RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 100 zł z Kontem Przekorzystnym i zawalcz o BMW i3 w loterii!

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 100 zł z kontem osobistym w Pekao
13 listopada 2020
W tej promocji możesz zyskać nagrodę wysokości 100 zł, a dodatkowo wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest BMW i3.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
100 zł
okres karencji
Okres karencji:
od. 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.12.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto online. Spełnij warunki promocji przez w każdym z czterech miesięcy, gdzie pierwszy miesiąc liczy się od dnia przystąpienia do promocji, do końca ostatniego dnia kolejnego miesiąca. Warunki, jakie należy spełnić: zapewnij wpływ na kwotę min. 500 zł/mies.; wykonaj min. 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay w każdym miesiącu; min. raz w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji PeoPay.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest BMW i3.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

TAK

zyskaj 100 zł z kontem osobistym w Pekao

Zyskaj 100 zł za aktywność i weź udział w loterii

Nagroda w tej promocji, powiedzmy to otwarcie, do najwyższych nie należy. Nagroda wysokości 100 zł nie robi dużego wrażenia w porównaniu do innych promocji, ale wcale nie jest źle, ponieważ ta oferta ma też swoje plusy:

 • warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, jeśli tylko będziesz regularnie korzystać z konta,
 • dodatkowo można wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest BMW i3, a codziennie można wygrać 35 kart podarunkowych na Allegro o wartości 50 zł.

Plusem tego konta są też względnie niskie i łatwe do uniknięcia opłaty, dlatego ta promocja może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem, w przypadku jeśli będziesz aktywnie korzystać z rachunku. 

Kto może wziąć udział w tej promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy od 01.01.2019 r. nie posiadali ani nie byli współposiadaczami konta w Banku Pekao. Poniżej znajdziesz listę wszystkich warunków, jakie należy spełnić w tej promocji.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

Uczestnik promocji musi:

 1. Być nowym klientem Banku, który od 01.01.2019 roku nie posiadał konta w Banku Pekao.
 2. Mieć ukończone 18 lat.
 3. Być konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 4. Mieszkać w Polsce.
 5. Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
 6. Nie może być pracownikiem Banku.
 7. Wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji i oświadczyć, że zapoznał się z Regulaminem.
 8. Podpisać umowę w okresie przystąpienia do promocji, wcześniej wysyłając wniosek przez stronę internetową lub aplikację mobilną Banku.

Okres przystąpienia do promocji kończy się ostatniego dnia grudnia 2020 i to jest termin na wysłanie wniosku. Ciekawe, że warunkiem przystąpienia do promocji nie jest wyrażenie zgód marketingowych, z czym często możemy się spotkać w przypadku podobnych ofert.

termin ikona
Ważne terminy

31 grudnia 2020 - termin na wysłanie wniosku

ikona strony
 Strona promocji

Przejdź do strony promocji >

Warunki aktywności - jak zyskać 100 zł

Zdobycie nagrody w tej promocji nie powinno stanowić problemu, o ile będziesz aktywnie korzystać z rachunku, bo spełnienie względnie prostych warunków aktywności, jest rozłożone na 4 kolejne miesiące.

Warunki aktywności: w każdym z 4 kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta - to jest do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu rachunku oraz przez 3 kolejne miesiące:

 • zapewnij jeden wpływ na konto w kwocie min. 500 zł
 • zrób jedną transakcję bezgotówkową,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Jeśli na przykład założysz konto w listopadzie, to warunki należy spełnić do końca grudnia i przez 3 kolejne miesiące - do końca marca 2020.

Co jeszcze warto wiedzieć, to że nie zostaną uznane wpływy na konto w kwocie 500 zł, jeśli wpłacisz pieniądze gotówką, na konto wpłyną środki z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki i kredytu, jak również gdy dokonasz polecenia przelewu wewnętrznego z Twojego innego rachunku prowadzonego w Banku. 

Dodatkowo weź udział w loterii, w której nagrodą jest BMW i3

Dodatkowo, po otwarciu konta, możesz wziąć udział w loterii. Jest ona przeznaczona dla posiadaczy konta z kartą debetową, a zgłosić do niej można się w takim samym terminie, jak do promocji konta osobistego, czyli do 31 grudnia 2020. Nagrodą jest elektryczne BMW i3, a dodatkowo codziennie można wygrać 35 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie pekaoloteria.pl.

Podsumowanie - krótko o promocji Banku Pekao

Z jednej strony nagroda, która nie robi aż tak dużego wrażenia - 100 zł. Z drugiej strony względnie łatwe do spełnienia warunki promocji i loteria, w której możesz wygrać BMW i3 oraz e-karty podarunkowe Allegro. 

Z tego względu ta oferta promocyjna Banku Pekao sprawdzi się przede wszystkim w przypadku, gdy szukasz rachunku, z którego będziesz regularnie korzystać. Raczej nie jest to konto "do przetestowania", bo spełnienie warunków aktywności to całe 4 miesiące, więc wymaga trochę czasu.  

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram