RankingKont - logo serwisu

„Przedwiośnie z kontem” – zyskaj 250 zł z kontem BNP Paribas

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
Przedwiośnie z kontem - zyskaj 250 zł
12 marca 2020
W promocji BNP Paribas możesz zyskać 250 zł. Aktywne korzystanie z rachunku pozwala zdobyć maksymalną premię, a 50 zł otrzymasz już za samo otwarcie konta.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
250 zł
okres karencji
Okres karencji:
9 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
18.03.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Za rejestrację z linku promocyjnego (marzec 2020) otrzymasz 50 zł. 5 transakcji bezgotówkowych kartą + wpływy na kwotę min. 1000 zł (kwiecień 2020), to 100 zł nagrody. 5 przelewów elektronicznych + wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (maj 2020) = 100 zł. Razem możesz zyskać 250 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków. Aby otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu, należy spełnić warunek uprawniający do uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem

Przedwiośnie z kontem - zyskaj 250 zł

Przedwiośnie z Kontem - nowa promocja BNP Paribas​

Bank BNP Paribas nie przestaje aktywnie promować swojego rachunku - Konto Otwarte na Ciebie. Ledwo co zakończyła się promocja "Konto w lutym", a już mamy nową ofertę "Przedwiośnie z kontem", która pozwala zyskać 250 zł. Warunki promocji są łatwe do spełnienia, jednak wymagają od nas minimalnej aktywności. Pierwsze 50 zł otrzymamy już za samo otwarcie konta z linku promocyjnego.

Warunki przystąpienia do promocji​

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień składania wniosku, ani 9 miesięcy wcześniej, nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku ror w banku BNP Paribas, ani nie są stroną umowy z Bankiem.

W kwestii formalności: do promocji może przystąpić osoba fizyczna, która działa jako konsument, posiada dowód tożsamości, ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Jeśli spełniasz te warunki możesz przystąpić do promocji. W pierwszym kroku należy zarejestrować się wypełniając formularz na stronie promocji i otworzyć konto z linku promocyjnego. Czas na spełnienie tego warunku masz do 18 marca 2020, ale nie warto zwlekać bo promocja może zakończyć się wcześniej (jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków).

Rejestrując się w promocji zaznacz wymagane zgody, w tym zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Bank, Organizatorowi promocji.

Następnie należy zawrzeć umowę ramową w zakresie konta osobistego (Konto Otwarte na Ciebie) z dostępem do bankowość elektronicznej i nadać PIN do karty - masz na to czas do 31 marca 2020 roku.

Kilka etapów, aby uzyskać 250 zł premii.​

Premia 250 zł jest rozłożona na 3 etapy. Oto, co należy zrobić, aby zyskać pełną pulę nagród:

Etap 1 - marzec 2020: 50 zł w puli​

Już za samo otwarcie konta z linka promocyjnego i zawarcie umowy ramowej z Bankiem otrzymasz 50 zł.

Nagrodę za ten etap otrzymasz w kwietniu 2020.

Etap 2 - kwiecień 2020: 100 zł w puli​

Na kolejnym etapie, w kwietniu 2020, w którym do zdobycia jest 100 zł:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę
  • oraz otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagrodę za ten etap otrzymasz w maju 2020 roku.

Etap 3 - maj 2020: 100 zł w puli​

Na trzecim, ostatnim etapie, w maju 2020 roku:

  • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (bankowość internetowa GOonline/Pl@net lub aplikacja mobilna GOmobile)
  • otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Ważną informacją jest to, że aby otrzymać nagrodę na kolejnym etapie, trzeba przejść poprzedni etap. Inaczej mówiąc, aby przykładowo otrzymać nagrodę na 3 etapie, trzeba z sukcesem przejść etap drugi.

"Przedwiośnie z kontem" - krótkie podsumowanie​

"Przedwiośnie z kontem", to kolejna już w ostatnim czasie oferta, premiująca "Konto Otwarte na Ciebie" w BNP Paribas. Podobnie jak we wcześniejszych promocjach i tym razem warunki są łatwe do zrozumienia, a zdobycie nagrody wymaga minimalnej aktywności.

Rachunek dostępny w promocji "Konto Otwarte na Ciebie", to aktualnie jedno z najtańszych kont bankowych. Jeśli wybierzesz "Kartę Otwartą na Dziś" (do wyboru masz też "Kartę Otwartą na Świat" i "Kartę Otwartą na eŚwiat"), wtedy jedynej warunkowej opłaty za konto unikniesz dokonując jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.

Zobacz też: darmowe konta bankowe - ranking.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram