RankingKont.pl - logo

Promocje bankowe

Zobacz najlepsze promocje bankowe. Możesz zyskać nawet kilkaset złotych otwierając konto w promocji. Poniżej są najciekawsze oferty w lutym 2021. A jeśli chcesz wiedzieć więcej o promocjach bankowych - uczestnictwie, możliwym zysku - przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik. Znajdziesz go odrobinę niżej.

zyskaj do 3300 zł z kontem firmowym w Santander

Zyskaj 300 zł łatwego bonusu i nawet 3000 zł w innych promocjach konta firmowego od Santander!

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Weź udział w promocji i skorzystaj z niespotykanej kumulacji nagród - w puli jest ponad 3000 zł!
okres karencji
Trwa do:
31.03.2021 r.
ocena promocji
Ocena:
3
zyskaj 350 zł z kontem w Banku Millennium

Zyskaj nawet 350 zł z kontem osobistym w Millennium

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Najwięcej w tej promocji mogą skorzystać osoby, które otworzą konto sobie i dziecku.
okres karencji
Trwa do:
01.03.2021 r.
ocena promocji
Ocena:
2,5
promocja Santander 300 zł + 300 zł Moneyback

Zyskaj do 300 zł w nowej promocji Santander + 300 zł zwrotu za rachunki

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Przy aktywności zyskasz nawet +600 zł!
okres karencji
Trwa do:
28.02.2021
ocena promocji
Ocena:
2,5
zyskaj do 400 zł

Zyskaj do 400 zł z Kontem Przekorzystnym w Pekao

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Aktywni użytkownicy, mogą sporo zyskać!
okres karencji
Trwa do:
31.03.2021
ocena promocji
Ocena:
2 / 3
zyskaj nawet 400 zł

Zyskaj nawet 400 zł z kontem w Alior Banku

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Korzystaj aktywnie z konta, unikaj opłat i regularnie zyskuj premię.
okres karencji
Trwa do:
28.02.2021 r.
ocena promocji
Ocena:
2,5 / 3
zyskaj do 360 zł rocznie w promocji turbokarty

Zyskaj do 360 zł przez rok, w promocji TurboKARTY

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Jesteś kierowcą? Sprawdź tę ofertę!
okres karencji
Trwa do:
do odwołania
ocena promocji
Ocena:
2 / 3
zyskaj do 400 zł w promocji BIZNest Konta

Zyskaj do 400 zł i terminal płatniczy za 0 zł w promocji BIZNest Konta

rekomendacja - ikona
Wskazówka dla Ciebie:
Dla osób, które poszukują darmowego rachunku dla firm oraz aktywnie korzystają z terminala płatniczego.
okres karencji
Trwa do:
do odwołania
ocena promocji
Ocena:
2 / 3

Promocje bankowe - luty 2021

U góry jest 8 wybranych promocji bankowych, w których możesz zyskać premię za otwarcie konta bankowego lub wyrobienie karty kredytowej. To nie wszystko. Na stronie RankingKont.pl znajdziesz znacznie więcej propozycji! Z bloczka poniżej wybierz kategorię, która Cię interesuje i zobacz jakie promocje bankowe są dostępne w grudniu 2020.

Poniżej znajdziesz poradnik na temat korzystania z promocji bankowych.
ikona promocji

Promocje 
w bankach (poradnik)

Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje, w których możesz zyskać nawet kilkaset złotych premii za założenie konta i spełnienie warunków aktywności. Opisy najlepszych promocji, linki promocyjne i przydatne wskazówki znajdziesz u góry.

Jeśli natomiast chcesz poznać więcej informacji na temat promocji, zapoznaj się z poradnikiem dotyczącym promocji bankowych, który dla Ciebie przygotowaliśmy!

Chcesz wiedzieć więcej?

W tym poradniku znajdziesz konkretne i obszerne informacje na temat promocji bankowych. Dowiesz się o zasadach uczestnictwa, możliwym zysku oraz kwestiach, na które należy zwrócić uwagę zanim zdecydujesz się otworzyć premiowane konto lub inny produkt.

Najlepsze promocje bankowe

Na stronie RankingKont.pl prezentujemy polecane, aktualne promocje bankowe, w których możesz odnieść zysk za otwarcie konta. Korzystając ze specjalnych okazji oferowanych przez banki oraz instytucje współpracujące z bankami (organizatorzy promocji), po spełnieniu określonych warunków, można zyskać nawet kilkaset złotych premii lub zdobyć wartościowe nagrody.

Jeśli chcesz zmienić lub założyć nowe konto osobiste czy firmowe, otrzymać kartę kredytową albo po prostu otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki, sprawdź propozycje, które znajdziesz na naszej stronie.

W artykule, który dla Ciebie przygotowaliśmy dowiesz się więcej na temat promocji bankowych. Jeśli natomiast szukasz promocji konta bankowego, wróć teraz na początek strony, aby odszukać taką promocję.

Rodzaje promocji bankowych

Wyróżnić można kilka głównych rodzajów promocji udostępnianych przez instytucje bankowe. Do najczęstszych, a przy tym cieszących się największą popularnością wśród klientów, należą te, w których można zyskać dodatkowe środki pieniężne zakładając nowe konto bankowe lub kartę kredytową. W zależności od banku oraz konkretnej okazji, premia wynosi od ok. 100 do kilkuset złotych. Jeśli dobrze trafisz, w promocji konta osobistego możesz zyskać nagrody wartości 300, 350 zł. Niektóre z ofert specjalnych dołączonych do konta firmowego pozwalają uzyskać premie wynoszące ponad 1000 zł.

promocje bankowe - moneyback

Popularnym mechanizmem wykorzystywanym przez banki jest tzw. moneyback. Polega on na zwrocie określonej kwoty od całej wartości transakcji pieniężnej. Przykładowo, moneyback wynoszący 5% w przypadku płatności w wysokości 1000 zł przynosi klientowi 50 zł. Co ważne, promocje tego rodzaju cechują się określoną maksymalną kwotą zwrotu, który można uzyskać w miesiącu.

Ponadto banki kuszą potencjalnych klientów ofertami, w których otrzymać można konkretne nagrody. Należą do nich – w zależności od promocji – zestawy biletów do kina, zniżki na zakup wybranych produktów, a także vouchery i bony towarowe do popularnych dyskontów spożywczych, sieci drogerii albo marketów budowlanych.

Różnorodność ofert promocyjnych jest spora, a banki dokładają wszelkich starań, by zachęcić klientów, aby ich wybór padł na konto znajdujące się w portfolio wybranego banku.

Kto może skorzystać z promocji bankowej?​

uczestnicy promocji bankowych obrazek

W tej części poznasz najczęściej spotykane warunki promocji.

Powszechnym warunkiem skorzystania z promocji bankowych jest pełnoletność - osoba chcąca założyć konto, a tym samym skorzystać z okazji, musi mieć ukończone 18 lat. Wiele banków przewiduje również atrakcyjne propozycje dedykowane studentom.

Poza kontami prywatnymi, które mogą założyć osoby indywidualne, w promocji często znajdziemy też konto firmowe. Aby skorzystać z tego rodzaju promocji, zwykle wystarczy posiadać zarejestrowaną i aktywną (tzn. niezawieszoną) działalność gospodarczą.

Co istotne, najczęściej z promocji skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci, którzy zakładają nowe konto w danym banku. Za „nowych klientów” instytucje często uznają również te osoby, które w przeszłości korzystały z ich usług, ale obecnie tego nie robią. Czas, jaki musi jednakże upłynąć od zamknięcia poprzedniego rachunku, zazwyczaj określa się ściśle w regulaminie (np. rok), choć zdarzają się wyjątki. Istnieją promocje, w których nie ma zdefiniowanego okresu karencji.

Niektórzy organizatorzy wykluczają również z uczestniczenia w promocji posiadaczy innych produktów w bankach, np. lokat, kredytów czy pożyczek.

Wiele instytucji jako konieczny warunek uczestnictwa zastrzega posiadanie przez klienta zdolności do czynności prawnych. Pełną zdolność posiadają osoby prawne, pełnoletnie oraz fizyczne, nieubezwłasnowolnione. W praktyce prawie każdy, kto ukończy 18. rok życia, może zacząć brać udział w promocjach bankowych.

Podsumowując, z promocji bankowych może skorzystać niemal każda osoba pełnoletnia, a także prowadząca działalność gospodarczą. Dokładne sprecyzowanie, dla kogo przeznaczona jest oferta, a także jej ścisłe warunki, znajdują się zawsze w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej banku lub promocji.  W opisach promocji w serwisie RankingKont.pl znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje związane z wybraną promocją, dowiesz się ile wynosi okres karencji i jakie są warunki uczestnictwa.

Jak skorzystać z promocji banku?​

Skorzystanie promocji w banku to prosty proces. Okazje prezentowane na stronie przedstawiamy w sposób czytelny, tak, by każda osoba mogła bez problemu zrozumieć regulamin i mechanizmy promocji. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w promocji, kliknij na odnośnik na naszej stronie - przejdziesz wtedy na stronę banku lub organizatora promocji.

Po zaznajomieniu się ze szczegółowymi informacjami i warunkami promocji należy wypełnić krótki wniosek o założenie rachunku. W zależności od tego, czy interesuje Cię (darmowe) konto osobiste, czy firmowe, zostaniesz poproszony o wpisanie konkretnych, niezbędnych danych. Są to przede wszystkim podstawowe informacje osobowe właściciela, a także (w przypadku rachunków na firmę) – dane przedsiębiorstwa: jego nazwa, NIP albo REGON oraz forma organizacyjno-prawna. Niektóre banki wymagają również przedstawienia dodatkowych formalności wymaganych przepisami prawa. Dane, które przesyłasz w formularzach na stronie banku lub promocji są bezpieczne i szyfrowane.

Banki starają się maksymalnie uprościć procedurę zakładania kont. Po wypełnieniu i przesłaniu elektronicznego formularza kurier dostarczy pod wskazany adres papierową umowę do podpisu. W ciągu kolejnych dni otrzymasz pocztą kartę debetową albo kredytową (w zależności od wybranej promocji).

W ostatnim czasie klienci mają coraz więcej możliwości otwarcia konta w bankach, bez wychodzenia z domu. Coraz popularniejszą metodą staje się otwarcie konta na "selfie", co można już zrobić zrobić np. Banku Millennium, Banku Pekao czy Credit Agricole. Z kolei BNP Paribas oferuje podpisanie umowy przez SMS. Ułatwienia dla osób otwierających konto przez internet znajdziemy tez w innych bankach. Tym samym uczestnictwo w promocjach staje się coraz łatwiejsze. 

Niektóre banki przyznają klientom nagrody rzeczowe albo pieniężne już za samo założenie konta i wykonanie kilku transakcji. W takim przypadku po założeniu rachunku i spełnieniu warunków wpłynie na niego wskazana kwota. Jeśli promocja przewiduje otrzymanie bonusu za spełnienie dodatkowych wymogów (takich jak np. wykonanie trzech transakcji bezgotówkowych w miesiącu oraz określone wpływy na konto), to należy zwrócić szczególną uwagę, aby je wypełnić w określonym czasie. Tylko terminowe przestrzeganie warunków daje gwarancję otrzymania nagrody.

Dlaczego warto skorzystać z promocji bankowych?​

Promocje oferowane przez banki są polecanym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych założeniem konta w banku. W ten sposób mogą one zrealizować swe zamierzenie, a równocześnie uzyskać dodatkowe korzyści w formie nagród. Promocje są również dobrym sposobem na przetestowanie nowych produktów bankowych (nie tylko kont).

Co ciekawe, regularne korzystanie z ofert proponowanych przez banki staje się coraz popularniejsze. Należy jednak uczciwie przyznać, że aby osiągać regularnie zyski na poziomie kilkuset do tysiąca lub nawet więcej złotych, należy włożyć w owe „zarabianie” sporo wysiłku. Osoby marzące o takich wynikach, muszą więc liczyć się z poświęceniem na to zajęcie sporo czasu. Ważne jest pamiętanie o spełnieniu określonych warunków i skoncentrowanie się na tym, aby żadnego z nich nie pominąć. Zwykle niedotrzymanie choć jednego skutkuje brakiem nagrody.

nagrody w promocjach

Uzyskanie regularne uzyskiwanie wysokich premii jest jednak możliwe. Bonus za założenie konta możesz uzyskać otwierając konta w różnych bankach (nawet jednocześnie), ale w promocji jednego banku możesz z reguły otworzyć tylko jedno konto. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając promocję bankową?​

Przed wyborem konkretnej promocji i podpisaniem umowy z bankiem o konto, należy dokładnie zapoznać się z warunkami danej oferty. Zwróć uwagę, co dokładnie musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę. Czy obowiązkowe jest wydanie określonej kwoty pieniędzy albo zrealizowanie określonej ilości płatności kartą?

Wspomniane wymagania są szczegółowo przedstawione w regulaminie oraz w opisach promocji. Materiały zamieszczone na stronie RankingKont.pl w przystępny sposób tłumaczą zasady ofert, by każdy mógł je zrozumieć. Poznanie warunków promocji to bardzo istotny element - od ich spełnienia zależy fakt otrzymania zadeklarowanej nagrody.

Należy zwrócić uwagę również na czas obowiązywania promocji, a także terminy spełnienia określonych warunków. Przykładowo, aby uzyskać premię w wysokości 120 zł za otwarcie rachunku przez internet, musisz wykonać 5 bezgotówkowych płatności kartą w ciągu miesiąca od założenia konta. Aby otrzymać pieniądze, konieczność stanowi zrealizowanie właśnie 5 transakcji – tylko 4, nawet jeśli wykonano je w wymaganym czasie, nie predysponują właściciela rachunku do otrzymania bonusu.

Skąd brać informacje o promocjach?​

Aktualne informacje dotyczące promocji organizowanych przez instytucje bankowe można znaleźć na stronach banków. Jednakże codzienne zaglądanie na dziesiątki stron internetowych i poszukiwanie informacji dotyczących nowych propozycji jest czasochłonne i niełatwe. O wiele lepiej systematycznie sprawdzać jeden portal zawierający zestawienie kilkunastu bieżących promocji.

Dlatego też zachęcamy do regularnego śledzenia naszego serwisu. Zamieszczamy na nim najświeższe, aktualne promocje bankowe od godnych polecenia instytucji. Sprawdzając naszą stronę, masz pewność, że prezentowane oferty są aktywne. Pamiętaj, że banki mogą udostępniać nowe promocje w dowolne dni i o różnych porach. Aby niczego nie przeoczyć, zaglądaj na naszą stronę codziennie i odkrywaj nowe okazje. Bądź na bieżąco i nie przegap szansy na dodatkowy zarobek.

Archiwum promocji opublikowanych na stronie »

Sprawdź też:

Promocje w bankach​

Przejdź na stronę główną serwisu, żeby odszukać najlepsze konto dla siebie. W tym miejscu wyróżniliśmy też najlepsze oferty promocyjne.

Bezpłatne konto bankowe​

Sprawdź ranking darmowych kont i wybierz bezpłatne konto bankowe bez konieczności spełniania warunków.

Konta osobiste

Zobacz ranking kont osobistych i znajdź najlepsze konto dla klientów indywidualnych.

Konta dla firmy

Prowadzisz firmę? Sprawdź ranking kont dla firm i odszukaj najlepszy rachunek dla przedsiębiorców.

Konta dla studentów

Ranking kont dla studentów to zestawienie najlepszych rachunków dla osób młodych.

Ranking Kart Kredytowych

Ranking kart kredytowych czyli najlepsze karty i promocje kart kredytowych.

Ranking Kont Oszczędnościowych

Szukasz najlepiej oprocentowanego rachunku bankowego? Zobacz ranking kont oszczędnościowych.
crossquestion-circlechevron-down-circle