ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 400 zł na karcie prezentowej na zakupy w Lidlu

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 400 zł Lidl
7 marca 2020
Wyrób kartę i zyskaj 400 zł na zakupy do Lidla przy spełnieniu prostych warunków aktywności. Sprawdź ofertę banku CitiHandlowy!

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
400 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2018
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
20.04.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Złóż wniosek. Po pozytywnym rozpatrzeniu zainstaluj aplikację Citi Mobile i aktywuj kartę w aplikacji. Przynajmniej raz zaloguj się bankowości CitiMobile do końca 1 mies. kalendarzowego po założeniu karty. Do końca 3 mies. kalendarzowego dokonaj transakcji kartą na kwotę 2000 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Przyznanie karty kredytowej jest zależne oceny zdolności kredytowej. Przykładowe wymagania: dochód netto min. 1200 zł, zatrudnienie w firmie min. 3 mies.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 400 zł Lidl

Zyskaj 400 zł z kartą prezentową LIDL​

Za wyrobienie karty kredytowej Citi Priority w Banku Citi Handlowy oraz aktywność w pierwszych miesiącach możesz zyskać 400 zł w formie vouchera na zakupy w Lidlu. Bardziej szczegółowo: nagrodą w promocji są dwie karty prezentowe LIDL o wartości 200 zł (łączna wartość 400 zł), z których można korzystać wielokrotnie, przez okres 6-ciu miesięcy.

Dla kogo jest przeznaczona ta promocja?​

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, a okres karencji liczy się od 1 stycznia 2018 roku. To znaczy, że do promocji kwalifikują się osoby, które od 1.01.2018 roku nie posiadały karty kredytowej w Banku. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne, działające jako konsument, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Oprócz tego należy spełniać też kryteria, które kwalifikują uczestnika do uzyskania karty kredytowej. Decyzja o przyznaniu karty jest podjęta na podstawie zdolności kredytowej uczestnika. Przykładowe wymagania to: dochód w kwocie minimum 1200 zł netto/mies. i minimum 3 miesiące okresu zatrudnienia w obecnej firmie.

Warunki promocji - jak zyskać 400 zł do Lidla?​

Jeśli spełniasz wszystkie formalności i zdecydujesz się skorzystać z oferty promocyjnej karty Citi Handlowy, oto co należy zrobić, aby zyskać nagrodę wartości 400 zł.

W pierwszym kroku wyślij wniosek za pośrednictwem strony promocji. Następnie, na podstawie tego wniosku należy podpisać umowę o kartę kredytową Citi Simplicity z Bankiem i nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy, dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (to jest potwierdzenie dla Banku, że zadeklarowane dane są prawdziwe).

Tyle w kwestiach formalnych, teraz przejdźmy do warunków aktywności:

  1. Zainstaluj aplikację Citi Mobile i za pośrednictwem tej aplikacji aktywuj kartę.
  2. W osobnym podpunkcie regulaminu pojawia się informacja, o tym że należy najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy, zalogować się w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji CitiMobile.
  3. Teraz nadszedł czas na spełnienie najważniejszego warunku promocji, a jest nim dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 2000 zł do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wyrobienia karty. W praktyce jeśli kartę wyrobisz np. w marcu, to czas na realizację tego kroku masz do czerwca.

Jak chodzi o ostatni punkt, to w tym miejscu pojawiają się takie zastrzeżenia: powinny to być transakcje bezgotówkowe (to jest oczywiste), nie mogą to być transakcje "szczególne", transakcje nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego ani przelewu krajowego, a także nie będą transakcjami zwróconymi.

Zagadkowo mogą brzmieć sformułowanie "transakcje szczególne" dlatego spójrzmy do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., który definiuje takie transakcje. Są to: wypłaty środków z limitu kredytu, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz u podmiotów pośredniczących w wymianie.

Wierzę, że tym sposobem udało mi się rozwiać wątpliwości w kwestii warunków promocji. Jeśli spełniasz wymagania, nie powinno być problemu z uzyskaniem nagrody wartości 400 zł.

Wydanie nagrody i podsumowanie​

O zdobyciu nagrody zostaniesz poinformowana w systemie bankowości internetowej CitiMobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji (przykładowo: spełniasz warunki w kwietniu, wiadomość otrzymujesz w maju). Natomiast nagrodę otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji (w naszym przykładzie będzie to czerwiec), na adres korespondencyjny podany we wniosku.

Karty prezentowe mają 6 miesięcy ważności i mogą być wykorzystane wielokrotnie, tak długo jak są na nich środki. Aby zrealizować kartę, należy poinformować kasjera o takim zamiarze przed rozpoczęciem transakcji.

Jak chodzi o kartę Citi Simplicity, to ofertę wyróżnia brak warunkowych opłat za kartę - bez konieczności spełniania warunków. Ze względu na często dostępne promocje dla tej karty, jest to jedna z najlepiej ocenionych ofert w rankingu kart kredytowych.

W tej promocji karty banku Citi Handlowy, największą barierę wydaje się stanowić warunek płatności bezgotówkowych na kwotę 2000 zł. Jeśli masz już zaplanowane większe zakupy, możesz wykorzystać kartę w celu płatności za te zakupy, a następnie spłacić debet w okresie bezodsetkowym, dzięki czemu nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Nagroda w promocji wartości 400 zł jest bardzo atrakcyjna, a CitiBank już przyzwyczaił nas do tego rodzaju promocji.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram