to wynik rzadko spotykany.

Z pewnością wpływ na tak wysoką ocenę, mają usługi dodatkowe, do których dostęp zapewnia Konto z Lwem Direct. Większość z tych usług jest dedykowanych na potrzeby bankowości elektronicznej.

Korzystając z rachunku, bez dodatkowych opłat możemy więc skorzystać z rozwiązań takich jak:

 • system automatycznego oszczędzania Smart Saver
 • program Moje Rabaty - kody rabatowe
 • Trener Finansowy
 • Analiza Wydatków
 • Budżet
 • Cele Oszczędnościowe

To wszystko ma na celu ułatwić korzystanie z rachunku i zwiększyć efektywność zarządzania budżetem.

Wcześniej mogłeś się dowiedzieć, co do zaoferowania ma Smart Saver - system pozwalający w sposób automatyczny oszczędzać pieniądze na koncie. Teraz przyjrzę się bliżej pozostałym rozwiązaniom, które zostały wylistowane w poprzednim akapicie.

Program Moje Rabaty

Kody rabatowe dla klientów ING Banku Śląskiego. Płacąc za zakupy w wybranych sklepach partnerskich, można uzyskać zniżkę wysokości kilkudziesięciu złotych lub wyrażoną przez procent od wybranej transakcji. Przykładowe zniżki, aktywne w dniu publikacji tej analizy, to:

 • 25 zł rabatu na zakupy w Media Expert (przy zakupach powyżej 300 zł)
 • Tidal przez 3 miesiące za 0 zł
 • 10% zniżki w sklepie internetowym CzasNaButy.pl

Trener Finansowy

Trener Finansowy to unikalne rozwiązanie oferowane przez ING Bank Śląski. To aplikacja, do której dostęp uzyska każdy użytkownik, decydujący się otworzyć Konto z Lwem Direct. Trener podpowie Ci jak możesz ulokować oszczędności, żeby pomnażać swój kapitał.

Jak to działa? W tym miejscu zacytuję komunikat, opublikowany przez ING Bank Śląski w newsie dotyczącym tego rozwiązania:

"Trener Finansowy, po wprowadzeniu przez klienta celu finansowego, bazując na wysokości dochodów, wydatków i wieku, wylicza indywidualny poziom poduszki finansowej, czyli pieniędzy, które należy zgromadzić na nieprzewidziane wydatki. Po sprawdzeniu jaką część z tej kwoty klient już posiada, Trener stawia diagnozę sytuacji finansowej, a także określa zalecenia jak osiągnąć zamierzone cele finansowe." (źródło: Bank Śląski)

Zdania na temat Trenera Finansowego są jednak podzielone. Z jednej strony jest to na pewno pomocna funkcja, która pozwala z szerszej perspektywy spojrzeć na swój budżet. Na pewno takie rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia świadomości jak chodzi o efektywne zarządzanie własnymi pieniędzmi.

Pytanie pozostaje otwarte, jeśli chodzi o kwestie skuteczności zautomatyzowanych porad. Powiedzmy wprost - temat jest delikatny. Niezależnie od rekomendacji Trenera, jak chodzi o pomnażanie oszczędności lub inwestycje, zawsze należy zachować przezorność i ostrożność.

Analiza wydatków

Usługa "Analiza wydatków" to rozwiązanie, które pozwala na śledzenie Twoich miesięcznych rozchodów. Zobaczysz, ile wydajesz w ciągu miesiąca i jakie są najważniejsze kategorie Twoich wydatków.

Realizowane przez płatności, są automatycznie przypisywane do wybranych kategorii, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile pieniędzy przeznaczasz na podstawowe wydatki w wybranym okresie czasu, np. w ciągu jednego miesiąca.

System automatycznie przypisuje wydatki do określonych kategorii jak np. "Dom i rachunki", "Wydatki Podstawowe", "Samochód i transport", "Rozrywka i podróże." Jeśli uznasz, że wydatek został przypisany do złej kategorii, możesz wtedy dokonać zmiany.

Budżet

Budżet, to bardzo prosty sposób na kontrolę swoich finansów. Należy tylko ustawić kwotę, w której chcesz się zmieścić w danym miesiącu - przyjmijmy, że jest to np. 1300 zł. Następnie budżet poinformuje Cię czy trzymasz się planu. Jeśli zmierzasz w stronę przekroczenia budżetu, z wyprzedzeniem dostaniesz wiadomość w tym temacie. Rozwiązanie jest bardzo proste i może okazać się pomocne.

Cele oszczędnościowe - czym są?

Kolejnym rozwiązaniem, jakie daje Konto z Lwem Direct, są Cele Oszczędnościowe.

Po zalogowaniu się na konto, możesz ustalić cel, na który chcesz odkładać pieniądze. Należy określić czas, w jakim chcesz zrealizować cel oraz formę wpłat (płatności automatyczne / samodzielne).

ING Bank Śląski - cele oszczędnościowe

Po dodaniu celu, możesz śledzić jaki jest swój postęp. Sprawdzisz ile jeszcze zostało do odłożenia oraz czy jesteś w stanie zrealizować założony cel w określonym terminie.

Cele oszczędnościowe, to nic innego, jak wirtualne subkonta. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, trafiają na Otwarte Konto Oszczędnościowe. 

Oprócz wygodnego sposobu zdefiniowania celu, możliwości śledzenia postępu, zyskasz też odsetki od Twoich oszczędności.

Otwarte konto oszczędnościowe posiada zmienne oprocentowanie. Warto śledzić aktualną ofertę promocyjną, bo wyższe oprocentowanie na OKO, bywa formą oferty promocyjnej.

Konto Osobiste Direct w ING - podsumowanie i opinia

Być może zwróciłeś uwagę na fakt, że... analiza tego rachunku jest dosyć długa. I nie ma w tym przypadku. Konto z Lwem Direct, to rachunek, który oferuje mnóstwo przydatnych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę. Trochę na przekór - podsumowanie będzie bardzo krótkie.

Konto osobiste Direct z bankowością, to warunkowo darmowe konto bankowe. Korzystając z Konta ING możesz uniknąć wszystkich opłat, jeśli spełnisz proste warunki aktywności. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bankowość internetowa i mobilna Moje ING. System jest prosty w obsłudze i zapewnia łatwy dostęp do wielu przydatnych funkcji.

Minusy rachunku? Jest nim ograniczony dostęp do darmowych bankomatów. Bez opłat wypłacimy gotówkę z urządzeń należących do Banku oraz sieci Planet Cash. Z pozostałych bankomatów w kraju możemy dokonać jednej wypłaty bez prowizji. Wadą rachunku jest też względnie wysoka prowizja za wypłaty za granicą, choć w tym przypadku możesz skorzystać z jednorazowego pakietu wypłat.

Konto Direct to jedna z najlepszych ofert na rynku w kategorii kont osobistych dla klientów indywidualnych. Rachunek wyróżnia bankowość internetowa i mobilna Moje ING. W ramach konta można skorzystać z wielu darmowych usług dodatkowych jak np. SmartSaver, Trener Finansów czy program Moje Rabaty.

Rachunek sprawdzi się w przypadku osób, które szukają funkcjonalnego konta bankowego, które oferuje dostęp do wielu dodatkowych możliwości. Przy tak rozbudowanej ofercie, całość jest prosta w obsłudze dlatego nawet początkujący użytkownicy nie będą mieć problemów z korzystaniem rachunku. Konto Direct to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań na rynku.

Cechy wyróżniające rachunek:

 • Bankowość Moje ING - rozbudowany, prosty w obsłudze system bankowości elektronicznej. To też bardzo dobrze oceniana przez klientów aplikacja mobilna.
 • Darmowe usługi dodatkowe - SmartSaver, Analiza Wydatków, Budżet, Trener Finansowe, Cele oszczędnościowe - to przykładowe usługi dołączone do konta bez dodatkowych opłat.
 • Płatności zbliżeniowe - Google Pay, Apple Pay, BLIK
 • Ciekawe rozwiązania technologiczne - ING Bank Śląski wspiera i rozwija innowacyjne rozwiązania technologiczne (np. wbudowana klawiatura Moje ING, opóźniona płatność za zakupy internetowe
 • Zyskuj z kontem - Konto Direct to warunkowo darmowe konto osobiste - możesz uniknąć wszystkich opłat. Klienci indywidualni, którzy zdecydują się na otwarcie konta w promocji, mogą dodatkowo zyskać.

Przeanalizowaliśmy też podobne konta:

Konto Internetowe od Alior Banku - analiza oferty

Konto Internetowe w Alior Banku, to alternatywne rozwiązanie dla popularnego Konta Jakże Osobistego. Korzystając z konta internetowego w bardzo prosty sposób unikniesz opłat związanych z rachunkiem, a dodatkowo zyskasz dostęp udogodnień, jakie daje nowoczesna bankowość elektroniczna w Alior.
Dowiedz się więcej →

Alior - kantor walutowy banku - analiza oferty | opinia

Kantor walutowy od Alior Bank, to innowacyjne połączenie kantoru internetowego oraz konta walutowego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dokonywać wymiany walut po korzystnym kursie oraz dokonywać wypłat bez kosztów przewalutowania. Dostępne są 23 waluty, a użytkownicy kantoru otrzymają też dostęp do kilku innych, przydatnych rozwiązań.
Dowiedz się więcej →

mBank konto walutowe - analiza oferty

eKonto walutowe w mBanku, to rachunek oferujący dostęp do 11 walut oraz darmowe wypłaty z bankomatów za granicą. Do plusów należy zaliczyć wysoką jakość bankowości elektronicznej, możliwość dokonywania darmowych przelewów między własnymi kontami walutowymi oraz dostęp do produktów powiązanych, jak lokata walutowa.
Dowiedz się więcej →

Konto i karta dla Graczy LOL od Alior Banku - analiza oferty

Konto dla graczy od Alior Bank, to specjalny wariant rachunku osobistego, pozwalający odnieść korzyść osobom grającym w LOL (League of Legends). W ramach tej oferty zyskasz unikatową kartę z wizerunkiem Ashe, bohaterki League of Legends oraz możliwość uzyskania 1380 Riot Points do League of Legends w każdym miesiącu.
Dowiedz się więcej →

Konto bez Granic w PKO BP - analiza oferty

Konto Bez Granic w PKO BP to rachunek, którego użytkownicy mogą sporo zyskać. Korzyści mają odczuć szczególnie osoby podróżujące. To wszystko przy jednorazowej opłacie 17,9 zł w miesiącu. W zamian klienci otrzymają dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności. Czy PKO Konto bez Granic się opłaca? Sprawdźmy!
Dowiedz się więcej →

ING Konto dla firm Direct - analiza oferty

Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim, to rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z pełnej gamy możliwości, jakie daje konto bankowe dla firm. ING Bank w tym przypadku zapewnia jakość usług ponad standard.
Dowiedz się więcej →

Konto za Zero w PKO BP - analiza rachunku

PKO Konto za Zero, to rachunek, z którego można korzystać bez opłat, przy spełnieniu warunku aktywności. Wypłacaj gotówkę za darmo BLIKIEM z wszystkich bankomatów w Polsce. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać z rachunkiem od PKO BP.
Dowiedz się więcej →
starpushpinlocationtabletlaptop-phoneselectthumbs-upchevron-down-circle