RankingKont - logo serwisu

CitiBank-BP Motokarta – zyskaj 720 zł przez 3 lata

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj do 720 zł - Citi Handlowy
3 marca 2020
Zyskaj 720 zł przez 3 lata. Każdego miesiąca masz szansę uzyskać 20 zł zwrotu za płatności kartą CitiBank-BP Motokarta.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
720 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 1.01.2018
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Załóż kartę i w każdym miesiącu dokonuj transakcji kartą łącznej wartości co najmniej 500 zł, w tym min. 250 zł na stacjach BP.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Jeśli spełnisz warunki, w każdym cyklu rozliczeniowym otrzymasz zwrot wysokości 20 zł - nawet przez 36 kolejnych cykli rozliczeniowych.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj do 720 zł - Citi Handlowy

Zyskaj 720 zł przez 3 lata​

W nowej promocji karty kredytowej banku Citi Handlowy możesz zyskać do 720 zł w ciągu trzech lat. Podstawowym warunkiem tej promocji jest aktywne korzystanie z karty: jeżeli w ciągu miesiąca dokonasz płatności kartą na kwotę min. 500 zł, z czego przynajmniej 250 zł na stacjach BP - wtedy otrzymasz zwrot wydatków wartości 20 zł. 

Ta promocja ciekawą, innowacyjną konstrukcje i na pewno zainteresuje kierowców, którzy aktywnie korzystają (lub będą korzystać) z karty kredytowej. 

Warunki uczestnictwa w promocji CitiBanku​

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku - osób, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały dowolnej karty kredytowej CitiBanku. Z promocji wykluczone są też osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Oferta kierowana jest do osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są konsumentami w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, co znaczy że dokonują z przedsiębiorcą transakcji niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową.

Warunki aktywności w promocji CitiBanku​

Krok pierwszy to wysłanie wniosku za pośrednictwem strony promocji w okresie obowiązywania promocji czyli do 31 sierpnia 2020 roku. Na stronie internetowej promocji należy wypełnić podstawowe informacje w formularzu. Następnie czekamy na telefon ze strony banku - po tym jak zostawisz wniosek, zadzwoni do Ciebie przedstawiciel banku i wspólnie uzupełnicie wniosek. Ostatnim krokiem jak chodzi o formalne sprawy jest podpisanie z bankiem umowy o kartę kredytową Citibank.

Kiedy formalności masz już za sobą i otrzymasz kartę, teraz jest czas na spełnienie warunków aktywności w tej promocji, dzięki którym możesz zyskać do 720 zł - premia jest rozłożona na 3 lata, a do zyskania jest po 20 zł w każdym miesiącu.

Aby w miesiącu uzyskać 20 zł zwrotu, w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zwarciu umowy o kartę, dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą, które będą spełniać te warunki: 

  • ich łączna wartość będzie wynosiła 500 zł, w tym transakcję na kwotę co najmniej 250 zł muszą być dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce,
  • nie będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych CitiBanku (czym jest transakcja "szczególna" - o tym za chwilę),
  • nie będą transakcjami zwróconymi.


O ile pierwszy i trzeci punkt są dosyć jasne i nie budzą wątpliwości, to punkt drugi nie jest już tak oczywisty. Spójrzmy więc do regulaminu kart kredytowych CitiBanku. Paragraf pierwszy, punkt 75 tego regulaminu w ten sposób definiuje transakcję szczególną:

75) Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie
oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.:
– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Takie transakcje są wyłączone z oferty promocyjnej karty CitiBanku.

Przyznanie nagród​

Jeśli spełnisz warunki udziału w promocji, wtedy otrzymasz nagrodę w promocji, która zostanie przyznana w takim trybie:

  1. Jeśli na etapie wnioskowania o kartę przedstawisz dokument dochodowy, wtedy w każdym miesiącu rozliczeniowym - nawet przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zwarciu umowy - możesz zyskać nagrodę wysokości 20 zł. Łącznie - nawet 720 zł.
  2. Jeżeli na etapie wnioskowania o konto nie przedstawisz dokumentu dochodowego, wtedy wartość możliwej do uzyskania nagrody jest nieznacznie niższa i wynosi do 600 zł. Maksymalna premia miesięczna nadal wynosi 20 zł, jednak ilość okresów rozliczeniowych, kiedy taką premię otrzymasz jest skrócona z 36 do 30.

Kiedy otrzymasz nagrodę, możesz zlecić jej przekazanie w bankowości internetowej CitiBank online 3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełnisz warunek aktywności. Bank zaksięguje wtedy środki wysokości 20 zł.

Ciekawa promocja od Citi Handlowy - podsumowanie​

Bank CitiHandlowy przyzwyczaił już nas do ciekawych ofert promocyjnych, jednak ta oferta jest szczególna. W tym przypadku nie zyskamy jednorazowej premii, a możemy liczyć to, że będziemy taką premię zyskiwać miesiąc po miesiącu - przez 3 lata. Łącznie możemy otrzymać 720 zł - 20 zł każdego miesiąca. Warunek jest łatwy do spełnienia, jednak wymaga regularnego tankowania na stacjach sieci BP w Polsce. To promocja, obok której kierowcy nie mogą przejść obojętnie. :-) Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zobacz też ranking kart kredytowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram