logo RankingKont.pl
Zyskaj nawet 500 zł z eKontem osobistym w mBanku! W tym 200 zł do Biedronki przy prostych warunkach promocji i dodatkowe bonusy.
zyskaj do 500 zł w promocji mBanku

Zobacz, co zyskujesz:

1

Do wykorzystania na zakupy w Biedronce

2

Za aktywne korzystanie z konta

3

Za otwarcie konta na e-Dowód

4

Za otwarcie konta Junior

Wartość nagród

500 zł

Przejdź do banku

Tanie konto od mBanku

Warunki aktywności (uniknij opłat):

Spełniam warunkiNie spełniam warunków
Przejdź do Banku

W skrócie:

Limitowana promocja z zyskiem do 500 zł

mBank wystartował z nową promocja konta osobistego. Teraz otwierając eKonto możesz zyskać nagrody wartości do 500 zł, a dodatkowo skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,7% na rachunku Moje Cele

Trzeba przyznać, że nagroda w tej promocji jest bardzo wysoka, ale też jest ona mocno ograniczona w czasie. Na stronie promocji "tyka" licznik odliczający limit wniosków do wyczerpania puli nagród i z dnia na dzień jest ich coraz mniej.

promocja eKonta

Liczba wniosków w promocji jest ograniczona. Promocja może skończyć się przed czasem.

Nie ma więc co zwlekać - przejdźmy od razu do konkretów. 

Kto może przystąpić do promocji?

Najważniejszym kryterium jakie należy spełnić, to posiadanie statusu nowego klienta banku. To osoba, która od 1 stycznia 2018 nie była i nadal nie jest posiadaczem ani współposiadaczem konta oszczędnościowego ani zwykłego ror w mBanku.

Należy spełnić też standardowe warunki przystąpienia do promocji. W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, jest nowym klientem banku zgodnie z definicją przedstawioną w powyższym akapicie.

Nawet 500 zł nagród w puli - jak zyskać?

W puli nagród jest aż 500 złotych, a nagroda jest podzielona na 4 części:

 1. 200 zł na zakupy w Biedronce
 2. 200 zł za aktywne korzystanie z konta
 3. 50 zł za otwarcie konta na e-Dowód
 4. 50 zł za otwarcie konta Junior.

Teraz dowiesz się jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć te nagrody.

1) 200 zł na zakupy w Biedronce - warunki uzyskania nagrody

200 zł na zakupy w Biedronce jest względnie proste do zyskania, wystarczy że:

 • wpłacisz 1000 zł w miesiącu kiedy otworzysz konto lub w kolejnym miesiącu po otwarciu rachunku,
 • wykonasz min. 8 transakcji kartą do konta lub blikiem w miesiącu otwarcia konta i/lub miesiącu kolejnym.

2) 200 zł premii za aktywne korzystanie z konta

Jeśli będziesz aktywnie korzystać ze swojego rachunku, wtedy możesz otrzymać 200 zł. Premia za aktywne korzystanie z konta jest podzielona na 4 części po 50 zł każda:

 1. Premia 1, 50 zł: zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta i wykonaj min. 8 transakcji kartą w miesiącu otwarcia konta lub kolejnym.
 2. Premia 2, 50 zł: zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł i dokonaj min. 8 transakcji kartą lub blikiem w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta. 
 3. Premia 3, 50 zł: zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł i dokonaj min. 8 transakcji kartą do konta lub blikiem w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta.
 4. Premia 4, 50 zł: zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł i dokonaj min. 8 transakcji kartą do konta lub blikiem w czwartym pełnym miesiącu po otwarciu konta.

Jak widzisz zdobycie tej nagrody wymaga większego zaangażowania, ale osoby aktywnie korzystające z rachunku nie powinny mieć problemu z uzyskaniem pełnej puli nagród.

3) 50 zł premii za otwarcie konta przez e-dowód

Dodatkowo jeśli zdecydujesz się otworzyć eKonto osobiste przez e-dowód, możesz w łatwy sposób zyskać 50 zł premii. Wystarczy, że:

 • otworzysz konto przez e-dowód
 • zrobisz (i nie anulujesz) min. 1 transakcje kartą lub blikiem w miesiącu otwarcia eKonta osobistego lub w miesiącu kolejnym.

4) 50 zł za otwarcie eKonta Junior

Jeśli dodatkowo dla swojego dziecka otworzysz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego, wtedy możesz zyskać dodatkowo 50 zł.

Bonus: nawet 1,7% na koncie do automatycznego oszczędzania

To jednak nie wszystkie nagrody, jakie można uzyskać w tej promocji. Kolejna nagroda to bonusowe oprocentowanie 1,7% na koncie do automatycznego oszczędzania "Moje Cele". Oprocentowanie obowiązuje od dnia otwarcia rachunku przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe, jeśli suma wpływów w bieżącym miesiącu jest co najmniej o 100 zł wyższa od sumy obciążeń. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do kwoty 10 000 zł.

Podsumowanie

mBank nie często oferuje promocje, w których zyskać można nawet 500 zł. Nie będzie więc w tym nic dziwnego, jeśli oferta zakończy się przed czasem ze względu na limitowaną pulę wniosków. Konto w mBanku jest jednym z najwyżej ocenionych rachunków w naszych Rankingach. Jeśli myślisz o przystąpieniu do tej promocji - nie zwlekaj, bo może ona zakończyć się przed czasem.

chevron-down-circle