RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 1000 zł w promocji Banku Peako dla firm

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 1000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes
6 kwietnia 2020
Otwórz konto, korzystaj z rachunku i zyskaj nawet 1000 zł. Pula nagród w tej promocji jest wysoka, ale aby ją zdobyć należy aktywnie korzystać z konta.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
1000 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.04.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Nagroda w promocji jest podzielona na 4 części. 300 zł zyskasz za otwarcie konta i aktywność na rachunku, 200 zł za umowę na terminal płatniczy, 200 zł za transakcje wymiany walut i 300 zł za skorzystanie z oferty Banku. Szczegóły w opisie promocji.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Możesz otworzyć konto w 100% online, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 1000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes

Nawet 1000 zł dla przedsiębiorców​

W promocji Konta Przekorzystnego Biznes możesz zyskać aż 1000 zł. To bardzo wysoka nagroda jak na pojedynczą promocję bankową. A to wiąże się z koniecznością aktywnego korzystania z rachunku. Promocja podzielona jest na cztery części i w rzeczywistości trochę warunków trzeba spełnić, aby zyskać pełną pulę nagród. W promocji na pewno warto wziąć, ale należy uwzględnić fakt, że aby zdobyć nagrody, potrzeba trochę wysiłku.

Nagroda w 4 częściach​

Nagroda w tej promocji podzielona jest na 4 części. 300 zł zyskamy, gdy otworzymy konto przez selfie oraz podstawową aktywność na rachunku - przelew do ZUS, transakcję bezgotówkową oraz przelew inny niż do ZUS. Mamy tutaj też określone minimalne kwoty i terminy.

200 zł przysługuje za podpisanie umowy o terminal płatniczy i aktywne korzystanie (w tym przypadku jest mowa o przyjmowaniu płatności) w okresie 3 kolejnych miesięcy.

Kolejne 200 zł otrzymamy za transakcję wymiany walut, przy czym równowartość tej transakcji musi wynosić przynajmniej 20 000 zł.

Ostatnia część promocji - 300 zł - to nagroda za podpisanie umowy o produkt kredytowy Banku na kwotę minimum 20 000 zł.

Zatem jak widać spełnienie wszystkich warunków promocji i tym samym zyskanie nagrody w kwocie 1000 zł, wiąże się z dość sporym zaangażowaniem ze strony uczestnika. Z drugiej strony 1000 zł to naprawdę atrakcyjna nagroda. Jeśli chcesz wziąć udział w tej promocji, to teraz przejdźmy do kolejnego punktu i przyjrzyjmy się jakie warunki należy spełnić, aby przystąpić do oferty promocyjnej.

Dla kogo jest ta promocja?​

Promocja jest przeznaczona dla przedsiębiorców. Regulamin definiuje uczestnika w ten sposób - przedsiębiorca, który może wziąć udział w tej promocji to podmiot krajowy (rezydent), który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.

Warunki, które należy spełnić, aby wziąć udział w tej promocji to:

  1. Podpisanie z bankiem umowy o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elekroniczną Peako24 dla firm oraz kartę debetową MasterCard do rachunku.
  2. Wyrażenie zgody na otrzymywanie od Banku informacji marketingowych dotyczących Banku i podmiotów współpracujących.
  3. Wyrażenie zgody na uczestnictwo w promocji i akceptacja regulaminu.

Jak chodzi o okres karencji, to rozpoczyna się od 1 kwietnia 2019, co znaczy że w promocji możesz wziąć udział, jeśli w tym okresie nie posiadałeś lub nie posiadałaś konta w Banku Peako.

Jeśli spełnisz te promocji, wtedy kolejnym krokiem jest zrealizowanie warunków aktywności. Sprawdźmy zatem, co konkretnie należy zrobić, aby ubiegać się o pełną pulę nagród (tj. 1000 zł).

Warunki aktywności czyli droga po 1000 zł​

Jak wspomniałem wcześniej nagroda jest podzielona na 4 części. Co należy zrobić, aby zyskać pełna pulę nagród?

1. 300 zł za otwarcie konta i aktywność

W pierwszym kroku należy otworzyć konto i aktywnie korzystać z rachunku. Najwygodniejszym sposobem na otwarcie rachunku jest założenie konta przez stronę internetową lub aplikację PeoPay. Następnie należy spełnić warunki aktywności, czyli:

  1. Wykonać przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł w trzech dowolnych miesiącach, w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku.
  2. Wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą MasterCard wydaną do rachunku, w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku.
  3. Wykonać jeden przelew - inny niż do ZUS - przez aplikację mobilną PeoPay (lub stronę m.pekao24.pl) na kwotę min. 100 zł w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku.

Należy spełnić wszystkie 3 kroki, aby otrzymać tę nagrodę wysokości 300 zł.

2. 200 zł za umowę o terminal płatniczy

Jednorazową premię w kwocie 200 zł otrzymasz za zawarcie umowy o terminal płatniczy. Warunkiem uzyskania tej premii jest to, aby przez kolejne 3 miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku, przyjąć płatności na kwotę minimum 500 zł miesięcznie.

O premię za terminal nie mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność opisaną przez następujące kody PKD: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z).

3. 200 zł za transakcję wymiany walut

Kolejne 200 zł otrzymasz za transakcje wymiany walut, jeśli w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku, wykonasz transakcje wymiany walut między swoimi rachunkami w Banku Peako S.A. na równowartość min. 20 000 zł.

4. 300 zł za umowę o produkt kredytowy​

Jeżeli w terminie do 6 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku, zawrzesz z Bankiem umowę o produkt kredytowy przeznaczony dla przedsiębiorców na kwotę min. 20 000 zł, otrzymasz kolejne 300 zł. Regulamin promocji precyzuje produkt kredytowy jako:

  1. umowę kredytu na kwotę min. 20 000 zł
  2. umowę pożyczki na kwotę min. 20 000 zł
  3. umowę o kartę kredytową MasterCard z sumą limitów kart wydanych w ramach tej umowy na kwotę min. 20 000 zł.

Podsumowanie​

Nawet 1000 zł jest do zyskania w ofercie promocyjnej Banku Pekao dla przedsiębiorców. To naprawdę spora kwota i jeśli chodzi o wysokość premii to zdecydowany TOP, nie jak chodzi o dostępne oferty promocyjne, ale również jeśli chodzi o ofertę kont dla przedsiębiorców - Konto Przekorzystne znajduje się na wysokiej pozycji w rankingu kont dla firm.

Z drugiej strony jednak zdobycie maksymalnej premii wymaga dość sporego wysiłku. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli nie zdobędziesz pełnej puli nagród, to możesz zawalczyć o cząstkową premię np. 300 lub 500 zł. Szczególnie spełnienie pierwszego warunku, uprawniającego do nagrody w kwocie 300 zł wydaje się bardzo proste. Ale nawet pełna pula nagród czyli 1000 zł przy odrobinie wysiłku jest w Twoim zasięgu. Powodzenia!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram