RankingKont - logo serwisu

200 zł premii i 3% na koncie oszczędnościowym - "Korzyści dla Ciebie" na Jesień 2020

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
Korzyści dla Ciebie - obrazek promocji
2 września 2020
Zyskaj 200 zł premii i promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Sprawdź warunki promocji konta w banku Credit Agricole.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 1.04.2018 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.11.2020 r.
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto w okresie promocji, wyraź zgody marketingowe i spełnij warunki promocji. Możesz wybrać jeden z trzech wariantów premii: 1) 200 zł za przeniesienie konta i zapewnienie wpływów na konto; 2) Do 200 zł zwrotu za płatności mobilne i kartą przy zapewnieniu wpływów na konto; 3) Do 200 zł premii z CAsaver - systemem automatycznego oszczędzania, przy zapewnieniu wpływów na konto. Szczegóły znajdziesz w opisie promocji.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Okres karencji rozpoczyna się 1 kwietnia 2018, jednak w promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które wcześniej nie otwierały konta w Credit Agricole w ramach promocji.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak (z wyłączeniem premii za przeniesienie konta)

Korzyści dla Ciebie - obrazek promocji

200 zł i 3% na koncie oszczędnościowym w promocji konta banku Credit Agricole

Ta promocja z pewnością zainteresuje osoby, które szukają dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego. Oprócz 200 zł premii, biorąc udział w tej promocji możesz skorzystać z promocyjnie oprocentowanego rachunku oszczędnościowego na poziomie 3% w skali roku - w momencie publikacji tego tekstu, jest to najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe.

Tym, co wyróżnia ofertę promocyjną banku Credit Agricole, jest fakt, że biorąc w niej udział, możesz wybrać jedną z trzech możliwości na zyskanie premii:

 • 200 zł za przeniesienie konta,
 • 200 zł za płatności mobilne i płatności kartą,
 • 200 zł premii z CAsaver.

Ty wybierasz, którą premię będzie Ci najłatwiej uzyskać. Pamiętaj, że możesz wybrać jedną z trzech premii, a maksymalna nagroda to 200 zł.

Warunki uczestnictwa w promocji

Osoby, które zdecydują się otworzyć Konto dla Ciebie w promocji, mogą wziąć w niej udział, jeśli nie posiadały konta w banku Credit Agricole od 01.04.2018 r. Jednak w promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które nie brały wcześniej udziału w promocji konta w tym Banku. Inaczej mówiąc, jeśli wcześniej otworzyłaś konto w Credit Agricole w promocji, wtedy nie możesz skorzystać z tej oferty.

Ta akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami, które są organizowane w tym samym czasie.

Podstawowe warunki, jakie należy spełnić to:

 • Przystąpienie do promocji w okresie jej obowiązywania. Wniosek możesz wysłać przez stronę promocji, wybierając w formularzu premię, z której chcesz skorzystać, ale możesz to też zrobić w oddziale banku, przez infolinię, w aplikacji lub podczas wydarzeń organizowanych przez Credit Agricole, poza placówką banku.
 • Wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych.
 • Podpisać umowę o konto.
 • Spełnić warunki wybranej przez Ciebie oferty (w tym zapewnić wpływy na konto, co jest częścią wspólną wszystkich trzech wariantów promocji).

W dalszej części dowiesz się, jakie warunki spełnić, aby otrzymać wybraną przez Ciebie premię.

Zyskaj 200 zł za przeniesienie konta (dostępne tylko w placówce)

Ten wariant premii jest dostępny tylko w przypadku, gdy otwierasz konto w oddziale banku.

Warunki jakie należy spełnić, to:

 • W ciągu 7 dni od dnia, gdy podpiszesz umowę konta, złóż podpisane upoważnienie z wnioskiem o przeniesienie konta z innego banku.
 • Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe zapewnij wpływy na konto. Wysokość premii jest uzależniona od wysokości wpływów. W przypadku wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie otrzymasz 100 zł premii. W przypadku wpływów na kwotę co najmniej 3000 zł miesięcznie otrzymasz 200 zł premii.
 • Premię otrzymasz do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu kiedy zapewnisz ostatni wpływ na konto.
przykład - ikona
Praktyczny przykład

Jeśli konto otworzyłeś 1 września, a pierwszy wpływ na konto nastąpił w październiku, wtedy kolejne wpływy należy zapewnić w listopadzie i w grudniu. Premię otrzymasz do końca stycznia 2021.

Zyskaj 200 zł za płatności mobilne i kartą

Ten wariant możesz wybrać otwierając konto przez internet. Po otwarciu konta dodaj kartę do wybranego portfela cyfrowego lub dokonuj płatności BLIK. Premia zostanie też naliczona za "zwykłe" płatności kartą plastikową, jednak w tym przypadku otrzymasz mniejszy zwrot.

Ta premia jest naliczana przez 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych, od dnia kiedy przystąpisz do promocji. Maksymalnie możesz otrzymać 16,67 zł premii w formie zwrotu miesięcznie i nie więcej niż 200 zł w ciągu roku. Wartość zwrotu wynosi 5% za płatności mobilne oraz 2% za płatności zwykłą kartą.

Muszą zostać spełnione dwa warunki, żeby w miesiącu została naliczona premia:

 1. W miesiącu należy zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł.
 2. W miesiącu należy dokonać co najmniej 3 płatności mobilne lub kartą. 
przykład - ikona
Praktyczny przykład

Konto otworzyłaś 1 września, a pierwszy wpływ na konto nastąpił w październiku. Również w październiku wykonałaś 3 płatności mobilne na kwotę 300 zł. Za ten miesiąc premię wysokości 15 zł otrzymasz do końca listopada.

Warto wiedzieć, że nie wszystkie transakcje wliczają się do promocji. Poniżej cytat z regulaminu odnośnie tego, które punkty są wyłączone z promocji:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana
 • jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),


Bank nie uwzględnia:

 • operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewów na telefon BLIK,
 • wypłat z bankomatów.

Zyskaj 200 zł premii z CAsaver

Trzeci wariant premii, to 200 zł z usługą automatycznego oszczędzania CAsaver.

CAsaver, to system automatycznego oszczędzania. Możesz wybrać zaokrąglenie, np. do 10 zł. Wtedy, gdy dokonujesz płatności na kwotę np. 28 zł, system automatycznie przekazuje 2 zł z Twojego konta osobistego, na Twoje konto oszczędnościowe.

Podobnie jak w przypadku premii za transakcje kartą i mobilne, ta premia jest wypłacana przez 12 miesięcy. Maksymalny zysk w miesiącu wynosi 16,67 zł, a w roku do 200 zł.

Wartość premii to 50% wartości zaokrągleń przekazanych na Twoje konto oszczędnościowe. Wróćmy do przykładu z początku tego akapitu, gdzie za płatność na kwotę 28 zł, przy zaokrągleniu do 10 zł, system przekazał 2 zł na Twoje konto oszczędnościowe. Wówczas - przy spełnieniu warunków - otrzymasz 1 zł gratis za tę transakcję - do 16,67 zł w ciągu miesiąca.

Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać premię:

 1. Zapewnij wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł w miesiącu.
 2. Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta, w kwocie co najmniej 200 zł w miesiącu.
przykład - ikona
Praktyczny przykład

Konto otworzyłeś 1 września. Aktywowałeś usługę zaokrąglania do 10 zł. W październiku spełniłeś warunek aktywności: zapewniłeś wpływy na kwotę 1000 zł i dokonałeś transakcji na kwotę 300 zł (transakcja 1: 25 zł, transakcja 2: 127 zł, transakcja 3: 148 zł). Z tego tytułu na konto otrzymałeś: 10 zł jako zaokrąglenie transakcji. Premię wysokości 5 zł (50% od zaokrąglenia) otrzymasz do końca listopada.

Dodatkowo 3% na koncie oszczędnościowym

Dodatkowo biorąc udział w tej promocji możesz zyskać 3% z Rachunkiem Oszczędzam. Na dzień publikacji tego artykułu, jest to najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje:

 • na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek,
 • dla środków do kwoty 20 000 zł,
 • przez 3 miesiące od otwarcia konta,
 • jeśli wyrazisz zgody marketingowe.

Podsumowanie

Choć na pierwszy rzut oka promocja może wydawać się odrobinę skomplikowana, to po bliższym zapoznaniu się z warunkami oferty zasady wydają się bardzo proste. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wybrania jednego z trzech wariantów promocji, przy czym premia za przeniesienie konta jest dostępna tylko w przypadku otwarcia konta w oddziale banku. Dodatkowo uczestnik promocji może skorzystać z promocyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym. Ta promocja najlepiej sprawdzi się w przypadku aktywnych użytkowników konta.

źródła - ikona
Dowiedz się więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram