ranking kont - logo serwisu

Zyskaj do 400 zł i terminal płatniczy za 0 zł w promocji BIZNest Konta

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj do 400 zł w promocji BIZNest Konta
22 lipca 2020
Możesz zyskać do 400 zł premii w promocji darmowego rachunku dla przedsiębiorców BIZNest Konto. Dodatkowym bonusem jest brak opłat za terminal płatniczy.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
400 zł
okres karencji
Okres karencji:
-
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
do odwołania
warunki promocji
Warunki promocji

Podpisz umowę o terminal płatniczy First Data znajdujący się w ofercie Nest Banku w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zapewnij wpływy na BIZnest Konto z tytułu rozliczenia transakcji z terminala w ciągu 60 dni od podpisania umowy. Wysokość premii jest zależna od okresu trwania umowy terminala płatniczego. Jest to od 100 zł (przy umowie na 12 miesięcy) do 400 zł (przy umowie na 48 miesięcy).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja nie ma określonego terminu obowiązywania i trwa do odwołania. Bank poinformuje o zakończeniu promocji przynajmniej 5 dni wcześniej.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, konto możesz aktywować przelewem z innego banku.

zyskaj do 400 zł w promocji BIZNest Konta

Bardzo łatwa promocja "Terminal płatniczy z Nest Bankiem" to szansa, żeby zyskać do 400 zł i dodatkowe bonusy

W tej promocji możesz zyskać premię wartości od 100 do 400 zł. Jednak to nie nagroda, a sama konstrukcja promocji, jest tym co wyróżnia akcję Nest Banku na tle innych ofert promocyjnych. W tym przypadku nie ma zdefiniowanego okresu karencji, a w promocji mogą wziąć udział nie tylko nowi klienci, ale także osoby, które już teraz korzystają z rachunku Nest Banku. Oprócz tego, nie został też zdefiniowany termin przystąpienia do promocji. Znajdziemy jedynie informacje, że promocja obowiązuje do odwołania, a Bank poinformuje o jej zakończeniu na 5 dni przed terminem zakończenia promocji.

Dodatkowym bonusem w promocji jest zwolnienie z opłat za dzierżawę terminala oraz 0 zł prowizji od transakcji przez pierwsze 12 miesięcy, do określonego limitu.

Warunki uczestnictwa

Jak możemy dowiedzieć się z regulaminu promocji Nest Banku, w promocji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy spełnią następujące warunki:

 1. Posiadają rachunek rozliczeniowy w polskich złotych w Banku - z tej promocji mogą skorzystać też obecni klienci Banku.
 2. Złożą zainteresowanie terminalem płatniczym First Data Polska S.A. przez bankowość internetową, mobilną, stronę internetową banku (na etapie uzupełniania wniosku o rachunek) lub w oddziale banku. W tym punkcie chodzi o złożenie wniosku o terminal płatniczy.
 3. Zawrą z First Data Polska S.A. umowę o współpracy w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, z wykorzystaniem terminala płatniczego First Data Polska S.A. w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego nie później niż w okresie 60 dni od złożenia wniosku.

Jak zyskać premię do 400 zł?

Kolejnym krokiem do uzyskania premii w tej promocji, jest zapewnienie na Rachunku Firmowym wpływów z First Data Polska S.A. z tytułu rozliczenia transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie Umowy Terminala Płatniczego, nie później niż w okresie 60 dni od dnia złożenia Wniosku o Terminal Płatniczy.

Tym sposobem można zyskać premię za korzystanie z Terminala Płatniczego. Premia wynosi od 100 do 400 zł, a jej wartość jest uzależniona od okresu trwania umowy terminala płatniczego:

 • Umowa na okres 12 miesięcy - 100 zł premii,
 • Umowa na okres 24 miesięcy - 200 zł premii,
 • Umowa na okres 36 miesięcy - 300 zł premii,
 • Umowa na okres 48 miesięcy - 400 zł premii.

Im dłuższą umowę podpisujesz, tym wyższą premię możesz zyskać, a maksymalną premię zdobędziesz przy umowie na 4 lata. 

Dodatkowe bonusy w programie "Polska bezgotówkowa"

Dodatkowo, przedsiębiorca który bierze udział w tej promocji, może skorzystać z bonusów w ramach programu "Polska Bezgotówkowa". Należą do nich:

 • Zwolnienie od miesięcznej opłaty za dzierżawę terminala,
 • Prowizję 0 zł od transakcji do 100 tys. zł obrotu wykonanego kartami VISA i Mastercard przez, pierwsze 12 miesięcy.

Podsumowanie

W tej promocji można zyskać do 400 zł premii, a warunki promocji są bardzo łatwe. Wystarczy tylko:

 • podpisać umowę o terminal płatniczy First Data z oferty Nest Banku, w ramach Programu Polska Bezgotówkowa,
 • zapewnić wpływy na BIZnest Konto z tytułu rozliczenia transakcji z terminala, w ciągu 60 dni od złożenia Wniosku o Terminal Płatniczy.

Wysokość premii jest uzależniona od długości trwania umowy - premię wysokości 400 zł można uzyskać w przypadku umowy na 48 miesięcy. Dodatkowo można liczyć na zwolnienie z miesięcznej opłaty za dzierżawę terminala oraz brak prowizji do określonego limitu.

BIZNest Konto, oferowane w ramach tej promocji, to rachunek, którego największą zaletą jest brak opłat. Korzystając z tego konta nie zapłacisz za prowadzenie rachunku, przelewy, bankomaty ani za wydanie i obsługę karty debetowej, bez konieczności spełniania warunków. BIZNest Konto oferowane w ramach tej promocji uplasowało się w czołówce rankingu kont firmowych. Połączenie braku opłat z możliwością zyskania premii o wartości nawet 400 zł, to oferta która może zainteresować szczególnie przedsiębiorców, którym zależy na zmniejszeniu kosztów, związanych z obsługą rachunku firmowego.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram