ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł z Kontem Jakie Chcę (+300 zł MoneyBack)

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł - Konto Jakie hcę
11 marca 2020
Zyskaj 200 zł bonusu w gotówce za aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę oraz do 300 zł w formie zwrotu za opłacanie rachunków.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 05.03.2019 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
15.04.2020
warunki promocji
Warunki promocji

200 zł: zarejestruj się na stronie promocji, podpisz umowę o konto i wyraź zgody. W dwóch kolejnych miesiącach dokonaj 5 transakcji bezgotówkowych (2 x 5) i zapewnij wpływy na konto w sumie na min. kwotę 1000 zł. 300 zł zwrotu możesz zyskać w ciągu roku za opłacanie rachunków.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się też transakcje BLIK w internecie. Dodatkowo możesz założyć lokatę mobilną oprocentowaną na 2,5% i polecić konto znajomym (50 zł nagrody).
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Konto można otworzyć bez wychodzenia z domu (rozmowa z wideo doradcą).

zyskaj 200 zł - Konto Jakie hcę

Zyskaj 200 zł za aktywność na koncie

„Konto Jakie Chcę z Bonusem” to czwarta edycja akcji promocyjnej konta Santander Banku. Możesz w niej zyskać 200 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z rachunku. Oprócz tego masz szansę na uzyskanie zwrotu wysokości 300 zł za opłacanie rachunków. Lokata mobilna oprocentowana na 2,5% oraz 50 zł za polecenie konta, to dodatkowe bonusy, na które może liczyć uczestnik tej promocji.

"Konto Jakie Chcę z Bonusem" - kto może wziąć udział w promocji?

Zerknijmy do regulaminu, żeby znaleźć odpowiedź kto może wziąć udział w tej promocji. Podstawowe wymagania to rejestracja profilu na stronie promocji, zapoznanie się oraz akceptacja regulaminu, a także wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej. Oprócz tego uczestnikiem może być pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest konsumentem, posiada obywatelstwo polskie i mieszka na terytorium Polski. Jak chodzi o okres karencji w tej promocji, to mogą w niej wziąć udział osoby, które od 5 marca 2019 nie były posiadaczami, ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Santander.

Warunki uczestnictwa - co zrobić, aby zyskać 200 zł?

Teraz przejdźmy krok po kroku przez warunki uczestnictwa, czyli co należy zrobić, aby uzyskać 200 zł nagrody.


Krok 1 - zarejestruj się w promocji, złóż wniosek o konto i wyraź zgody

Zarejestruj się w akcji na stronie promocji aktywując profil przez link aktywacyjny wysłany na adres e-mail. Następnie, do 15.04.2020 roku za pośrednictwem Twojego profilu, złóż wniosek o otwarcie konta z kartą debetową i usługami online. Czas na podpisanie umowy w tej promocji jest do 30 kwietnia 2020 roku.

Następnie należy wyrazić – i nie odwoływać – następujące zgody:

  • zgoda na kontakt w sprawie realizacji Wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).
Czas na wyrażenie tych zgód jest do 15.04.2020 roku.


Krok 2 - dokonuj transakcji (nagroda 100 zł)

Teraz, przez dwa kolejne miesiące, aktywnie korzystaj z konta dokonując transakcji bezgotówkowych. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy (które Ty wybierzesz) wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych (aktualizacja: także transakcje BLIK w internecie). Na zrealizowanie warunków w tym kroku masz czas do 31.07.2020 dlatego transakcji bezgotówkowych uprawniających do odbioru nagrody możesz dokonywać w miesiącach:

  • marzec i kwiecień,
  • kwiecień i maj,
  • maj i czerwiec,
  • czerwiec i lipiec.

Za spełnienie warunków opisanych do tej pory otrzymasz 100 zł nagrody!


Krok 3 - zapewnij wpływy na konto (nagroda 100 zł - razem 200 zł)

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe 100 zł nagrody (czyli razem daje 200 zł), to do dnia 31.07.2020 zapewnij wpływy na konto w minimalnej kwocie 1000 zł.

O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany mailowo do 10.08.2020 r. Otrzymasz link prowadzący do formularza, gdzie należy uzupełnić numer konta otwartego w ramach promocji. Jest to niezbędne w celu wypłacenia nagrody. Na uzupełnienie tego formularza masz czas przez okres 7 dni od otrzymania wiadomości. To ostatni warunek, który zaprowadzi Cię do premii. Nagrodę otrzymasz do 31.08.2020 roku.


Aktualizacja (marzec 2020)

Teraz uczestnicy mogą otworzyć konto poprzez wideo rozmowę z doradcą, co pozwoli na wzięcie udziału w akcji bez wychodzenia z domu. Do płatności bezgotówkowych zaliczają się także transakcje BLIK w internecie.

Dodatkowe nagrody i krótkie podsumowanie

To jednak nie wszystkie korzyści, które możesz odnieść w akcji promocyjnej Santander Banku. Dodatkowo możesz zyskać nawet 300 zł w formie zwrotu za opłacanie rachunków. Nagroda w towarzyszącej promocji jest rozłożona na rok, a w ciągu miesiąca możesz zyskać 25 zł (1% zwrotu za opłaty). Więcej informacji na temat tej promocji możesz uzyskać czytając ten artykuł. Oprócz tego możesz zyskać 50 zł za skuteczne polecenie konta i otworzyć lokatę oprocentowaną na 2,5%.

Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, aktualna promocja konta Santander Banku, to – mimo bardzo silnej konkurencji – aktualnie jedna z najciekawszych ofert promocyjnych, w której możemy wziąć udział otwierając konto osobiste.

Zobacz też: sprawdź, które miejsce zajmuje to konto w Rankingu Darmowych Kont Bankowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram