RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 1000 zł w promocji konta dla firm w Banku Pekao

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 1000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes
15 lipca 2020
Z kontem firmowym w Banku Pekao możesz otrzymać 1000 zł premii. Dowiedz się jakie warunki należy spełnić, żeby zdobyć nagrodę.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
1000 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 1.07.2019 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

1000 zł w tej promocji jest podzielone na 4 mniejsze części. 300 zł otrzymasz za otwarcie konta na selfie i spełnienie warunków aktywności; 200 zł za terminal płatniczy; 200 zł za transakcje wymiany walut; 300 zł za skorzystanie z produktu kredytowego. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie promocji.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Konto w promocji możesz też otworzyć w oddziale banku, jednak wtedy pierwsza część nagrody będzie o 100 zł niższa.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, konto otworzysz "na selfie".

zyskaj 1000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes

II edycja promocji "1000 zł premii dla firm".

W drugiej edycji promocji 1000 zł premii dla firm, możesz zyskać atrakcyjną nagrodę, bo 1000 zł premii bez wątpienia jest właśnie taką nagrodą. Premia jest rozbita na cztery części: 300 zł za otwarcie konta online na selfie i aktywność na rachunku (w przypadku otwarcia konta w oddziale jest to o 100 zł mniej), 200 zł za terminal płatniczy, 200 zł za transakcję wymiany walut i 300 zł za skorzystanie z produktu kredytowego. 

W najbardziej optymistycznym wariancie zyskasz 1000 zł, choć może to okazać się niemałym wyzwaniem. Jest też możliwość uzyskania premii cząstkowej. Szczególnie pierwsza część: 200-300 zł jest względnie łatwa do zdobycia. Sprawdźmy więc jakie warunki aktywności należy spełnić, aby taką premię uzyskać. 

Warunki uczestnictwa w promocji

Na początek jednak dwa zadania w temacie warunków uczestnictwa w promocji Banku Pekao. Oferta jest przeznaczona dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jeśli chcesz wziąć udział w tej promocji, należy spełnić następujące warunki:

  • podpisz umowę o rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm i kartę debetową Mastercard do rachunku;
  • wyraź zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (też informacji handlowych), które dotyczą Banku i firm współpracujących z bankiem;
  • wyraź zgodę na przystąpienie do promocji i zaakceptuj jej regulamin. 

Okres karencji w tej promocji rozpoczyna się 1 lipca 2019, co znaczy, że osoby które posiadały konto w Banku Pekao od lipca 2019 do czerwca 2020, nie mogą wziąć udziału w tej promocji.

Warunki aktywności

W tej części przyjrzyjmy się warunkom promocji, czyli co należy zrobić, aby zyskać określoną przez regulamin promocji premię - od 200, nawet do 1000 złotych. 

Do 300 zł za otwarcie konta i aktywność

Pierwsza część nagrody to 200 lub 300 zł za otwarcie konta. W celu zdobycia tej nagrody, należy spełnić wszystkie warunki uczestnictwa w promocji (opisane powyżej), a także aktywnie korzystać z konta. Aktywność polega na:

  • dokonaniu przelewów do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie, w 3 kolejnych miesiącach, w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu rachunku,
  • dokonaniu min. 1 transakcji bezgotówkowej, na kwotę min. 100 zł, kartą debetową Mastercard wydaną do rachunku, w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych, po miesiącu otwarcia rachunku,
  • dokonaniu 1 przelewu, innego niż do ZUS, przez aplikację mobilną PeoPay, na kwotę min. 100 zł, w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia rachunku.

Za spełnienie tych warunków aktywności zyskasz 200 zł.

Dodatkowe 100 zł otrzymasz, jeśli konto założysz zdalnie, np. przez stronę internetową banku.

200 zł za terminal

200 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy otrzymasz, jeśli spełnisz warunki uczestnictwa w promocji, a dodatkowo zawrzesz z Bankiem umowę o terminal płatniczy i przez 3 kolejne miesiące, następujące po miesiącu otwarcia rachunku rozliczeniowego, przyjmiesz płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Z tej części oferty promocyjnej wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność w następujących branżach:

biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje
towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z)

Źródło: regulamin promocji

200 zł za transakcję wymiany walut

Kolejne 200 zł w tej promocji możesz otrzymać za transakcję wymiany walut. W celu uzyskania tej części należy spełnić podstawowe warunki uczestnictwa w promocji, a także w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu kiedy nastąpiło otwarcie rachunku, należy wykonać transakcje wymiany walut między swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A., na równowartość min. 20 000 zł.

300 zł za produkt kredytowy

Ostatnią część promocji - premię wysokości 300 zł - możesz otrzymać za spełnienie podstawowych warunków uczestnictwa w promocji i zawarcie pierwszej umowy o produkt kredytowy w terminie do 6 pełnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia konta w promocji. Po szczegóły na temat produktów kredytowych objętych promocją, odsyłam do regulaminu tej promocji.

Wypłata premii w promocji

Jak chodzi o wypłatę nagród w promocji, to w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji, nastąpi ona:

  • 300 zł za otwarcie konta i aktywność na rachunku: nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym wszystkie warunki zostały spełnione.
  • 200 zł i 200 zł za korzystanie z terminala płatniczego i transakcję wymiany walut: nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po trzech pełnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku. To odrobinę skomplikowane, prawda? :) Jeśli przykładowo konto otworzysz w lipcu, to przy spełnieniu warunków premię otrzymasz do końca listopada.
  • 300 zł premii za produkt kredytowy: nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym nastąpiło zawarcie pierwszej umowy o produkt kredytowy.

Podsumowanie

Pula nagród w tej promocji jest wysoka - wynosi aż 1000 zł, a Konto Przekorzystne Biznes, to aktualnie top 3 w rankingu kont firmowych - jeśli zastanawiasz się nad otwarciem konta firmowego, to warto zwrócić uwagę na ten rachunek. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem jednej z kilku ofert promocyjnych, wtedy zastanów się czy jesteś w stanie spełnić wszystkie warunki. Jeśli nie - to ile w rzeczywistości możesz zyskać. Wtedy... wybierz tę ofertę, która da Ci najwyższy zysk. Po prostu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram