RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków z Santander Bankiem

zyskaj 300 zł MoneyBack w promocji Santander Banku
3 marca 2020
Opłacaj rachunki za gaz, prąd, internet i telewizję. Zyskaj do 25 zł miesięcznie i nawet do 300 zł w roku. Dowiedz się więcej o ofercie Banku Santander.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
-
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
Ważna do odwołania
warunki promocji
Warunki promocji

Zgłoś swoje faktury do banku i opłacaj rachunki. Zwrot za płatności otrzymasz zazwyczaj do 7 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, kiedy dokonałeś opłaty.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Korzystając z tej oferty możesz zyskać 1% zwrotu - do 25 zł miesięcznie, za opłacanie rachunków. Możliwy zysk w ciągu roku to nawet 300 zł. Termin obowiązywania oferty nie jest określony.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Konto można otworzyć bez wychodzenia z domu (rozmowa z wideo doradcą).

zyskaj 300 zł MoneyBack w promocji Santander Banku

Otrzymaj 1% zwrotu za rachunki

W tej ofercie promocyjnej, która jest dołączona do konta Santander Banku możesz zyskać 1% zwrotu za rachunki. Maksymalny zwrot w ciągu miesiąca wynosi 25 zł, a możliwy zysk w ciągu roku to 300 zł. Rachunki możesz opłacać przelewem, stałym zleceniem lub poleceniem zapłaty. Warunkiem otrzymania premii jest to, aby wcześniej przedstawić faktury w banku.

Termin ważności tej oferty promocyjnej jest nieokreślony - ta oferta jest ważna aż do odwołania.

Rachunki objęte promocją​

Ta oferta promocyjna daje Tobie możliwość realizacji płatności za następujące usługi:

  • gaz
  • energia elektryczna
  • telekomunikacja: telewizja lub telefon lub internet.
Za opłacanie tych rachunków bank zwróci Ci 1% ich wartości - do 25 zł w ciągu miesiąca. Ważne - stanie się to, dopiero kiedy przedstawisz swoje faktury w banku.

Przedstaw faktury w banku, aby otrzymać premię​

W celu uzyskania zwrotu za płatności, wcześniej należy przedstawić w banku swoje faktury za określone rachunki. Możesz to zrobić za pomocą bankowości elektronicznej. To prawdopodobnie najszybszy sposób. Wystarczy zrobić skan lub zdjęcie faktury, a następnie w panelu Dopasuj konto wybierz ZWROTY ZA RACHUNKI i przekaż swoje dokumenty płatności w formie elektronicznej. Jeśli preferujesz tradycyjne podejście, możesz to zrobić także w oddziale Banku. Ważne - na fakturach musi być Twoje imię i nazwisko.

Zwykle zwrot za płatności otrzymasz do siódmego dnia miesiąca, następującego po miesiącu kiedy opłacisz swoje rachunki.

Z najważniejszych informacji na temat tej promocji, to właściwie wszystko. Przyjrzyjmy się jeszcze bardziej szczegółowo innym zapisom regulaminu.

Opłaty w czynszu wykluczone z promocji​

Jeżeli któraś z opisanych wcześniej usług jest częścią składową czynszu, wtedy jest ona wykluczona w promocji. Znaczy to tyle, że jeśli przykładowo energia elektryczna wchodzi w skład czynszu, to wtedy nie otrzymasz procentowego zwrotu, kiedy opłacasz energię elektryczną, pomimo że standardowo takie płatności są objęte promocją.

Opłaty łączone na jednej fakturze​

W przypadku jeśli wykorzystujesz jeden numer konta, aby opłacić kilka faktur, to wtedy zwrot otrzymasz tylko za jeden rachunek. A konkretnie wygląda to w ten sposób:

  • jeśli wykorzystujesz jeden numer rachunku do opłat za: gaz, energię elektryczną i usługi telekomunikacyjne albo za: gaz i energię elektryczną albo za: gaz i usługi telekomunikacyjne, wtedy procentowy zwrot zostanie naliczony od opłaty za gaz
  • jeśli wykorzystujesz jeden numer rachunku do opłat za: energię elektryczną i usługi telekomunikacyjne, wtedy procentowy zwrot zostanie naliczony od opłaty za energię elektryczną 

Co jeszcze warto wiedzieć?​

Jeśli zdarzyłoby się tak, że w trakcie trwania promocji Twój dostawca usług zmieni numer rachunku, na który należy dokonywać płatności, wtedy taką zmianę musisz zgłosić w banku, ponieważ w innym przypadku premia przestanie być naliczana.

Oprócz tego możesz skorzystać z innych ofert promocyjnych dołączonych do Konta Jakie Chcę w Santander Banku:

  • zyskaj 50 zł za polecenie konta w programie poleceń,
  • skorzystaj z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,5% w skali roku (na 4 miesiące, dla kwot od 1 000 do 20 000 zł, z gwarancją stałego oprocentowania).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram