ranking kont - logo serwisu

Najlepsze oferty dostępne na RankingKont.pl

Na stronie RankingKont.pl znajdziesz kilkadziesiąt różnych produktów w bankowych oraz ofert udostępnionych przez fintechy, w takich kategoriach jak: konta osobiste dla klientów indywidualnych (ROR), konta firmowe, konta walutowe, konta oszczędnościowe, konta dla młodych, karty kredytowe i więcej!

Podczas gdy w Rankingach prezentujemy kilka wybranych, najwyższej ocenionych produktów, tak na stronach ofertowych znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne propozycje.

Poznaj Oferty

Oferty dostępne na stronie - wybierz co Cię interesuje

Konta bankowe

Konto bankowe to uniwersalny, cieszący się dużą popularnością produkt. Dzięki bankowości elektronicznej, możliwości jakie daje zwykły rachunek bankowy jest naprawdę sporo! Możesz również zyskać otwierając konto w promocji.

Konta firmowe

Konto firmowe jest rodzajem konta bankowego, które odpowiada na potrzeby osób prowadzących działalność gospodarczą. Choć rachunek jest wymagany tylko w ściśle określonych sytuacjach, to w praktyce posiadanie konta firmowego przynosi wiele korzyści, przez co dużo firm decyduje się wybrać ten rodzaj rachunku na potrzeby rozwoju swojej działalności.

Konta oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe to kolejny rodzaj konta bankowego. Środki zgromadzone na rachunku oszczędnościowym są oprocentowane, co właścicielom rachunków oszczędnościowych pozwala osiągnąć zysk w związku z oszczędnościami, które są przechowywane na koncie.

Konta dla młodych

Konto dla młodych to konto bankowe przeznaczone dla osób odbiorców w wieku 13-26 lat. W przypadku kont młodzieżowych, mówimy o rachunkach dla osób w wieku 13-18 lat, z kolei konta dla studentów to konta osobiste dla osób w wieku 18-26 lat. Na tej stronie znajdziesz kompletną listę produktów w tej kategorii.

Konto walutowe

Konto walutowe to kolejny rodzaj rachunku bankowego dla osób, które dokonują transakcji walutowych poza granicami kraju oraz przez internet. Rachunek walutowy pozwala na dokonywanie płatności bezpośrednio w walucie, dzięki czemu można uniknąć kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji itd.

Karty kredytowe

Karta kredytowa jest często wybieranym rodzajem produktu kredytowego, pozwalającym na dokonywanie transakcji w ramach przyznanego limitu. Na tej stronie znajdziesz polecane oferty kart kredytowych oraz informacje o dostępnych promocjach.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram