ranking kont - logo serwisu

„Nadal zostań w domu” i zyskaj do 250 zł

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
nadal zostań w domu i zyskaj 250 zł
10 kwietnia 2020
"Nadal zostań w domu" i zyskaj 200 zł lub 250 zł na Allegro. Sprawdź warunki oferty promocyjnej konta BNP Paribas.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 lub 250 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
26.04.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Nagroda 200 zł: w maju 2020 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej, min. 2 transakcje BLIK oraz otrzymaj wpływy na kwotę min. 500 zł. W czerwcu 2020 spełnij te same warunki. Nagroda 250 zł: te same warunki, ale z większą częstotliwością: 3 przelewy/mies., 3 transakcje BLIK i wpływy na kwotę min. 1000 zł. Szczegóły znajdziesz w opisie promocji.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Wybierz, która nagrodę chcesz otrzymać: 200 zł czy 250 zł na Allegro. Promocja może zakończyć się przed czasem, jeśli będzie osiągnięty limit 3000 zgłoszeń.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę możesz podpisać za pośrednictwem kodu SMS.

nadal zostań w domu i zyskaj 250 zł

Wybierz nagrodę i zyskaj do 250 zł

„Nadal zostań w domu!”, to kolejna promocja konta BNP Paribas, która pojawiła się tuż po zakończonej niedawno promocji – „Zostań w domu”. Bardzo podoba mi się nazewnictwo akcji promocyjnych banku BNP. Na pierwszy plan wysuwają się nagrody, których wartość wynosi 200 lub 250 zł złotych. Wybierz, która nagroda bardziej Ci odpowiada – 200 zł w gotówce? Czy 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania na zakupy w Allegro? Sprawdź opis tej promocji, żeby dowiedzieć się jak zyskać nagrodę w tej promocji.

Warunki przystąpienia do promocji

Zacznijmy od okresu karencji, który w tej promocji wynosi 12 miesięcy. Jeśli w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego w promocji nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku ror w Banku, wtedy możesz przystąpić do tej promocji.

W kwestiach formalnych: do promocji może przystąpić osoba mająca ukończone 18 lat, posiadająca dowód tożsamości, pełną zdolność do czynności prawnych i będąca obywatelem RP.

Dalej, pamiętaj o terminach: wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej należy złożyć za pośrednictwem linka promocyjnego do 26 kwietnia 2020 roku. Umowę ramową należy podpisać do 16 maja 2020 roku. Zawarcie umowy ramowej odbywa się za pośrednictwem kodu SMS, w 100% zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Kolejnym krokiem jest realizacja warunków promocji. Korzystając z tej oferty zyskasz 200 zł w gotówce lub 250 zł w formie e-kodu na Allegro, a uzyskanie każdej z tych nagród wiąże się ze spełnieniem trochę innych warunków.

Wybierasz nagrodę z gotówką? Sprawdź jak zyskać 200 zł!​

Te warunki należy spełnić, aby zyskać 200 zł:

1. W maju 2020 r. - dokonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej i min. 2 transakcje BLIK, a także zapewnij wpływy na konto wysokości 500 zł.

W czerwcu 2020 otrzymasz 50 zł nagrody za spełnienie tych warunków.

2. W czerwcu 2020 r. - dokonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 2 transakcje BLIK oraz zapewnij wpływy na konto wysokości 500 zł.

150 zł nagrody za spełnienie tych warunków otrzymasz w lipcu 2020.

Wybierasz nagrodę z e-kodem na Allegro? Sprawdź jak zyskać 250 zł!​

Jeśli wolisz nagrodę w formie 250 zł e-kodu na Allegro, należy spełnić takie warunki:

1. W maju 2020 r. - dokonaj min. 3 przelew za pomocą bankowości elektronicznej i min. 3 transakcje BLIK, a także zapewnij wpływy na konto wysokości 100 zł.

W czerwcu 2020 otrzymasz 100 zł nagrody w formie e-kodu na Allegro.

2. W czerwcu 2020 r. - dokonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 3 transakcje BLIK oraz otrzymaj wpływy na konto wysokości 1000 zł.

150 zł nagrody w formie e-kodu za spełnienie warunków w czerwcu, otrzymasz w lipcu 2020.

Aby uzyskać nagrodę pieniężną, do 25 czerwca należy uzupełnić numer konta, logując się wcześniej na wskazanej przez organizatora promocji stronie. Szczegółowe informacje otrzymasz na maila z adresu nadalzostanwdomu@bnpparibasplus.pl. Jeśli wybierzesz promocję w formie e-kodu Allegro, wtedy nagrodę otrzymasz przez SMS, na numer telefonu, podany podczas rejestracji w promocji.

Krótkie podsumowanie​

BNP Paribas przyzwyczaił już nas do atrakcyjnych atrakcyjnych promocji. Tym razem spełniając względnie łatwe, a przede wszystkim niespokomplikowane warunki, możemy zyskać nawet 250 zł. Natomiast sam rachunek oferowany w promocji - Konto Otwarte na Ciebie - to konto bankowe, które wyróżniają niskie opłaty. Jeśli wybierzesz wariant z "Kartą Otwartą na Świat" wtedy jedyna warunkowa opłata wynosi 3 zł i można jej uniknąć dokonując jednej transakcji kartą w miesiącu. Z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash możesz korzystać bez opłat.

Zobacz też: darmowe konta bankowe w Rankingu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram