logo serwisu Ranking Kont porównującego najlepsze oferty produktów finansowych oraz udostępniającego wartościowe i unikalne opracowania

Promocje w ING

Aktualne promocje ING Banku Śląskiego

Na tej stronie znajdziesz aktualnie dostępne promocje ING. Załóż konto osobiste lub konto dla osób poniżej 26 roku życia i zyskaj kilkaset złotych premii!
ikona - konto osobiste w promocji

Promocja konta osobistego w ING

promocja mBanku
konto osobiste
Możesz zyskać:
250 zł

Promocja Konta Osobistego w ING - Zyskaj 250 zł Premii

Zyskaj 250 złotych premii za założenie konta oraz spełnienie warunków aktywności i korzystaj z promocyjnego oprocentowania 7% na koncie oszczędnościowym.
ikona - konto firmowe w promocji

Konto dla młodych w ING Banku Śląskim

Wybierz, jakie promocje Cię interesują

Poniżej znajdziesz aktualne oferty promocyjne. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat promocji w ING Banku Śląskimi przejdź do banku, żeby otworzyć konto z premią.

Zakładasz konto w ING? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto? Zastanawiasz się czy ING Bank Śląski to dobry wybór? Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuły, które mogą okazać się pomocne. Dowiesz się więcej na temat zakładania konta przez internet, możesz też porównać ofertę ING z tym, co do zaproponowania mają inne banki.
test aplikacji Moje ING
Test aplikacji mobilnej Moje ING
Czy wiesz, że ING posiada jedną z najwyżej ocenionych aplikacji w kraju? Sprawdź jak oferta bankowości mobilnej od ING wypadła w trakcie testu!
Sprawdź test
Instrukcja zakładania konta w ING
Planujesz założyć konto w ING przez internet? Poznaj 4 etapy zakładania konta online w ING Banku Śląskim i otwórz rachunek online, aktywny od zaraz.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
Czy ING Bank Śląski to dobry wybór? Porównaj ofertę! Zobacz konkurencyjne propozycje banków, które też oferują premię za założenie konta.
Przeczytaj artykuł