logo RankingKont.pl

Promocje w Banku Pekao

Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje Banku Pekao. Otwórz konto w promocji, spełnij warunki aktywności i zyskaj nawet kilkaset złotych premii. W tym miejscu znajdziesz aktualnie dostępne promocje i dowiesz się więcej o profitach dla osób otwierających konto w Pekao.

Bank Pekao chętnie nagradza nowych klientów premią za otwarcie konta bankowego. Na zysk mogą liczyć osoby otwierające konto dla młodych (do 26 roku życia), klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. Bank premiuje otwarcie konta online i daje możliwość skorzystania z innych benefitów, takich jak dostęp do wybranych usług bez opłat (Pakiet Komfort) lub szansa na wygranie cennych nagród w loterii.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Pekao promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
200 zł

Zyskaj 200 zł z kontem w Pekao i wygraj elektryczne AUDI Q4 e-tron w loterii!

W tej promocji możesz zyskać 200 zł za aktywne korzystanie z konta oraz inne nagrody, w tym AUDI Q4 e-tron wartości ok. 226 000 w loterii dla użytkowników konta.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Pekao promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
1200 zł

Zyskaj do 1200 zł z Kontem Przekorzystnym Biznes w Pekao

Nagrody w tej promocji są podzielone aż na 8 mniejszych części, a suma nagród do zdobycia wynosi 1200 zł. 50 zł otrzymasz za samo założenie konta online.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto dla studentów w promocji

Konto dla młodych Pekao promocja

promocja mBanku
konto dla młodych
Możliwy zysk:
200 zł

Zyskaj do 200 zł z bezpłatnym Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Dokonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku. Dodatkowo zyskaj 50 zł za otwarcie konta przez internet.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w Banku Pekao? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto w Banku Pekao? Zapoznaj się z rekomendowanymi artykułami. Dowiedz się jak założyć konto online bez kuriera i sprawdź jak Pekao wypada na tle konkurencji!
jak założyć konto w mBanku - instrukcja - obrazek
Gdzie najlepiej założyć konto bankowe?
Na co zwrócić uwagę wybierając konto w banku? Sprawdź ten artykuł i dowiedz się w jakim banku najlepiej założyć konto osobiste przez internet!
Przeczytaj artykuł
Jak założyć konto bez kuriera?
Pekao nagradza zakładanie konta online premią - wiesz, że rachunek online możesz otworzyć bez spotkania z kurierem? Konto będzie aktywne nawet w ciągu kilku minut.
Przeczytaj poradnik
Który bank jest najlepszy?
Czy Bank Pekao to najlepsze rozwiązanie dla osób zakładających nowe konto? Co oferują inne banki? Porównaliśmy ofertę 9-ciu topowych banków.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle