logo RankingKont.pl
Otwórz konto firmowe w Pekao, korzystaj aktywnie z rachunku oraz innych produktów dla firm i zyskaj do 2000 zł premii. W ramach promocji, z konta możesz korzystać przez okres 24 miesięcy bez opłat!
DALEJ
Przejdź do Banku
zyskaj do 2000 zł z Kontem Przekorzystnym

Zobacz, co zyskujesz:

1

Premia za aktywność

2

Korzystaj z konta bez opłat przez okres 24 miesiące

Możesz zyskać:

2000 zł

WNIOSEK
Przejdź do Banku

W skrócie:

Zyskaj 2000 zł premii i korzystaj z konta bez opłat przez 20 miesięcy

W nowej promocji Konta Przekorzystnego Biznes możesz liczyć na wiele korzyści.

Najważniejsze benefity dla uczestników promocji to:

 • nawet 2000 zł premii za aktywność.
 • brak opłat za: otwarcie i prowadzenie konta oraz korzystanie z debetowej karty wielowalutwej MasterCard Business przez pierwsze 24 miesięce. Bezwarunkowo.
 • 0 zł za przelewy mobilne - bezterminowo.
 • 0 zł za dzierżawę terminala przez okres 8 miesięcy lub 1 zł za dzierżawę terminala przez okres 8 miesięcy (szczegóły poznasz w dalszej części artykułu).
 • 0 zł za rachunki pomocnicze w 19 walutach obcych.

Zapoznaj się z tym opisem promocji i dowiedz się w jaki sposób możesz zyskać nagrody w specjalnej ofercie konta firmowego w Banku Pekao.

Warunki uczestnictwa - kiedy możesz wziąć udział w tej promocji?

Ta promocja Banku Pekao jest kierowana dla przedsiębiorców - podmiotów krajowych (rezydentów), którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub otwierają taką działalność w okresie, kiedy oferta promocyjna jest dostępna.

doradca ikona

Warunki jakie należy spełnić, aby wziąć udział w tej promocji

 • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą w Polsce,
 • jesteś nowym klientem i w okresie od 1 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r. nie posiadałeś rachunku rozliczeniowego w Banku Pekao lub Idea Banku*,
 • podpiszesz z Bankiem Pekao umowę o rachunek Konto Przekorzystne Biznes w PLN, kartę debetową do tego konta oraz bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm,
 • wykonasz przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł, przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o Konto Przekorzystne Biznes w promocji
 • wyrazisz zgodę na otrzymywanie od Banku informacji marketingowych,
 • wyrazisz zgodę na przystąpienie promocji i zaakceptujesz jej regulamin.

*Posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego dla osób fizycznych w Banku Pekao lub Idea Banku nie wyklucza przedsiębiorcy z wzięcia udziału w promocji.

ikona rankingu

Jak możesz wysłać wniosek w tej promocji?

Warunki aktywności - jak możesz zyskać 2000 zł premii oraz inne nagrody w tej promocji?

Jeśli przystąpisz do promocji i spełnisz warunki uczestnictwa, możesz zyskać 2000 zł premii (nagroda jest podzielona na kilka mniejszych częsci) oraz inne korzyści, takie jak: brak opłat za konto i kartę wielowalutową MasterCard Business przez okres 24 miesięcy oraz darmowy terminal płatniczy (lub terminal za 1 zł) przez okres 8 miesięcy.

Teraz dowiesz się co zrobić, żeby zyskać nagrody w tej promocji.

ikona - analizy ofert

1. Zyskaj do 2000 zł za aktywność:

Nagroda główna wartości do 2000 zł, składa się z 6 mniejszych bonusów. Oto jak możesz zyskiwać nagrody.

1. 600 zł - zwrot 3% za transakcje bezgotówkowe 

Przez okres 6 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o konto, możesz zyskać moneyback wartości 3%. W tym celu powinieneś:

 • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową Mastercard lub aplikacją PeoPay przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu zawarcia umowy o Konto Przekorzystne Biznes.

Kwota zwrotu w miesiącu kalendarzowym może wynieść maksymalnie 100 zł.

2. 400 zł za umowę o terminal płatniczy 

W okresie trwania promocji zawrzyj umowę o terminal płatniczy i przez okres 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o Konto Przekorzystne Biznes w PLN w promocji, przyjmij na terminalu płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Za spełnienie tego warunku otrzymasz 400 zł premii.

Z tej nagrody nie mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w następujących branżach: biura turystyczne / podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z)

3. Do 600 zł za kredyt / pożyczkę, leasing lub faktorning z Pekao

W okresie trwania promocji zawrzyj pierwszą umowę o kredyt / pożyczkę lub o Leasing z Pekao lub Leasing lub Faktoring z Pekao Faktoring i jeden z następujących warunków:

 1. Uruchomienie kredytu / pożyczki z gwarancją BGK albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego w terminie do 6 miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o konto w promocji na kwotę min. 100 000 zł LUB,
 2. Wykonanie min. 1 przelewu miesięcznie na rzecz Pekao Leasing (spłata raty leasingowej) w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o konto w promocji na kwotę min. 2000 zł miesięcznie LUB,
 3. Minimum 4 uznania na rachunku Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 6 miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku Konto Przekorzystne Biznes w Złotych.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 600 zł premii.

5. 200 zł - premia dodatkowo za aktywność

Aktywni klienci, którzy przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes wykonają:

 • przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł oraz
 • przelewy (inne niż do ZUS) przez aplikacje PeoPay na łączną kowtę min. 100o zł oraz
 • transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł kartą Mastercard do konta z aplikacją PeoPay,

otrzymają dodatkowe 200 zł premii.

6. 200 zł za założenie firmy z Kontem w Pekao

Przedsiębiorcy którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą, mogą otrzymać nawet 200 zł premii za rejestracje firmy.

Firmę należy zarejestrować z wykorzystaniem Profilu zaufanego, dostępnego w usłudze bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Wymagana jest pełna rejestracja działalności w CEIDG (nadanie NIP, REGON, zgłoszenie do ZUS) oraz rozpoczęcie przez przedsiębiorcę działalności (status w CEIDG "aktywny"). 

ikona - analizy ofert

2. Korzystaj z konta przez 24 miesiące bez opłat

Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki pozwalające na wzięcie udział w akcji promocyjnej i założy konto z kartą debetową, zostanie zwolniony z podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy. Są to opłaty za:

 • prowadzenie rachunku,
 • kartę debetową MasterCard do konta,.

Po zakończeniu okresu promocyjnego dalej można korzystać z konta bez opłat, ale wymagane będzie spełnienie warunków aktywności.

Oprócz tego użytkownicy konta mogą realizować przelewy mobilne za darmo, bezterminowo.

ikona - analizy ofert

3. Dodatkowe korzyści dla użytkowników Konta Przekorzystnego Biznes

Oferta Banku Pekao dla przedsiębiorców daje możliwość skorzystania także z innych benefitów. Należą do nich:

 • 0 zł za dzierżawę terminala płatniczego przez okres 8 miesięcy (w przypadku gdy nie przyjmowałeś transakcji kartami płatniczymi przez ostatnie 12 miesięcy) lub 1 zł miesięcznie przez 8 miesięcy.
 • 0 zł za rachunki pomocnicze w 19 walutach obcych (dlatego to konto dobrze sprawdzi się również jako konto firmowe walutowe),
 • Inne usługi dla przedsiębiorców - pomoc informatyczna, pomoc prawna czy finansowanie dla firm - dostępne na preferencyjych warunkach.

Każdy uczestnik promocji jest uprawniony do otrzymania jednej premii wartości do 2000 zł. Premia zostanie wypłacona:

 • w przypadku założenia firmy: do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po mies. kalendarzowym, w którym przedsiębiorca wykona pierwszy przelew do ZUS,
 • w przypadku moneyback za płatności kartą: do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym przedsiębiorca wykona transakcje bezgotówkowe miesięcznie kartą debetową Mastercard,
 • w przypadku pozostałych nagród (premia za skorzystanie z produktu kredytowego, zawarcie umowy o terminal płatniczy, premia za aktywność): do ostatniego dnia siódmego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym została zawarta umowa konta w promocji.

Premię otrzymasz na Konto Przekorzystne Biznes otwarte w ramach promocji. W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, premia podlega opodatkowaniu (zgodnie z ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz.U. z 2021 r. poz. 1128 ze zm.).

Jedna promocja i sporo korzyści. Nie trać okazji

W tej promocji możesz zyskać sporo korzyści. Aż 2000 zł premii, brak opłat za konto i kartę oraz preferencyjne warunki korzystania z innych produktów firmowych.

Konto możesz otworzyć jako pierwsze konto firmowe (np. wtedy gdy dopiero rejestrujesz swoją działalność gospodarczą) lub jako rachunek dodatkowy.

Skorzystaj z promocji i zyskaj wysoką premię!

WYŚLIJ WNIOSEK
Przejdź do Promocji
chevron-down-circle