ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł premii w akcji „Korzyści dla Ciebie 2020” Credit Agricole

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł - promocja Credit Agricole
7 kwietnia 2020
Zyskaj 200 zł w promocji "Konto dla Ciebie" w banku Credit Agricole. W tej akcji sam możesz wybrać, za co otrzymasz premię. Sprawadź szczegóły oferty.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.04.2018
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

W tej promocji Ty wybierasz, za co chcesz otrzymać premię. Są 3 możliwości: 1) premia za przeniesienie konta i zapewnienie wpływów na konto; 2) Do 200 zł zwrotu za płatności mobilne i zapewnienie wpływów na konto; 3) Do 200 zł premii za oszczędzanie z CAsaver i zapewnienie wpływów oraz transakcje kartą.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja została przedłużona do 30.06.2020. Szczegóły opis każdego wariantu promocji i sposobów na uzyskanie premii, znajdziesz u dołu strony.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę można podpisać z kurierem.

zyskaj 200 zł - promocja Credit Agricole

200 zł premii - wybierz za co chcesz ją otrzymać​

W promocji Credit Agricole "Korzyści dla Ciebie 2020" masz szanse na zyskanie premii wysokości 200 zł razem z Kontem dla Ciebie. Tym, co wyróżnia akcję promocyjną jest fakt, że sama wybierasz za co chcesz otrzymać premię. Zwyczajnie wybierz to, co odpowiada Tobie najbardziej. Do wyboru są 3 warianty: premia za przeniesienie konta, lub zwrot za płatności mobilne lub premia wysokości z usługą automatycznego oszczędzania CAsaver. Dodatkowo możesz zyskać 3% na Rachunku Oszczędzam. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z opisem tej promocji.

Promocja przedłużona do 30.06.2020

W akcji promocyjnej możesz wziąć udział wysyłając wniosek do 30 czerwca 2020 roku.

Warunki przystąpienia do promocji​

Na początek - kto może wziąć udział w promocji? W regulaminie znajdziemy informacje na temat okresu karencji, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2018, co znaczy że jeśli od tego czasu posiadałeś lub posiadałaś konto w banku Credit Agricole, wtedy nie możesz wziąć udziału w promocji. W promocji nie mogą wziąć także udziału osoby, które w przeszłości korzystały z promocji polegającej na przeniesieniu konta z innego banku.

Jeśli chcesz przystąpić do promocji, wtedy:

  • wyślij wniosek o konto - możesz to zrobić przez internet, ale też w placówce banku albo z wykorzystaniem aplikacji mobilnej (w tym ostatnim wariancie nie można wybrać wariantu premii),
  • podpisz umowę o konto,
  • spełnij warunki promocji uprawniające do uzyskania premii.

200 zł premii - 3 możliwości do wyboru​

W promocji możesz zyskać 200 zł i możesz wybrać jeden z 3 sposobów na zdobycie premii. Są to:

  1. Premia za przeniesienie konta,
  2. Premia za płatności mobilne,
  3. Premia za korzystanie z usługi automatycznego oszczędzania CASaver.

W dalszej części znajdziesz szczegółowy opis, co zrobić aby zyskać premię.

Wariant 1 - premia do 200 zł za przeniesienie konta​

Co należy zrobić, aby otrzymać premię za przeniesienie konta?

  1. Złóż upoważnienie dla banku z wnioskiem o przeniesienie konta. Czas na realizację tego kroku jest przez 7 dni od dnia, kiedy podpiszesz umowę. We wniosku należy podać wymagane dane> Szczegółowe informacje, jakie dane należy podać, znajdziesz w regulaminie promocji.
  2. Premię wysokości 100 lub 200 zł otrzymasz w zależności od wpływów, jakie otrzymasz na konto: a) premia wysokości 100 zł przy wpływach co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe lub b) premia wysokości 200 zł przy wpływach co najmniej 3000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.

Premia zostanie przekazana na Twoje konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, kiedy zapewnisz trzeci wpływ na konto.

Wariant 2 - premia do 200 zł za płatności mobilne​

Rozwiązanie alternatywne, to premia wysokości 200 zł za płatności mobilne z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay lub BLIK. Premia jest naliczana przez 12 kolejnych miesięcy, a jej wartość to 5% transakcji mobilnych, ale nie więcej niż 1000 zł.

Warunkiem uzyskania tej premii jest zapewnienie wpływów na konto, w kwocie co najmniej 1000 zł w miesiącu oraz dokonanie przynajmniej 3 płatności mobilnych. Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kiedy spełnisz warunki.

Wariant 3 - premia do 200 zł za CAsaver​

CAsaver, to system automatycznego oszczędzania. W tym wariancie należy otworzyć konto i Rachunek Oszczędzam oraz uruchomić usługę CASaver. Warunkiem uzyskania premii jest zapewnienie wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł w miesiącu oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta w kwocie co najmniej 200 zł miesięcznie.

W tym wariancie wartość premii to 50% wartości zaokrągleń przekazanych na Twój Rachunek Oszczędzam przez usługę CAsaver, maksymalnie 16,67 zł miesięcznie i 200 zł przez cały okres korzystania z promocji.

Dodatkowo 3% na Rachunku Oszczędzam​

Dodatkowo otwierając konto w Credit Agricole możesz zyskać oprocentowanie 3% w skali roku z Rachunkiem Oszczędzam. Oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 30 000 zł przez 4 miesiące od otwarcia konta. Tym samym konto oferowane w promocji znalazło się na wysokiej lokacie w rankingu kont oszczędnościowych.

Ciekawa oferta, choć trochę skomplikowana​

Oferta banku Credit Agricole wyróżnia się tym, że można wybrać, za co otrzymamy premię. Mamy tutaj 3 warianty - przeniesienie konta, premia za płatności mobilne lub za aktywne oszczędzanie z CASaver. To ciekawe rozwiązanie, bo pozwala wybrać opcję, która jest najlepiej dopasowana do naszych potrzeb. Brawo za założenie, bo z pewnością zamierzeniem Banku było umożliwienie Klientom wybrania najlepszego wariantu.

Kiedy jednak szczegółowo przyjrzymy się ofercie, pojawią się pewne znaki zapytania. W jednym wariancie premię 200 zł otrzymamy po ok. 3 miesiącach, w drugim równowartość tej premii uzyskamy aż po roku. Same warunki promocji wydają się trochę... skomplikowane. O ile to z pewnością nie będzie stanowiło bariery dla osób regularnie korzystających z promocji bankowych, tak może to być kłopot dla nowych odbiorców. Podsumowując - to bardzo ciekawa promocja, idealnie byłoby gdyby w przyszłości miała odrobinę mniej skomplikowane warunki.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram