logo RankingKont.pl

BNP Paribas - promocje

aktualne promocje BNP Paribas

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje BNP Paribas. Dowiesz się jakie promocje oferuje BNP Paribas w kategorii kont osobistych oraz kart kredytowych.

Oferty promocyjne BNP Paribas charakteryzuje to, że Bank oferuje wysoką premię za otwarcie konta. I choć zwykle trzeba trochę się natrudzić, aby osiągnąć maksymalny zysk, to gra jest warta świeczki. Nagrody w pojedynczej promocji konta osobistego BNP Paribas sięgają 300 a nawet 400 zł i więcej! Cały proces zakładania konta odbywa się online, a umowę możesz podpisać... przez SMS.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste BNP Paribas promocja

promocja mBanku
Możliwy zysk:

Promocja Konta Osobistego BNP Paribas - Zyskaj 400 zł Premii

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Karta kredytowa BNP Paribas promocja

promocja mBanku
karta kredytowa
Możliwy zysk:
300 zł

Zyskaj 300 zł na Allegro z kartą kredytowa BNP Paribas

Płać kartą kredytową BNP Paribas i zyskuj e-kody na Allegro! Przez 3 kolejne miesiące dokonaj płatności na kwotę min. 1000 zł, żeby zdobyć maksymalną pulę nagród. Dodatkowo 0 zł za kartę przez pierwszy rok użytkowania.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Zakładasz konto w BNP Paribas? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto w BNP Paribas? Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuły, które mogą okazać się pomocne. Dowiesz się więcej na temat zakładania konta przez internet, możesz też porównać ofertę BNP Paribas z tym, co do zaproponowania mają inne banki.
jak założyć konto w banku - obrazek artykułu
Jak założyć konto w banku? Sposoby
Konto w banku możesz przez internet, w oddziale lub kontaktując się z infolinią banku. Sprawdź jakie metody zakładania konta bankowego są najlepsze.
Przeczytaj poradnik
Jak założyć konto bez kuriera?
Konto możesz założyć 100% online - bez konieczności spotkania z kurierem. Dowiedz się jak założyć konto bez wychodzenia, które będzie aktywne od zaraz.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
Konto w BNP Paribas, a może w... Zanim zdecydujesz się założyć konto w promocji BNP Paribas, sprawdź też co mają do zaoferowania inne banki działające w Polsce.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle