RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 1150 zł z kontem firmowym Santander Banku

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj do 1150 zł
16 lipca 2020
Spełnij proste warunki promocji i zyskaj 250 zł. Oprócz tego, przez 6 kolejnych miesięcy, możesz zyskać do 900 zł moneyback.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
1150 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 31.03.2019 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.2020 r.
warunki promocji
Warunki promocji

250 zł: zarejestruj się w promocji i wyraź wymagane zgody, do 31.08.2020 złóż wniosek o konto i podpisz umowę do 15.09. Do 11.10 zaloguj się do aplikacji mobilnej i wykonaj 3 przelewy. 900 zł: 3% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą (maks. 150 zł/mies.), jeśli raz w miesiącu wykonasz przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowym profitem w tej promocji jest 0 zł za prowadzenie konta i podstawowe operacje przez okres 24 miesięcy.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

zyskaj do 1150 zł

Zyskaj 250 zł + 900 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia

W nowej promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia możesz uzyskać podwójną nagrodę. Pierwsza część nagrody, to 250 zł i można ją zyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy zarejestrować się w promocji, pobrać aplikację mobilną i zalogować się w niej, a następnie wykonać co najmniej 3 dowolne przelewy. To już wystarczy, żeby zyskać 250 zł. Przyznasz, że warunki nie są trudne do realizacji?

Jak chodzi o premię 900 zł, to możesz ją zyskać przez 6 kolejnych miesięcy, dokonując transakcji kartą. Nagrodę otrzymasz w formie moneyback wysokości 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, maksymalnie 150 zł w miesiącu.

Dodatkową nagrodą w promocji jest 0 zł przez 24 miesiące jak chodzi o podstawowe operacje bankowe, do których należą:

 • prowadzenie konta,
 • wydanie i użytkowanie pierwszej karty debetowej,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów,
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w miesiącu,
 • smsKody autoryzacyjne,
 • zlecenie stałe i polecenia zapłaty.

Profitów jest naprawdę sporo. Jeśli chcesz zobaczyć jak prezentuje się konto Santander Banku, na tle innych rachunków dla firm, zajrzyj do rankingu kont firmowych, natomiast w dalszej części tego artykułu dowiesz się kto może wziąć udział w tej promocji i jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć nagrodę w tej promocji.

Dla kogo jest ta promocja?

Ta promocja, to tak naprawdę połączenie dwóch różnych akcji promocyjnych - "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" organizowana przez Rankomat sp. z o.o. sp.k. (można zyskać łatwe 250 zł premii) oraz "Promocja dla przedsiębiorców IV" organizowanej przez Santander Bank Polska S.A. (można zyskać 900 zł MoneyBack i 24 mies. prowadzenia konta bez opłat).

W pierwszej promocji okres karencji (czyli czas, od kiedy nie można było posiadać konta w banku, żeby wziąć udział w promocji), rozpoczyna się 1 lipca 2019 roku, w drugiej natomiast - 31 marca 2019 roku. Wniosek - jeśli chcesz wziąć udział w dwóch promocjach i zawalczyć o pełną pulę nagród, wtedy nie należało posiadać konta przed 31 marca 2019

Promocja jest kierowana do pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, posługujących się polskim dowodem osobistym, które mieszkają na terytorium Polski.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które posiadają lub posiadały indywidualny ror w Banku Santander.

Jak zyskać 250 zł? Warunki promocji

Teraz dowiesz się co należy zrobić, krok po kroku, aby zyskać 250 zł premii za aktywność.

Krok 1 - zarejestruj się w promocji

Utwórz profil uczestnika. W tym celu zarejestruj się na stronie promocji i aktywuj profil, przez link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mail.

Krok 2 - złóż wniosek i wyraź zgody

Do 31.08.2020 r. złóż Wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia za pośrednictwem Profilu Uczestnika i wyraź zgody: w tym zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (jest to niezbędne, aby Organizator mógł zweryfikować czy kwalifikujesz się do uzyskania bonusu).

Krok 3 - spełnij warunki promocji

Warunki aktywności w tej promocji należy spełnić do 11.10.2020 r.. Spełnienie warunków aktywności polega na:

 • pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji mobilnej "Santander mobile",
 • wykonaniu co najmniej 3 przelewów elixir, ekspress elixir lub bluecash, na rachunki płatnicze prowadzone przez inny podmiot niż Bank, z wyjątkiem przelewów do ZUS.

Krok 4 - odbierz bonus

Do 20.10.2020 r. otrzymasz mailowo informacje o przyznaniu bonusu. W wiadomości e-mail otrzymasz link, przekierowujący do formularza, w którym należy wskazać numer konta otworzonego w ramach akcji promocyjnej. To ostatnia czynność, jaką należy spełnić, aby otrzymać ten bonus.

Warunki tej promocji są bardzo proste do spełnienia i - jeśli kwalifikujesz się do udziału w promocji - uzyskanie 250 zł nie powinno stanowić większego wyzwania. Teraz spójrzmy, co należy zrobić, aby otrzymać drugą część nagrody - do 900 zł

Jak zyskać do 900 zł?

Biorąc udział w tej promocji, przez 24 miesiące możesz uniknąć opłat z tytułu prowadzenia konta, przelewów w systemie elixir, przelewów SEPA, 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu, realizacji zleceń stałych i poleceń zapłaty, wysyłania SMS kodów autoryzacyjnych, użytkowania karty debetowej i wypłat gotówki w kraju i za granicą (brak prowizji banku).

Dodatkowo, w tej promocji możesz zyskać do 900 zł w formie moneyback - konkretnie jest to 3% zwrotu od płatności kartą, w kolejnych, następujących po sobie miesiącach kalendarzowych.   

Spełnienie warunków przystąpienia do promocji uprawniającej do zysku 250 zł, z automatu umożliwia wzięcie udziału w promocji, w której do zyskania jest 900 zł. Należy zwrócić uwagę na to, że okres karencji różni się minimalnie - w tym przypadku zaczyna się od marca 2019 (od tego czasu nie mogłeś posiadać rachunku firmowego w Santander Banku, aby wziąć udział w tej promocji).

Warunkiem uzyskania premii, jest to, aby w miesiącu wykonać minimum jeden przelew na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego, w kwocie minimum 200 zł, do 15-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu naliczenia premii, z rachunku otwartego w ramach promocji.

W każdym miesiącu, przez 6 kolejnych miesięcy, można zyskać maksymalnie 150 zł premii, łącznie do 900 złotych. Premia w tej promocji, jest naliczna zgodnie z takim schematem: 

 

Miesiąc 1 (przystąpienie do promocji)

 • zawarcie umowy o konto z kartą w promocji,
 • wykonanie płatności kartą

Stawka premii:
-

Miesiąc 2

 • przelew od ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Stawka premii:
3% wartości transakcji kartą w Miesiącu 1, max. 150 zł

Miesiąc 3

 • przelew od ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Stawka premii:
3% wartości transakcji kartą w Miesiącu 2, max. 150 zł

Miesiąc 4

 • przelew od ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Stawka premii:
3% wartości transakcji kartą w Miesiącu 3, max. 150 zł

Miesiąc 5

 • przelew od ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Stawka premii:
3% wartości transakcji kartą w Miesiącu 4, max. 150 zł

Miesiąc 6

 • przelew od ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Stawka premii:
3% wartości transakcji kartą w Miesiącu 5, max. 150 zł

Miesiąc 7

 • przelew od ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Stawka premii:
3% wartości transakcji kartą w Miesiącu 6, max. 150 zł

Premię otrzymasz do końca ostatniego dnia miesiąca, po miesiącu wykonania transakcji bezgotówkowych. Z promocji wykluczone są:

 • karta debetowa Visa Business,
 • usługa płatności Przelew24,
 • transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Krótkie podsumowanie

Stawka w tej promocji jest nie tylko wysoka - bo w połączeniu dwóch promocji zyskać można nawet 1150 zł, ale również co bardzo istotne - realna do zdobycia! Jak chodzi o pierwszą część tej nagrody - 250 zł - to potrzebne jest spełnienie minimalnych warunków aktywności. Jeśli chodzi o drugą część - 900 zł - to nagroda jest rozłożona w czasie, ale jedynym wymaganiem jest aktywne korzystanie z karty płatniczej i dokonanie przelewu do ZUS i US. Ta promocja to jedna z najlepszych ofert, które są aktualnie dołączone do kont firmowych dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram