logo RankingKont.pl

ING - promocje

Aktualne promocje ING Banku Śląskiego

Na tej stronie znajdziesz aktualnie dostępne promocje ING. Załóż konto osobiste, konto firmowe lub konto dla młodych w ING i zyskaj premię.

ING chętnie promuje swoje flagowe produkty - konto Direct i konto Mobi oraz konto dla firmy Direct. W przypadku kont osobistych, choć premia nie należy do rekordowych jeśli chodzi o wysokość, to warunki uzyskania nagrody są proste do spełnienia. Dla firm ING przygotował specjalną ofertę, która wyróżnia ich konto na tle konkurencji.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste ING promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
210 zł

Zyskaj do 210 zł z Kontem Direct w ING Banku Śląskim

Załóż konto przez internet, korzystaj aktywnie z rachunku - zyskasz nawet 160 zł. Dodatkowo jeśli otworzysz konto przez polecenie, zyskasz 50 złotych.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe ING promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
100 000 zł

Loteria z kontem firmowym Direct w ING - 100 000 zł na karcie przedpłaconej co miesiąc!

Otwórz konto firmowe w ING z kartą Mastercard i weź udział w loterii. Nagroda drugiego stopnia wynosi 10 000 zł i jest losowana raz w tygodniu, a nagroda pierwszego stopnia to aż 100 000 zł - losowanie odbywa się raz w miesiącu.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto dla studentów w promocji

Konto dla młodych ING promocja

promocja mBanku
konto dla młodych
Możliwy zysk:
210 zł

Zyskaj do 210 zł z Kontem dla Młodych Mobi w ING

Załóż konto w ING przez stronę banku, korzystaj aktywnie z rachunku i dokonuj płatności Blikiem, żeby zyskać nawet 160 zł. Dodatkowo za otwarcie konta z polecenia otrzymasz 50 zł.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Zakładasz konto w ING? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto? Zastanawiasz się czy ING Bank Śląski to dobry wybór? Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuły, które mogą okazać się pomocne. Dowiesz się więcej na temat zakładania konta przez internet, możesz też porównać ofertę ING z tym, co do zaproponowania mają inne banki.
test aplikacji Moje ING
Test aplikacji mobilnej Moje ING
Czy wiesz, że ING posiada jedną z najwyżej ocenionych aplikacji w kraju? Sprawdź jak oferta bankowości mobilnej od ING wypadła w trakcie testu!
Sprawdź test
Jak założyć konto bez kuriera?
Załóż konto bez wychodzenia z domu. I bez konieczności spotkania z kurierem! Zobacz jak założyć konto bez kuriera, tak aby było aktywne nawet w ciągu kilkunastu minut.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
Czy ING Bank Śląski to dobry wybór? Porównaj ofertę! Zobacz konkurencyjne propozycje banków, które też oferują premię za założenie konta.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle