ranking kont - logo serwisu

Promocje ING

Oferty z Premią na Czerwiec 2024

Rozwijaj się, ktorzystając z nagród w promocjach ING. Otwórz konto osobiste lub konto dla młodych i zyskaj atrakcyjną premię. Wejdź do świata nowoczesnej e-bankowości, gdzie wartościowe oferty spotykają się z Twoimi potrzebami.
ikona promocji w rankingu - tag

Promocje ING

promocja konta oosbistego - wyróżniony obrazek
Wartość premii
ocena - wartość premii
Jak łatwo?
ocena - łatwość
Ocena korzyści
ocena - korzyści
ING - logo
konto osobiste
Premia:
500 zł

Promocja Konta Osobistego w ING - Zyskaj 500 zł Premii

promocja konta oosbistego - wyróżniony obrazek
Wartość premii
ocena - wartość premii
Jak łatwo?
ocena - łatwość
Ocena korzyści
ocena - korzyści
ING - logo
konto dla młodych
Premia:
500 zł

Promocja Konta dla Młodych w ING - Zyskaj 500 zł Premii

Oferty promocyjne ING dostępne na naszej stronie

Promocje kont osobistych

ING Konto Direct to synonim nowoczesnej bankowości. Zarządzaj finansami z łatwością dzięki jednej z najlepszych aplikacji bankowych w kraju i skorzystaj z premii na start. Przekonaj się jak działa prosta i intuicyjna aplikacja bankowa i korzystaj z bonusów.

Promocje kont dla młodych

Darmowe konto Mobi otwiera to nie tylko bezpłatne bankomaty, wygodne płatności BLIK i i brak opłat za kartę. Zyskaj atrakcyjną premię za aktywne korzystanie z konta. Twoje finanse, Twoje zasady.
ikona lupy - zbliżenie

Promocje ING Pod Lupą

Premia na start za założenie własnego konta, otwarte konto oszczędnościowe bonus oraz konkurencyjne konta osobiste - konto Direct i Konto Mobi. Przyjrzyjmy się ofercie Banku ING z bliska.
ING Bank Śląski nagradza nowych, jak i obecnych klientów banku. Ile zyskasz?

Decydując się na założenie konta Direct w ING Banku Śląskim wraz z otwartym kontem oszczędnościowym, czeka na Ciebie:

Premia pieniężna: kilkaset złotych premii za założenie konta przez selfie i aktywność
- Wyższe oprocentowanie: otwarte konto oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem w pierwszych miesiącach.

Utrzymując wysokie łączne saldo produktów depozytowych, masz szansę na większy zysk (otrzymasz premię i podwyższone oprocentowanie).

Otwarcie konta w ING jest uproszczone dzięki możliwościom, jakie oferuje bankowość internetowa. Klient może założyć konto osobiste bez wychodzenia z domu, korzystając z aplikacji mobilnej banku Moje ING, która pozwala na szybką weryfikację behawioralną poprzez zdjęcie dowodu osobistego.

Bankowość internetowa ING daje dostęp do szeregu udogodnień, takich jak wpłatomaty banku czy szeroka sieć bankomatów ING oraz sieci Planet Cash, z których skorzystasz bez opłat.

ING Bank Śląski nagrodę za spełnienie klarownych warunków promocji; warto jednak zwrócić uwagę na to, jak bank zastrzega sobie prawo do zmian warunków oferty. Jeśli zdecydujesz się na założenie konta, pamiętaj o wyrażeniu zgodzie na otrzymywanie profilowanych informacji handlowych - w ten sposób klienci ING Banku Śląskiego poznają inne produkty banku i skorzystają ze specjalnych okazji po założeniu rachunku.

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego.

Stylizowany portret uśmiechniętego dżentelmena w garniturze, używany jako element graficzny promujący oferty bankowe

Rozważasz ofertę ING?

Porównaj i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Na stronie Ranking Kont w jednym miejscu znajdziesz oferty topowych banków w kraju. Dzięki naszym porównaniom, możesz łatwiej znaleźć ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Ranking promocji

Poszukujesz najlepszej oferty na rynku? Sprawdź najnowszy ranking promocji bankowych i przekonaj się, który bank zapewni Ci największe korzyści finansowe. Sprawdź, gdzie zyskasz najwięcej!
Najlepsze Promocje