logo RankingKont.pl

Promocje w Banku Pekao

Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje Banku Pekao. Otwórz konto w promocji, spełnij warunki aktywności i zyskaj nawet kilkaset złotych premii. W tym miejscu znajdziesz aktualnie dostępne promocje i dowiesz się więcej o profitach dla osób otwierających konto w Pekao.

Bank Pekao chętnie nagradza nowych klientów premią za otwarcie konta bankowego. Na zysk mogą liczyć osoby otwierające konto dla młodych (do 26 roku życia), klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. Bank premiuje otwarcie konta online i daje możliwość skorzystania z innych benefitów, takich jak dostęp do wybranych usług bez opłat (Pakiet Komfort) lub szansa na wygranie cennych nagród w loterii.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Pekao promocja

promocja mBanku
Możliwy zysk:

Zyskaj 200 zł z Kontem w Pekao i Nawet 8% na Koncie Oszczędnościowym

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
100 zł

Zyskaj 100 zł, 2,5% na koncie oszczędnościowym i nie płać za konto przez 2 lata

Zyskaj 100 zł i ciesz się innymi korzyściami: 2,5% na koncie oszczędnościowym oraz bezwarunkowy brak opłat za konto i wypłaty z bankomatów w kraju przez 2 lata.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Pekao promocja

ikona - konto dla studentów w promocji

Konto dla młodych Pekao promocja

promocja mBanku
konto dla młodych
Możliwy zysk:
200 zł

Zyskaj do 200 zł z bezpłatnym Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Zyskaj 50 zł za otwarcie konta przez stronę Banku (online) lub aplikację mobilną PeoPay. 150 zł premii otrzymasz za aktywne korzystanie z konta i wykonywanie transakcji bezgotówkowych.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w Banku Pekao? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto w Banku Pekao? Zapoznaj się z rekomendowanymi artykułami. Dowiedz się jak założyć konto online bez kuriera i sprawdź jak Pekao wypada na tle konkurencji!
jak założyć konto w mBanku - instrukcja - obrazek
Gdzie najlepiej założyć konto bankowe?
Na co zwrócić uwagę wybierając konto w banku? Sprawdź ten artykuł i dowiedz się w jakim banku najlepiej założyć konto osobiste przez internet!
Przeczytaj artykuł
Jak założyć konto bez kuriera?
Pekao nagradza zakładanie konta online premią - wiesz, że rachunek online możesz otworzyć bez spotkania z kurierem? Konto będzie aktywne nawet w ciągu kilku minut.
Przeczytaj poradnik
Który bank jest najlepszy?
Czy Bank Pekao to najlepsze rozwiązanie dla osób zakładających nowe konto? Co oferują inne banki? Porównaliśmy ofertę 9-ciu topowych banków.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle