RankingKont.pl - logo

Zyskaj 200 zł premii w akcji „Korzyści dla Ciebie 2020” Credit Agricole

zyskaj 200 zł - promocja Credit Agricole
7 kwietnia 2020
Zyskaj 200 zł w promocji "Konto dla Ciebie" w banku Credit Agricole. W tej akcji sam możesz wybrać, za co otrzymasz premię. Sprawadź szczegóły oferty.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.04.2018
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji
W tej promocji Ty wybierasz, za co chcesz otrzymać premię. Są 3 możliwości: 1) premia za przeniesienie konta i zapewnienie wpływów na konto; 2) Do 200 zł zwrotu za płatności mobilne i zapewnienie wpływów na konto; 3) Do 200 zł premii za oszczędzanie z CAsaver i zapewnienie wpływów oraz transakcje kartą.
ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja została przedłużona do 30.06.2020. Szczegóły opis każdego wariantu promocji i sposobów na uzyskanie premii, znajdziesz u dołu strony.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?
Tak, umowę można podpisać z kurierem.
zyskaj 200 zł - promocja Credit Agricole

200 zł premii - wybierz za co chcesz ją otrzymać​

W promocji Credit Agricole "Korzyści dla Ciebie 2020" masz szanse na zyskanie premii wysokości 200 zł. Tym, co wyróżnia akcję promocyjną jest fakt, że sama wybierasz za co chcesz otrzymać premię. Zwyczajnie wybierz to, co odpowiada Tobie najbardziej. Do wyboru są 3 warianty: premia za przeniesienie konta, lub zwrot za płatności mobilne lub premia wysokości z usługą automatycznego oszczędzania CAsaver. Dodatkowo możesz zyskać 3% na Rachunku Oszczędzam. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z opisem tej promocji.

Promocja przedłużona do 30.06.2020

W akcji promocyjnej możesz wziąć udział wysyłając wniosek do 30 czerwca 2020 roku.

Warunki przystąpienia do promocji​

Na początek - kto może wziąć udział w promocji? W regulaminie znajdziemy informacje na temat okresu karencji, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2018, co znaczy że jeśli od tego czasu posiadałeś lub posiadałaś konto w banku Credit Agricole, wtedy nie możesz wziąć udziału w promocji. W promocji nie mogą wziąć także udziału osoby, które w przeszłości korzystały z promocji polegającej na przeniesieniu konta z innego banku.

Jeśli chcesz przystąpić do promocji, wtedy:

  • wyślij wniosek o konto - możesz to zrobić przez internet, ale też w placówce banku albo z wykorzystaniem aplikacji mobilnej (w tym ostatnim wariancie nie można wybrać wariantu premii),
  • podpisz umowę o konto,
  • spełnij warunki promocji uprawniające do uzyskania premii.

200 zł premii - 3 możliwości do wyboru​

W promocji możesz zyskać 200 zł i możesz wybrać jeden z 3 sposobów na zdobycie premii. Są to:

  1. Premia za przeniesienie konta,
  2. Premia za płatności mobilne,
  3. Premia za korzystanie z usługi automatycznego oszczędzania CASaver.

W dalszej części znajdziesz szczegółowy opis, co zrobić aby zyskać premię.

Wariant 1 - premia do 200 zł za przeniesienie konta​

Co należy zrobić, aby otrzymać premię za przeniesienie konta?

  1. Złóż upoważnienie dla banku z wnioskiem o przeniesienie konta. Czas na realizację tego kroku jest przez 7 dni od dnia, kiedy podpiszesz umowę. We wniosku należy podać wymagane dane> Szczegółowe informacje, jakie dane należy podać, znajdziesz w regulaminie promocji.
  2. Premię wysokości 100 lub 200 zł otrzymasz w zależności od wpływów, jakie otrzymasz na konto: a) premia wysokości 100 zł przy wpływach co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe lub b) premia wysokości 200 zł przy wpływach co najmniej 3000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.

Premia zostanie przekazana na Twoje konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, kiedy zapewnisz trzeci wpływ na konto.

Wariant 2 - premia do 200 zł za płatności mobilne​

Rozwiązanie alternatywne, to premia wysokości 200 zł za płatności mobilne z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay lub BLIK. Premia jest naliczana przez 12 kolejnych miesięcy, a jej wartość to 5% transakcji mobilnych, ale nie więcej niż 1000 zł.

Warunkiem uzyskania tej premii jest zapewnienie wpływów na konto, w kwocie co najmniej 1000 zł w miesiącu oraz dokonanie przynajmniej 3 płatności mobilnych. Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kiedy spełnisz warunki.

Wariant 3 - premia do 200 zł za CAsaver​

CAsaver, to system automatycznego oszczędzania. W tym wariancie należy otworzyć konto i Rachunek Oszczędzam oraz uruchomić usługę CASaver. Warunkiem uzyskania premii jest zapewnienie wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł w miesiącu oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta w kwocie co najmniej 200 zł miesięcznie.

W tym wariancie wartość premii to 50% wartości zaokrągleń przekazanych na Twój Rachunek Oszczędzam przez usługę CAsaver, maksymalnie 16,67 zł miesięcznie i 200 zł przez cały okres korzystania z promocji.

Dodatkowo 3% na Rachunku Oszczędzam​

Dodatkowo otwierając konto w Credit Agricole możesz zyskać oprocentowanie 3% w skali roku z Rachunkiem Oszczędzam. Oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 30 000 zł przez 4 miesiące od otwarcia konta. Tym samym konto oferowane w promocji znalazło się na wysokiej lokacie w rankingu kont oszczędnościowych.

Ciekawa oferta, choć trochę skomplikowana​

Oferta banku Credit Agricole wyróżnia się tym, że można wybrać, za co otrzymamy premię. Mamy tutaj 3 warianty - przeniesienie konta, premia za płatności mobilne lub za aktywne oszczędzanie z CASaver. To ciekawe rozwiązanie, bo pozwala wybrać opcję, która jest najlepiej dopasowana do naszych potrzeb. Brawo za założenie, bo z pewnością zamierzeniem Banku było umożliwienie Klientom wybrania najlepszego wariantu.

Kiedy jednak szczegółowo przyjrzymy się ofercie, pojawią się pewne znaki zapytania. W jednym wariancie premię 200 zł otrzymamy po ok. 3 miesiącach, w drugim równowartość tej premii uzyskamy aż po roku. Same warunki promocji wydają się trochę... skomplikowane. O ile to z pewnością nie będzie stanowiło bariery dla osób regularnie korzystających z promocji bankowych, tak może to być kłopot dla nowych odbiorców. Podsumowując - to bardzo ciekawa promocja, idealnie byłoby gdyby w przyszłości miała odrobinę mniej skomplikowane warunki.

chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram