ranking kont - logo serwisu

Zyskaj nawet 200 zł w promocji Konta 360 Student dla użytkowników mobilnych

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł w promocji Konta 360 Student
16 września 2020
Zyskaj 200 zł w łatwy sposób, w promocji "200 zł dla mobilnych”. Warunki aktywności w tej promocji są bardzo proste do spełnienia!

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Nowy Klient
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
05.10.2020
warunki promocji
Warunki promocji

50 zł premii: wyślij wniosek przez stronę promocji, zaakceptuj zgody marketingowe i regulamin i do 05.10.2020 podpisz umowę o konto z kartą debetową. Aktywuj aplikację mobilną. 150 zł premii: w każdym z miesięcy październik i listopad, wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM, w tym przynajmniej raz w miesiącu zapłać z wykorzystaniem aplikacji mobilnej banku.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Limit wniosków: 1000. Jeśli otwierasz konto na selfie, do 30.11.2020 musisz potwierdzić tożsamość w placówce banku.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, możesz otworzyć konto na selfie.

zyskaj 200 zł w promocji Konta 360 Student

"200 zł dla mobilnych" - nowa promocja Konta 360 Student

"200 zł dla Mobilnych" - załóż Konto 360 Student i zyskaj nawet 200 zł. Pierwszą część nagrody - 50 zł - otrzymasz za samo otwarcie konta ze zgodami i aktywowanie aplikacji mobilnej. Zdobycie drugiej części nagrody wymaga spełnienia aktywności w październiku i listopadzie

Choć promocja trwa do 05.10.2020, to może skończyć się przed czasem, ponieważ limit wniosków wynosi zaledwie 1000. Nie zwlekaj więc, bo taka okazja może się prędko nie powtórzyć!

Warunki uczestnictwa

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, którzy jednak nie ukończyli 26 roku życia. Uczestnik promocji musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 15.09.2020, posiada jakikolwiek produkt Banku lub jest stroną umowy z Bankiem. Wykluczeni są także pracownicy Banku oraz osoby, które nie posiadają produktu Banku Millennium, ale są na etapie składania wniosku o taki produkt.

Jak możesz przystąpić do promocji? (50 zł za wysłanie wniosku)

Pierwszym krokiem, jest wysłanie wniosku w promocji. Wniosek należy przesłać przez stronę promocji do dnia 05.10.2020 r i zaakceptować regulamin promocji. Na etapie składania wniosku należy też wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Pamiętaj jednak, że promocja obejmuje pierwszych 1000 kont, co znaczy, że może zakończyć się przed czasem.

Do dnia 05.10.2020 r. podpisz umowę o prowadzenie konta z kartą debetową i aktywuj aplikację mobilną. 

Tyle wystarczy, aby otrzymać pierwszą część premii w kwocie 50 zł! Pieniądze trafią na Twoje nowo otwarte konto do 30.10.2020 r.

Jak zdobyć drugą część premii (150 zł)

Zdobycie pełnej puli nagród - łącznie 200 zł - wymaga spełnienia warunków aktywności uprawniających do zdobycia pierwszej części nagrody, a następnie aktywnego korzystania z konta w miesiącach październik i listopad 2020. 

Warunki aktywności w tej promocji polegają na dokonywaniu płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz płatności telefonem:

  • w październiku 2020 wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM, przy czym jedna z płatności musi być dokonana zbliżeniowo, z wykorzystaniem aplikacji Banku Millennium,
  • w listopadzie 2020 spełnij ten sam warunek aktywności (5 transakcji kartą lub BLIKIEM, w tym jedna płatność zbliżeniowa telefonem).

Tyle wystarczy, aby zyskać drugą część premii - 150 zł. Druga część nagrody zostanie przekazana na Twoje konto do 31.12.2020 r.

Podsumowanie

Ta promocja, to szansa, żeby w prosty sposób zyskać 200 zł. Wystarczy wysłać wniosek i spełnić warunki polegające na dokonywaniu płatności zbliżeniowych.

Z Konta 360 Student możesz korzystać bez opłat, w przypadku dokonania min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Konto 360 Student to też jeden z najlepiej ocenionych rachunków w rankingu kont dla studentów

Konto możesz otworzyć przez selfie. Jeśli zdecydujesz się otworzyć rachunek tym sposobem, pamiętaj aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości do 30.11.2020 w placówce Banku - to jeden z warunków uzyskania premii.

źródła - ikona
Dowiedz się więcej o promocji
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram