RankingKont.pl - logo

ING Konto Direct

opis konta osobistego

Konto z Lwem Direct - najważniejsze informacje

Wybrane opłaty

0 zł

Prowadzenie rachunku

0 / 7 zł

Karta płatnicza

0 / 5 zł

Bankomaty

0 zł

Przelew internetowy

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Zlecenie stałe
Jak uniknąć opłat?
 • Dokonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł/mies.
 • Bankomaty ING, Planet Cash oraz pierwsza wypłata w mies. z pozostałych bez opłat.
Aktualna promocja
Zyskaj 160 zł
Krótko o rachunku - podsumowanie najważniejszych informacji:
Cechy rachunku
cecha - ikona 1

Jeden z najlepszych rachunków

cecha - ikona 2

Usługi dodatkowe bez opłat

cecha - ikona 3

Bankowość Moje ING

cecha - ikona 4

Zyskaj 160 zł w promocji

OTWÓRZ KONTO
Zyskaj 160 zł

Najwyższej jakości bankowość elektroniczna "Moje ING" z wysoko ocenianą aplikacją mobilną, możliwość uniknięcia wszystkich opłat konto i bankomaty. Teraz możesz założyć konto i zyskać 160 zł. Konto w ING to wybór ponad 3 milionów klientów. Dlaczego konto jest tak popularne?

ING konto bankowe - poznaj dowiedz się więcej o tym rachunku

ING Bank Śląski jest kojarzony ze swoim flagowym produktem - Kontem z Lwem Direct. Bank od lat wspiera rozwój rozwiązań bankowości elektronicznej, efektem jest najwyższej jakości system "Moje ING" dający możliwość komfortowego zarządzania finansami online z dostępem do wielu usług powiązanych z kontem, bez dodatkowych opłat.

Bankowość internetowa i mobilna to ważne zalety konta ING. Jak przekonasz się czytając ten artykuł, dzięki bankowości elektronicznej ING możesz sporo zyskać. Ofertę uzupełnia promocja konta ING. Załóż konto i zyskaj premię 160 zł.

Najważniejsze cechy rachunku

Darmowe usługi dodatkowe

Trener Finansów, Smart Saver, Analiza Wydatków, Budżet, Cele oszczędnościowe - to przykładowe usługi, z których możesz korzystać bez opłat.

Uniknij wszystkich opłat

Spełnij warunek aktywności i uniknij opłat za korzystanie z karty debetowej. Możesz korzystać z darmowych bankomatów.

Płatności mobilne

Płatności mobilne Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

Bankowość Moje ING

Wysoko oceniany system bankowości elektronicznej "Moje ING".

Karta wielowalutowa

Płatności w wybranych walutach poza granicami kraju bez prowizji.

Teraz w promocji

Zyskaj premię za otwarcie konta i aktywność na rachunku.

ING Konto Direct - ogólnie o rachunku

ING Konta osobiste - analiza Konta z Lwem

Bank Śląski powstał w 1988 roku w efekcie wyodrębnienia z NBP. Akcje banku trafiły na GPW w roku 1994, a od 1996 r. większościowym udziałowcem ING Banku jest ING Groep. Od 2001 roku Bank używa nazwy ING Bank Ślaski (źródło).

Konto osobiste Direct to jedno z najlepszych i najbardziej popularnych kont bankowych dla klientów indywidualnych. Z rachunku korzysta ponad 3 miliony użytkowników. ING Bank oferuje szeroką gamę usług dodatkowych dołączonych do rachunku płatniczego. Kontem możesz zarządzać zdalnie, dzięki rozbudowanemu systemu bankowości elektronicznej Moje ING.

Konto dla klientów indywidualnych w ING Bank Śląski pozwala na uniknięcie wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem rachunku. Z konta banku ING możesz korzystać bez opłat, jeśli spełnisz jeden warunek:

 • Dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 300 zł/miesięcznie (ING Bank Śląski definiuje miesiąc jak okres od 29 dnia danego miesiąca, do 28 dnia kolejnego miesiąca).

Jeśli spełnisz ten warunek aktywności, możesz korzystać z konta Banku ING bez żadnych opłat.

Korzystając z konta w ING Banku Śląskim możesz także wypłacać pieniądze z bankomatów bez opłat. Gotówkę bez prowizji wypłacisz z bankomatów ING i sieci Planet Cash. Opłat nie poniesiesz też przy pierwszej wypłacie w miesiącu z bankomatów innych sieci.

Konto ING Direct "z Lwem"

"Bank z Lwem", "Konto z Lwem" - to właśnie lew, który znajduje się w logotypie Banku, jest symbolem, który kojarzy się z Bankiem ING. Ów lew to symbol Holandii - kraju skąd pochodzi większościowy udziałowiec Banku. Nie jest on zatem bezpośrednio związany z rachunkiem - mylne mogą się okazać wyobrażenia o sile czy potędze w kontekście konta, co mogłoby przecież wiązać się z symbolem lwa. Czy jednak w ofercie Banku ING kierowanej do klientów indywidualnych nie odnajdziemy pierwiastka "lwich cech"? Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo ofercie ING.

Na początek dobra wiadomość dla nowych klientów: oferty promocyjne. Bank regularnie oferuje promocje, w których za założenie konta i aktywne korzystanie można zyskać ponad 100 zł. Także obecni Klienci korzystający z konta, mogą okresowo liczyć na oferty promocyjne.

Moje ING to nazwa systemu bankowość elektronicznej, który wyróżnia konto. Bank ING od dawna stawiał na rozwiązania skierowane dla osób korzystających z konta osobistego przez internet i od wielu lat sukcesywnie rozwija swoje produkty i usługi internetowe. Moje ING to flagowe rozwiązanie, które pozwala w kompleksowy sposób zarządzać rachunkiem.

Bank ING stale rozwija i ulepsza usługi internetowe oraz mobilne. Oferta mobilna banku rozwinęła się bardzo dynamicznie w ostatnim czasie. Dzisiaj bank ING oferuje wiele ciekawych rozwiązań, jak np. wbudowaną do aplikacji klawiaturę Moje ING, dzięki której dokonasz szybkiego przelewu na numer telefonu odbiorcy w komunikatorze (takim jak np. Messenger). Więcej dowiesz się w części przeznaczonej opisowi bankowości elektronicznej.

Bank ING aktywnie wspiera innowacyjne rozwiązania. Niedawno Bank zainwestował w Czeski startup Twisto, który dostarcza usługę pozwalającą na dokonanie zakupu i odroczenie płatności.

Rozwój innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań oraz bankowość Moje ING to cecha wyróżniająca Konto osobiste Direct. Zanim jednak o tym, czego mogą oczekiwać użytkownicy konta, sprawdźmy jak kształtują się najważniejsze opłaty za prowadzenie konta i korzystanie z powiązanych usług.

Konto Direct w ING opłaty

Konto, przelewy
Karta, bankomaty
Więcej...
 • 0 zł - prowadzenie konta
 • 0 zł - polecenie zapłaty
 • 0 zł - zlecenie stałe
 • 0 zł - przelew krajowy w PLN przez internet
 • 5 zł - przelew natychmiastowy przez internet
 • 0 zł - wydanie karty debetowej
 • 0 / 7 zł - miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł - prowizja od transakcji bezgotówkowych

Warunkowej opłaty za kartę unikniesz dokonując transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł/mies.

 • 0 zł - wypłaty w bankomatach ING i PlanetCash - bezwarunkowy brak opłat
 • 0 zł - pierwsza wypłata w miesiącu z innych bankomatów
 • 5 zł - druga i kolejne wypłaty z innych bankomatów niż ING i PlanetCash
 • 0 zł - wypłata gotówki w ramach usługi Cash Back
 • 3 % kwoty wypłaty - wypłata gotówki w bankomatach za granicą lub alternatywnie
 • 15 zł - pakiet wypłat za granicą
 • 0 zł - otwarcie rachunku płatniczego
 • 0 zł - wyciąg w systemie bankowości elektronicznej
 • 0 zł - przelew SEPA (przelew walutowy w EUR) - przelew europejski
 • 30 zł - przelew SORBNET

Dowiedz się więcej na temat opłat i prowizji:
Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego

Karta płatnicza do konta​

Klienci ING Banku Śląskiego korzystający z Konta z Lwem Direct mogą korzystać ze zbliżeniowej karty VISA. Korzystając z tej karty dokonasz płatności zbliżeniowych, BLIK oraz płatności mobilnych Google i Apple Pay.

ING moje konto - karta do konta

Karta płatnicza dołączona do Konta Direct. 

Wydawca karty
Visa
Opłata miesięczna za kartę
0 / 7 zł
Warunek uniknięcia opłaty
Transakcje bezgotówkowe karą na kwotę 300 zł w miesiącu.
Płatności mobilne
Google Pay, Apple Pay, BLIK
3-D secure - bezpieczne płatności online
TAK
Usługi dodatkowe
Karta wielowalutowa, SmartSaver

Karta wielowalutowa w ING

Karta wielowalutowa pozwala na uniknięcie prowizji za przewalutowanie transakcji. Oferta dotyczy transakcji w takich walutach jak Euro, Funt Brytyjski lub Dolar.

Do karty należy podpiąć konto walutowe w systemie bankowości Moje ING. Po zasileniu rachunku odpowiednią kwotą w wybranej walucie, możesz dokonywać płatności walutowych bez prowizji.

Bank automatycznie przypisze transakcje do odpowiedniego subkonta, na którym posiadasz środki w wybranej walucie. Należy posiadać odpowiednią kwotę, która pozwoli pokryć całość wartości transakcji. W ten sposób unikniesz prowizji za przewalutowanie.

Smart Saver - automatyczne oszczędzanie​

Smart Saver to usługa dołączona do Konta Direct w ING. Smart Saver to system automatycznego oszczędzania. Jest czymś w rodzaju elektronicznej skarbonki.

Oto jak działa Smart Saver. Na początku należy określić, jaką kwotę od realizowanych przez Ciebie transakcji chcesz przelać na konto oszczędnościowe. Może to być wartość procentowa lub zaokrąglenie do pełnej kwoty.

Następnie, przy dokonywaniu płatności bezgotówkowych, Smart Saver automatycznie pobierze wcześniej określoną przez Ciebie kwotę i przekaże ją na Twoje konto oszczędnościowe. Konto jest oprocentowane i sumy zaoszczędzonej przy użyciu Smart Savera będą naliczane odsetki.

W systemie Smart Saver możesz ustawić dwie reguły, które pozwolą bardziej efektywnie oszczędzać pieniądze:

1. Wariant / Reguła 1 - oszczędzanie poprzez zaokrąglenie kwoty transakcji do pełnej wartości - np. zaokrąglenie wartości transakcji do pełnych 10 zł.

W tym przypadku niezależnie od wartości transakcji, kwota zostanie zaokrąglona do określonej sumy (np. do 10 zł). Przykład: płacisz 7,2 zł. Z Twojego konta jest pobierane 10 zł. 3,2 zł idzie na konto oszczędnościowe.

2. Wariant / Reguła 2 oszczędzanie określonego procenta od kwoty transakcji - np. 10% od wartości transakcji.

W tym przypadku kwota, którą oszczędzasz jest zależna od wartości zakupów. Jeśli np. robisz zakupy na kwotę 10 zł, to przy wariancie z oszczędzaniem 10% od kwoty transakcji, na Twoje konto zostanie przekazane 1 zł.

Bankowość elektroniczna Moje ING

Bankowość Moje ING to jedna z największych zalet rachunku.

Moje ING to rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze, system bankowości elektronicznej, dzięki któremu możesz zarządzać swoim rachunkiem przez internet i z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Moje ING daje możliwość personalizacji i optymalizacji rachunku, co pozwoli na uzyskanie szybkiego dostępu do najważniejszych funkcji.

Bankowość internetowa Moje ING

System bankowości Moje ING pozwala w sposób kompleksowy, bez wychodzenia z domu, zarządzać rachunkiem bankowym przez internet. W bankowości Moje ING zrealizujesz podstawowe operacje, jak przelew internetowy, czy przelew ekspresowy lub doładowanie telefonu. Możesz też ustawić polecenie zapłaty i zlecenie stałe. Za te operacje nie poniesiesz za to opłat, co jest dużym plusem rachunku ING.

W bankowości internetowej mamy też możliwość zarządzania swoimi finansami - możliwość założenia, edycji i usunięcia budżetu; analiza wydatków i przychodów (Finansometr), monitorowanie przyszłych płatności, wgląd do regularnie realizowanych transakcji i dostęp do wbudowanych aplikacji - "Trener finansowy".

Kody rabatowe, pobieranie listy transakcji, zarządzanie rachunkami, dostęp do innych produktów banku... Przyznasz, że jest tego sporo? A to tylko wybrane funkcje, które oferuje bankowość internetowa Moje ING. Co ważniejsze, przy tak rozbudowanym systemie z dostępem licznych rozwiązań, bankowość Moje ING pozostaje funkcjonalna i prosta w obsłudze. Przy tak dużej ilości różnych funkcjonalności, nie trudno o niepotrzebne komplikacje. W tym przypadku jednak całość jest przejrzysta, intuicyjna i pozwala w prosty sposób odnaleźć się wśród mnogości różnych rozwiązań.

Aplikacja mobilna Moje ING

Oprócz systemu bankowości internetowej, do rachunku oferowanego przez ING Bank, mamy dołączoną aplikację mobilną Moje ING. Zerkam na sklepy z aplikacjami i tutaj spotyka mnie miłe zaskoczenie: aplikacja jest oceniona na 4.8 w 5 skali - Android oraz 4.9 w 5 punktowej skali - iOS (aktualne na dzień pisania recenzji). Naprawdę trudno znaleźć lepiej ocenioną aplikację Banku - brawo dla ING.

Funkcjonalności aplikacji mobilnej Moje ING są tak naprawdę bardzo podobne do tego, co oferuje bankowość internetowa. Mamy więc tutaj możliwość realizacji przelewu, wgląd do budżetu i licznych rozwiązań, które usprawniają korzystanie z rachunku.

ING Bank moje konto - aplikacja Moje ING

Największe różnice między bankowością internetową, a aplikacją mobilną, wynikają ze specyfiki urządzenia, na którym korzystamy z systemu. W aplikacji Moje ING możesz bez logowania się podejrzeć stan konta, a nad Twoimi finansami zyskasz większą kontrolę dzięki powiadomieniom push. Te ostatnie, to rozwiązanie które jest przydatne i funkcjonalne, ale też pomaga zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z Twojego konta bankowego - notyfikacja może pojawić się na twoim telefonie za każdym razem, kiedy na Twoje konto wpłynie gotówka lub zostanie ono obciążone. W przypadku gdyby na koncie doszło do nieautoryzowanej transakcji, możesz się o tym dowiedzieć także dzięki powiadomieniu push.

Zobacz przykładowe funkcje aplikacji Moje ING:

 • Logowanie odciskiem palca, face ID lub PIN-em,
 • Szybkie przelewy na numer telefonu,
 • Cele oszczędnościowe,
 • Płatności mobilne BLIK i na numer telefonu,
 • Możliwość zakładania kont, lokat i wysłania wniosku o dowolne produkty banku,
 • Dostęp do kodów rabatowych,
 • Powiadomienia push o zrealizowanych płatnościach.

Konto Direct ING - co je wyróżnia?

Jaka jest jedna cecha, która wyróżnia konto osobiste ING? Na pewno jest nią bankowość internetowa i mobilna Moje ING. To rozwiązanie opisałem jednak w poprzedniej części. Teraz przyjrzę się temu rozwiązaniu jeszcze bliżej. Co sprawia, że bankowość elektroniczna jest tak wysoko oceniana? W przypadku aplikacji mobilnej mówimy przecież o prawie idealnej ocenie. 4.8 czy 4.9 w 5 punktowej skali, to wynik praktycznie niespotkany.

Tym, co wyróżnia rachunek oferowany przez ING Bank Śląski, jest dostęp do bezpłatnych usług dodatkowych dla osób korzystających z konta. Większość z tych usług jest dostępna z poziomu bankowości elektronicznej.

Korzystając z tego rachunku bez dodatkowych opłat możemy skorzystać z usług takich jak system automatycznego oszczędzania Smart Saver, program Moje Rabaty - kody rabatowe, Trener Finansowy, Analiza Wydatków, Budżet czy Cele Oszczędnościowe. To wszystko ma na celu ułatwić korzystanie z rachunku i zwiększyć efektywność zarządzania budżetem.

Smart Saver, to system pozwalający w sposób automatyczny oszczędzać pieniądze na koncie. Opisałem go w części poświęconej dla karty płatniczej. Teraz przyjrzę się bliżej pozostałym rozwiązaniom z tych, które zostały wymienione we wcześniejszym akapicie.

Program Moje Rabaty

Kody rabatowe dla klientów Banku - to rozwiązanie, które przygotował ING Bank Śląski dla użytkowników Konta Direct. Płacąc za zakupy w wybranych sklepach partnerskich, można uzyskać zniżkę wysokości kilkudziesięciu złotych lub wyrażoną przez procent od wybranej transakcji. Przykładowe zniżki, aktywne w dniu pisania tej recenzji, to:

 • 25 zł rabatu na zakupy w Media Expert (przy zakupach powyżej 300 zł)
 • Tidal przez 3 miesiące za 0 zł
 • 10% zniżki w sklepie internetowym CzasNaButy.pl

Trener Finansowy

Trener Finansowy unikalne rozwiązanie oferowane przez ING Bank Śląski. Jest to aplikacja dołączona do konta (można z niej korzystać opłat), która podpowie Ci jak możesz ulokować oszczędności, żeby pomnażać swój kapitał.

ING Bank Śląski w newsie dotyczącym tego rozwiązania, opublikował taką informację:

"Trener Finansowy, po wprowadzeniu przez klienta celu finansowego, bazując na wysokości dochodów, wydatków i wieku, wylicza indywidualny poziom poduszki finansowej, czyli pieniędzy, które należy zgromadzić na nieprzewidziane wydatki. Po sprawdzeniu jaką część z tej kwoty klient już posiada, Trener stawia diagnozę sytuacji finansowej, a także określa zalecenia jak osiągnąć zamierzone cele finansowe." (źródło: ING Bank Śląski)

Zdania na temat Trenera Finansowego są podzielone. Z jednej strony jest to na pewno pomocna funkcja, która pozwala z szerszej perspektywy spojrzeć na swój budżet i zarządzanie finansami. Na pewno takie rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia świadomości z zakresu zarządzania finansami osobistymi i za to ING Bank Śląski ma u mnie duży plus.

Pytanie pozostaje otwarte, jak chodzi o kwestie skuteczności zautomatyzowanych porad. Jest to delikatny temat, o którym można sporo dyskutować. Pamiętaj, że niezależnie od rekomendacji Trenera, jak chodzi o pomnażanie oszczędności lub inwestycje, zawsze należy zachować przezorność i ostrożność.

Analiza wydatków

Usługa "Analiza wydatków" to rozwiązanie, które pozwala na śledzenie Twoich miesięcznych rozchodów. Dzięki tej usłudze zobaczysz ile wydajesz w ciągu miesiąca i jakie są najważniejsze kategorie Twoich wydatków.

Realizowane przez Ciebie płatności są automatycznie przypisywane do wybranych kategorii, dzięki czemu możesz zobaczyć ile pieniędzy przeznaczasz na podstawowe wydatki w określonym czasie, np. w ciągu jednego miesiąca.

System automatycznie przypisuje wydatki do określonych kategorii jak np. "Dom i rachunki", "Wydatki Podstawowe", "Samochód i transport", "Rozrywka i podróże." Jeśli uznasz, że wydatek został przypisany do złej kategorii, możesz wtedy dokonać zmiany.

Budżet

Budżet, to bardzo prosty sposób na kontrolę swoich finansów. Należy tylko ustawić kwotę, w której chcesz się zmieścić w danym miesiącu - np. 1300 zł, a następnie budżet poinformuje Cię czy trzymasz się planu oraz w przypadku kiedy przekroczysz budżet. Rozwiązanie bardzo proste i przydatne.

Cele oszczędnościowe w ING - czym są?

ING Bank Ślaski dostarcza też ciekawe rozwiązanie w zakresie oszczędności - są nim Cele Oszczędnościowe.

Po zalogowaniu się na konto możesz ustalić cel, na który chcesz odkładać pieniądze. Należy określić czas, w jakim chcesz zrealizować cel oraz formę wpłat na cel (płatności automatyczne / samodzielne).

ING Bank Śląski - cele oszczędnościowe

Po dodaniu celu, możesz śledzić jaki jest swój postęp, sprawdzić ile jeszcze zostało do odłożenia i czy jesteś w stanie zrealizować założony cel w określonym terminie.

Cele oszczędnościowe w ING, to wirtualne subkonta, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze trafiają na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Dlatego, oprócz wygodnego sposobu zdefiniowania celu, możliwości śledzenia postępu, zyskasz też odsetki od Twoich oszczędności. Otwarte konto oszczędnościowe posiada zmienne oprocentowanie, warto jednak śledzić aktualną ofertę promocyjną, bo wyższe oprocentowanie na OKO często jest dodatkiem do promocji.

Konto Osobiste Direct w ING - podsumowanie analizy​

Konto osobiste Direct z bankowością Moje ING to warunkowo darmowe konto bankowe. Korzystając z Konta ING możesz uniknąć wszystkich opłat spełniając podstawowe warunki. Szczególnie wyróżnić należy bankowość internetową i mobilną Moje ING, która jest prosta w obsłudze i zapewnia łatwy dostęp do wielu przydatnych funkcji.

Minusy rachunku? Na pewno fakt, że konto daje dostęp do darmowych bankomatów ING i Planet Cash oraz tylko jednej wypłaty bez prowizji z pozostałych bankomatów w kraju. Wadą rachunku jest też względnie wysoka prowizja za wypłaty za granicą, choć w tym przypadku możesz skorzystać z pakietu wypłat, który kosztuje jednorazowo 15 zł.

Konto Direct to jedna z najlepszych ofert na rynku w kategorii kont osobistych dla klientów indywidualnych. Konto wyróżnia wysoka jakość bankowości internetowej i mobilnej (system Moje ING) oraz możliwość skorzystania z wielu darmowych usług dodatkowych jak np. SmartSaver, Trener Finansów czy program Moje Rabaty.

Jest możliwość uniknięcia wszystkich opłat - w tym za wypłaty z bankomatów. 


Cechy wyróżniające rachunek banku ING:

Bankowość Moje ING
Rozbudowany i prosty w obsłudze system bankowości elektronicznej Moje ING. Bardzo wysoko oceniana przez klientów aplikacja mobilna.
Darmowe usługi dodatkowe
SmartSaver, Analiza Wydatków, Budżet, Trener Finansowe, Cele oszczędnościowe - to przykładowe usługi dołączone do konta bez dodatkowych opłat.
Płatności zbliżeniowe
Płatności: Google Pay, Apple Pay, BLIK, przelewy na telefon.
Ciekawe rozwiązania technologiczne
ING Bank Śląski wspiera i rozwija innowacyjne rozwiązania technologiczne (np. wbudowana klawiatura Moje ING, opóźniona płatność za zakupy internetowe).
Teraz w promocji
Do tego konta jest dołączona promocja, dzięki której możesz zyskać za otwarcie konta i aktywność na rachunku.
więcej informacji - ikona
W skrócie
Czy konto jest darmowe?
Dokonaj płatności kartą na kwotę 300 zł/mies., żeby uniknąć opłat. Darmowe bankomaty ING i Planet Cash oraz 1. wypłata z innych bankomatów w miesiącu.
Zalety rachunku
Jeden z najlepszych systemów bankowości elektronicznej Moje ING z dostępem do wielu usług dodatkowych.
Unikalna cecha konta
Rozwiązania unikalne dla bankowości Moje ING: SmartSaver, Analiza Wydatków, Budżet, Trener Finansowy, Cele oszczędnościowe.
otwórz konto - link

Otwórz Konto Direct

Zobacz aktywne promocje kont osobistych

Sprawdź rankingi kont bankowych

Ranking Kont Osobistych

W tym Rankingu znajdziesz najlepsze konta osobiste dla klientów indywidualnych.

Sprawdź »

Ranking Darmowych Kont

Sprawdź najtańsze konta bankowe w aktualnym zestawieniu darmowych kont bankowych.

Sprawdź »

Ranking Kont Firmowych

Poznaj najlepsze konta bankowe dla Przedsiębiorców w aktualnym Rankingu.

Sprawdź »

Ranking Kont Oszczędnościowych

Sprawdź najlepiej oprocentowane rachunki w aktualnym Rankingu.
Sprawdź »

Ranking Kont dla Studentów

Poznaj najlepsze konta dla osób młodych w aktualnym Rankingu.

Sprawdź »

Ranking Kart Kredytowych

Poznaj najlepsze karty kredytowe i sprawdź dostępne promocje.

Sprawdź »
starpushpintabletlaptop-phoneselectearththumbs-upchevron-upcheckmark-circlechevron-down-circle