RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł w promocji Banku Millennium

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja Banku Millennium
2 marca 2020
Hit w Banku Millennium - zyskaj 200 zł za korzystanie z konta osobistego. Promocja wymaga podstawowej aktywności na rachunku.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Nowy klient
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
27.03.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto na stronie promocji do 27 marca. W każdym z trzech miesięcy: kwiecień, maj, czerwiec dokonaj jednej płatność kartą lub BLIKiem i zasil konto kwotą minimum 1000 zł (wpływy zewnętrzne). Do 30 czerwca aktywuj aplikację mobilną.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Bank nie definiuje okresu karencji - promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy nigdy wcześniej nie korzystali ze sprzedaży premiowanej konta w Banku Millennium.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

promocja Banku Millennium

Korzystaj 200 zł czeka

Tak brzmi tytuł strony internetowej promocji. I jeśli wcześniej nie brałeś lub nie brałaś udziału w akcji promocyjnej Banku Millennium, a tym samym kwalifikujesz się do wzięcia udziału w promocji, to nie ma na co czekać, bo warunki wzięcia udziału w tej promocji są naprawdę łatwe. A dodatkowo można przetestować jedno z najlepszych kont dla klientów indywidualnych.

Czy brałeś udział w promocji konta Banku Millennium?​

Tym, co charakteryzuje cykliczną ofertę promocyjną konta w Banku Millennium jest brak okresu karencji - promocja jest przeznaczona dla klientów, którzy wcześniej nie korzystali z akcji premiowej konta tego banku. Inaczej mówiąc, jeśli kiedykolwiek wcześniej otworzyłeś konto Banku Millennium w promocji, to wyklucza Cię z wzięcia udziału w promocji.

Oprócz tego z oferty promocyjnej nie mogą też skorzystać aktualni klienci banku lub osoby, które w dniu wysłania wniosku, były zarejestrowane jako wnioskodawcy w zakresie dowolnego produktu Banku Millennium.

Spełnij podstawowe kryteria​

Jeśli spełniasz podstawowy warunek, teraz należy upewnić się, że spełniasz też podstawowe kryteria uczestnictwa w tej promocji, czyli:

  1. Jesteś osobą fizyczną, masz ukończone 18 lat i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych.
  2. Nie jesteś pracownikiem banku.
  3. Wyślesz wniosek za pośrednictwem strony promocji akceptując regulamin. Na etapie wysyłania wniosku należy zaakceptować zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku.
W tym miejscu dwa zdania w kwestii istotnych dat dla tej promocji:
  • wniosek w promocji można złożyć najpóźniej do 27 marca 2020 roku,
  • umowę o konto w promocji należy zawrzeć najpóźniej do 31 marca 2020 roku.

Warunki promocji czyli jak zyskać 200 zł?​

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i wysłałaś wniosek o konto w ramach promocji, to teraz jest czas na spełnienie warunków promocji, dzięki czemu zyskasz 200 zł.

Warunki promocji są dosyć jasne - należy regularnie, w każdym z tych trzech miesięcy: kwiecień, maj oraz czerwiec 2020:

  1. Zapewnić wpływy zewnętrzne na kwotę minimum 1000 zł w miesiącu.
  2. Dokonać co najmniej jednej płatności kartą do konta lub za pośrednictwem usługi BLIK.

Ważne, że nie jest warunek "albo albo" - należy jednocześnie spełnić dwie wskazane czynności. Wtedy nie tylko będziesz mieć już prawie gwarantowaną premię (do tego trzeba spełnić jeszcze jeden warunek), ale też unikniesz opłaty za konto, która wynosi 15 zł miesięcznie.

Ostatnim warunkiem promocji, który należy spełnić jest aktywacja aplikacji mobilnej Banku Millenium. Na spełnienie tego warunku masz czas do 30 czerwca 2020 roku.

Odbierz premię - 200 zł!​

Tyle wystarczy, aby zyskać 200 zł premii. Warunki promocji są łatwe do spełnienia, a nagrodę otrzymasz względnie szybko - bo do 20 lipca 2020 roku, na konto otwarte w ramach promocji. Aby uzyskać premię nie należy odwoływać zgód wyrażonych na etapie składania wniosku, ani co może wydawać się oczywiste - nie zamykać konta. Nagrodę w promocji możesz zyskać w naprawdę prosty sposób, a prawdopodobnie największą barierą w tej promocji jest fakt, że jest ona przeznaczona tylko dla nowych klientów Banku.

Konto 360° w promocji - informacje o rachunku​

Konto 360° w Banku Millennium to jedna z najlepszych ofert dla klientów indywidualnych i konto, które regularnie znajduje się w czołówce zestawienia najlepszych kont osobistych. Rachunek charakteryzuje ciekawa oferta usług dodatkowych z flagowym rozwiązaniem - Pakiet Bardzo Pomocny - oraz wysoko ocienianą bankowością Millennet. Bankowość mobilna Banku Millennium to temat na osobny artykuł, ale posiada ona wiele mocnych stron - np. automatycznie zapłacisz za przejazd autostradą. Jeśli nie korzystałaś wcześniej z konta w Banku Millennium, na pewno warto wziąć udział w tej promocji!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram