aktualne promocje bankowe

Promocje bankowe

Szukasz promocji bankowych? W tym miejscu znajdziesz aktualne promocje bankowe. Możesz też dowiedzieć się więcej na temat uczestnictwa w promocjach i zasad.

Chcesz wiedzieć więcej o promocjach bankowych, zasadach uczestnictwa i możliwych zyskach? Sprawdź ten artykuł, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Promocje kont osobistych

O promocji
Nagroda
200 zł
Warunki (skrót)
Otwórz konto w promocji, zawrzyj umowę w aplikacji PeoPay lub online przez stronę promocji i spełnij warunki aktywności: w miesiącu następującym po otwarciu konta oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy: 1) zapewnij pojedynczy wpływ zewnętrzny na kwotę min. 500 zł, 2) wykonaj jedną transakcję kartą do konta lub aplikacją PeoPay oraz 3) zaloguj się do aplikacji PeoPay.
Kiedy warto?
Jeśli spełniasz podstawowe warunki warto skorzystać z tej promocji. Możesz otworzyć konto i podpisać umowę w 100% online.
O promocji
Nagroda
100 zł
Warunki (skrót)
Otwórz konto na stronie internetowej banku wyrażając zgody marketingowe. Zarejestruj się w promocji za pomocą dedykowanego formularza do rejestracji w ciągu 7 dni od aktywowania konta. Korzystaj z bankowości mobilnej, dokonuj transakcji bezgotówkowych i zapewnij wpływy na konto, aby zyskać do 100 zł na zakupy w Decathlon.
Kiedy warto?
Jeśli szukasz rachunku z niskimi opłatami.
O promocji
Nagroda
160 zł
Warunki (skrót)
Otwórz konto z kartą przez internet. Do 30 września dokonaj transakcje kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 1000 zł. Otrzymasz za to nagrodę wysokości 100 zł. Dodatkowo możesz otrzymać 60 zł, gdy 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIK-iem w internecie oraz na konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy na kwotę min. 1000 zł.
Kiedy warto?
Jeśli kwalifikujesz się do promocji, warto skorzystać z tej oferty.
O promocji
Nagroda
200 zł
Warunki (skrót)
Do 6.04 zarejestruj się w promocji, zawrzyj umowę z bankiem do 27.04. Następnie spełnij warunki: otwórz konto z linku promocyjnego, w kwietniu wykonaj dwa przelewy w bankowości elektronicznej i zapewnij wpływy na kwotę 500 zł. W maju dokonaj 2 przelewy i zapewnij wpływy na kwotę 1000 zł.
Kiedy warto?
Atrakcyjna oferta promocyjna bez konieczności wychodzenia z domu (umowa SMS).
O promocji
Nagroda
200 zł (+300 zł)
Warunki (skrót)
200 zł: zarejestruj się na stronie promocji, podpisz umowę o konto i wyraź zgody. W dwóch kolejnych miesiącach dokonaj 5 transakcji bezgotówkowych (2 x 5) i zapewnij wpływy na konto w sumie na min. kwotę 1000 zł. 300 zł zwrotu możesz zyskać w ciągu roku za opłacanie rachunków.
Kiedy warto?
To aktualnie jedna z najlepszych promocji dołączonych do konta osobistego.
O promocji
Nagroda
200 zł
Warunki (skrót)
Złóż wniosek na stronie Money Manii, podpisz umowę o prowadzenie konta i aktywnie korzystaj z rachunku. W każdym z kolejnych 3 miesięcy po aktywacji konta wpłać min. 500 zł na konto, wykonaj min. 3 płatności gotówkowe i zaloguj się do aplikacji mobilnej.
Kiedy warto?
Skorzystaj z tej oferty, kiedy szukasz konta, które daje wiele możliwości. Uwaga: możliwy dodatkowy zysk 20 zł/mies.!
O promocji
Nagroda
150 zł
Warunki (skrót)
W ciągu 7 dni zasil konto kwotą min. 1000 zł i wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. (100 zł). W kolejnym miesiącu spełnij te same warunki. (50 zł).
Kiedy warto?
Szczególnie polecana dla osób, które doceniają rozwiązania mobilne i zarządzają rachunkiem przez telefon.

Promocje kont firmowych

O promocji
Nagroda
1000 zł
Warunki (skrót)
Nagroda w promocji jest podzielona na 4 części. 300 zł zyskasz za otwarcie konta i aktywność na rachunku, 200 zł za umowę na terminal płatniczy, 200 zł za transakcje wymiany walut i 300 zł za skorzystanie z oferty Banku. Szczegóły w opisie promocji.
Kiedy warto?
Jeśli będziesz aktywnie korzystać z rachunku. Pula nagród jest wysoka, ale wymaga aktywnego korzystania z rachunku.

Promocje kont dla studentów

O promocji
Nagroda
160 zł
Warunki (skrót)
Do 30 czerwca otwórz konto przez internet. Do 31 lipca wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę (100 zł nagrody). Jeśli wykonasz 3 transakcje BLIK-iem w internecie oraz dokonasz min. 3 przelewy BLIK numer telefonu (na kwotę min. 5 zł) – otrzymasz dodatkowo 60 zł.
Kiedy warto?
Jeśli spełniasz warunki promocji, warto sprawdzić tę ofertę.
O promocji
Nagroda
110 zł
Warunki (skrót)
W miesiącu kiedy otworzysz konto (miesiąc 0), a także w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (miesiąc 1) należy minimum 2 razy zapłacić telefonem, wykonać minimum 2 przelewy na numer telefonu oraz posiadać aktywny cel oszczędnościowy.
Kiedy warto?
Wybierz tę ofertę, jeśli w pierwszych miesiącach będziesz aktywnie korzystać z rachunku.

Promocje kart kredytowych

O promocji
Nagroda
400 zł
Warunki (skrót)
Złóż wniosek. Po pozytywnym rozpatrzeniu zainstaluj aplikację Citi Mobile i aktywuj kartę w aplikacji. Przynajmniej raz zaloguj się bankowości CitiMobile do końca 1 mies. kalendarzowego po założeniu karty. Do końca 3 mies. kalendarzowego dokonaj transakcji kartą na kwotę 2000 zł.
Kiedy warto?
Ofertę możesz wykorzystać do opłacenia codziennych zakupów bez dodatkowych opłat – opłać saldo karty w okresie bezodsetkowym.
O promocji
Nagroda
400 zł
Warunki (skrót)
1) Złóż wniosek o kartę kredytową; 2) Nie później niż do końca 1. miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej za pomocą aplikacji Citi Mobile oraz dokonaj transakcji wartości min. 1500 zł.
Kiedy warto?
Jeśli spełniasz formalne warunki (w szczególności jeśli nie posiadasz karty kredytowej w CitiBanku) – to aktualnie jedna z najlepszych promocji kart kredytowych.
Czy te informacje były pomocne? Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Najlepsze promocje bankowe

Na stronie RankingKont.pl prezentujemy polecane, aktualne promocje bankowe. Korzystając ze specjalnych okazji oferowanych przez banki oraz instytucje współpracujące z bankami (organizatorzy promocji), po spełnieniu określonych warunków, można zyskać nawet kilkaset złotych premii lub zdobyć wartościowe nagrody. Jeśli chcesz zmienić lub założyć nowe konto osobiste czy firmowe, otrzymać kartę kredytową albo po prostu otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki, sprawdź propozycje, które znajdziesz na naszej stronie.

Rodzaje promocji bankowych

Wyróżnić można kilka głównych rodzajów promocji udostępnianych przez instytucje bankowe. Do najczęstszych, a przy tym cieszących się największą popularnością wśród klientów, należą te, w których można zyskać dodatkowe środki pieniężne. W zależności od banku oraz konkretnej okazji zazwyczaj premia wynosi od ok. 100 do nawet kilkuset złotych. Niektóre z ofert specjalnych na konta firmowe pozwalają na premie wynoszące nawet 900 zł i więcej.

Popularnym mechanizmem wykorzystywanym przez banki jest tzw. moneyback. Polega on na zwrocie określonej kwoty od całej wartości transakcji pieniężnej. Przykładowo, moneyback wynoszący 5% w przypadku płatności w wysokości 1000 zł przynosi klientowi 50 zł. Co ważne, promocje tego rodzaju cechują się określoną maksymalną kwotą zwrotu, który można uzyskać w miesiącu.

Ponadto banki kuszą potencjalnych klientów ofertami, w których otrzymać można konkretne nagrody. Należą do nich – w zależności od promocji – zestawy biletów do kina, zniżki na zakup wybranych produktów, a także vouchery i bony towarowe do popularnych dyskontów spożywczych, sieci drogerii albo marketów budowlanych.

promocje bankowe - moneyback
Korzystając z promocji typu moneyback możesz uzyskać zwrot np. za opłacanie rachunków lub płatności kartą w sklepach internetowych.
Różnorodność ofert promocyjnych jest spora, a banki dokładają wszelkich starań, by zachęcić klientów do wyboru właśnie ich propozycji.

Kto może skorzystać z promocji bankowej?

kto może skorzystać z promocji bankowych
Pełnoletność to powszechny warunek uczestnictwa w promocjach bankowych.

Powszechnym warunkiem skorzystania z promocji bankowych jest pełnoletność – osoba chcąca założyć konto, a tym samym skorzystać z okazji, musi mieć ukończone 18 lat. Wiele banków przewiduje również atrakcyjne propozycje dedykowane studentom.

Poza kontami prywatnymi, które mogą założyć osoby indywidualne, instytucje finansowe proponują też oferty dla przedsiębiorców. Aby z nich skorzystać, wystarczy zwykle posiadać zarejestrowaną i aktywną (tzn. niezawieszoną) działalność gospodarczą.

Co istotne, najczęściej z promocji skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci, którzy aktualnie nie mają konta w danym banku. Za „nowych klientów” instytucje często uznają również te osoby, które w przeszłości korzystały z ich usług, ale obecnie tego nie robią. Czas, jaki musi jednakże upłynąć od zamknięcia poprzedniego rachunku, zazwyczaj określa się ściśle w regulaminie (np. rok), choć zdarzają się wyjątki. Istnieją promocje, w których nie ma zdefiniowanego okresu karencji.

Niektórzy organizatorzy wykluczają również z uczestniczenia w promocji posiadaczy innych produktów danego banku, np. lokat, kredytów czy pożyczek.

Wiele instytucji jako konieczny warunek uczestnictwa zastrzega posiadanie przez klienta zdolności do czynności prawnych. Pełną zdolność posiadają osoby prawne, pełnoletnie oraz fizyczne, nieubezwłasnowolnione. W praktyce prawie każdy, kto ukończy 18. rok życia, może zacząć brać udział w promocjach bankowych.

Podsumowując, z promocji bankowych może skorzystać niemal każda osoba pełnoletnia, a także prowadząca działalność gospodarczą. Dokładne sprecyzowanie, dla kogo przeznaczona jest oferta, a także jej ścisłe warunki, znajdują się zawsze w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej banku.  W opisach promocji w serwisie RankingKont.pl znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje związane z wybraną promocją, dowiesz się ile wynosi okres karencji i jakie są warunki uczestnictwa.

Jak skorzystać z promocji banku?

Skorzystanie ze wspomnianych promocji to prosty i szybki proces. Okazje prezentowane na stronie przedstawiamy w sposób czytelny, tak, by każda osoba przeglądająca ranking mogła bez problemu zrozumieć regulamin oferty. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w promocji, kliknij na odnośnik na naszej stronie – przejdziesz wtedy na stronę banku lub organizatora promocji.

Po zaznajomieniu się ze szczegółowymi informacjami i warunkami promocji należy wypełnić krótki wniosek o założenie rachunku. W zależności od tego, czy interesuje Cię konto osobiste, czy firmowe, zostaniesz poproszony o wpisanie konkretnych, niezbędnych danych. Są to przede wszystkim podstawowe informacje osobowe właściciela, a także (w przypadku rachunków na firmę) – dane przedsiębiorstwa: jego nazwa, NIP albo REGON oraz forma organizacyjno-prawna. Niektóre banki wymagają również przedstawienia dodatkowych formalności wymaganych przepisami prawa. Dane, które przesyłasz w formularzach na stronie banku lub promocji są bezpieczne i szyfrowane.

Banki starają się maksymalnie uprościć procedurę zakładania kont. Po wypełnieniu i przesłaniu elektronicznego formularza kurier dostarczy pod wskazany adres papierową umowę do podpisu. W ciągu kolejnych dni otrzymasz pocztą kartę debetową albo kredytową (w zależności od wybranej promocji).

Niektóre banki przyznają klientom nagrody rzeczowe albo pieniężne już za samo założenie konta i wykonanie kilku transakcji. W takim przypadku po założeniu rachunku i spełnieniu warunków wpłynie na niego wskazana kwota. Jeśli promocja przewiduje otrzymanie bonusu za spełnienie dodatkowych wymogów (takich jak np. wykonanie trzech transakcji bezgotówkowych w miesiącu oraz określone wpływy na konto), to należy zwrócić szczególną uwagę, aby je wypełnić w określonym czasie. Tylko terminowe przestrzeganie warunków daje  gwarancję otrzymania nagrody.

Dlaczego warto skorzystać z promocji bankowych?

Promocje oferowane przez banki są polecanym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych założeniem konta. W ten sposób mogą one zrealizować swe zamierzenie, a równocześnie uzyskać dodatkowe korzyści w formie nagród. Promocje są również dobrym sposobem na przetestowanie nowych produktów bankowych.

Co ciekawe, regularne korzystanie z ofert proponowanych przez banki staje się też coraz popularniejsze. Należy jednak uczciwie przyznać, że aby osiągać regularnie zyski na poziomie kilkuset do tysiąca lub nawet więcej złotych, należy włożyć w owe „zarabianie” sporo wysiłku. Osoby marzące o takich wynikach, muszą więc liczyć się z poświęceniem na to zajęcie nieco czasu. Ważne jest pamiętanie o spełnieniu określonych warunków i skoncentrowanie się na tym, aby żadnego z nich nie pominąć. Zwykle niedotrzymanie choć jednego skutkuje brakiem nagrody. Uzyskanie wspomnianych wyników jest jednak jak najbardziej możliwe.

nagrody w promocji
Kilkadziesiąt, w niektórych przypadkach kilkaset, czasem nawet tysiąc złotych - to realny zysk w promocjach.

Na co zwrócić uwagę, wybierając promocję bankową?

Przed wyborem konkretnej promocji i podpisaniem umowy z bankiem, należy dokładnie zapoznać się z warunkami danej oferty. Zwróć uwagę, co dokładnie musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę. Czy obowiązkowe jest wydanie określonej kwoty pieniędzy albo zrealizowanie kilku płatności kartą?

Wspomniane wymagania są szczegółowo przedstawione w regulaminie oraz w opisach promocji. Strona RankingKont.pl w przystępny sposób tłumaczy zasady ofert, by każdy mógł je zrozumieć. Poznanie warunków promocji to bardzo istotny element – od ich kompleksowego spełnienia zależy fakt otrzymania zadeklarowanej nagrody. Należy zwrócić uwagę również na czas obowiązywania promocji, a także terminy spełnienia określonych warunków. Przykładowo, aby uzyskać premię w wysokości 120 zł za otwarcie rachunku przez internet, musisz wykonać 5 bezgotówkowych płatności kartą w ciągu miesiąca od założenia konta. Aby otrzymać pieniądze, konieczność stanowi zrealizowanie właśnie 5 transakcji – tylko 4, nawet jeśli wykonano je w wymaganym czasie, nie predysponują właściciela rachunku do otrzymania bonusu.

Skąd brać informacje o promocjach?

Aktualne informacje dotyczące promocji organizowanych przez instytucje bankowe można znaleźć na stronach banków. Jednakże codzienne zaglądanie na dziesiątki stron internetowych i poszukiwanie informacji dotyczących nowych propozycji jest czasochłonne i niełatwe. O wiele lepiej systematycznie sprawdzać jeden rzetelny portal zawierający zestawienie kilkunastu bieżących promocji. 

Dlatego też zachęcamy do regularnego śledzenia naszego serwisu. Zamieszczamy na nim najświeższe, aktualne promocje bankowe od godnych polecenia instytucji. Sprawdzając naszą stronę, masz pewność, że prezentowane oferty są aktywne. Pamiętaj, że banki mogą udostępniać nowe promocje w dowolne dni i o różnych porach. Aby niczego nie przeoczyć, zaglądaj na naszą stronę codziennie i odkrywaj nowe promocje bankowe. Bądź na bieżąco i nie przegap szansy na dodatkowy zarobek.

Sprawdź też...

Promocje w bankach

Przejdź na stronę główną serwisu, żeby odszukać najlepsze konto dla siebie. W tym miejscu wyróżniliśmy też najlepsze oferty promocyjne.

Bezpłatne konto bankowe

Sprawdź ranking darmowych kont i wybierz bezpłatne konto bankowe bez konieczności spełniania warunków.

Ranking Kont Osobistych

Zobacz ranking kont osobistych i poznaj najlepsze konta dla klientów indywidualnych.

Ranking kont dla Firm

Prowadzisz firme? Sprawdź ranking kont dla firm i odszukaj najlepszy rachunek!

Ranking kont dla Studentów

Ranking kont dla studentów to zestawienie najlepszych rachunków dla osób młodych.

Ranking Kart Kredytowych

Ranking kart kredytowych czyli najlepsze karty i promocje kart kredytowych.

Ranking Kont Oszczędnościowych

Szukasz najlepiej oprocentowanego rachunku bankowego? Sprawdź ranking kont oszczednosciowych.
Przewiń do góry