logo RankingKont.pl

Millennium - promocje

aktualne promocje w Banku Millennium

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje Millennium Banku. Gdy decydujesz się otworzyć konto osobiste, konto firmowe lub konto dla młodych w Millennium online, wtedy możesz zyskać nawet kilkaset złotych premii. Pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności w tej promocji.

Chociaż Millennium nie zawsze oferuje tak wysokie premie jak konkurencyjne podmioty, to ofertę banku charakteryzują proste warunki uzyskania nagród. Czasami wystarczy samo otwarcie konta i jedna transakcja kartą lub Blikiem, żeby otrzymać bonus na konto.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Millennium promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
360 zł

Zyskaj aż 360 zł z Kontem 360 w Banku Millennium

Zyskaj nawet 360 zł premii. 180 zł otrzymasz za założenie Konta 360 online z kartą debetową i wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKIEM. Kolejne 180 zł otrzymasz za aktywne korzystanie z konta.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Millennium promocja

ikona - konto dla studentów w promocji

Konto dla młodych Millennium promocja

promocja mBanku
konto dla młodych
Możliwy zysk:
360 zł

Zyskaj 360 zł w promocji Konta 360 Student

Korzystaj z warunkowo darmowego Konta 360 Student i zyskaj nawet 360 zł. W celu uzyskania premii należy aktywnie korzystać z konta.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w Millennium? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto w Millennium Banku? Zapoznaj się z artykułami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Przeczytaj o aplikacji mobilnej Banku Millennium, poznaj sposoby na zakładanie konta bez kuriera oraz sprawdź jak bank wypada na tle konkurencji.
test aplikacji mobilnej Millennim Banku
Test aplikacji Millennium Banku
Jak aplikacja Banku Millennium wypadała na teście? Co wyróżnia ją na tle innych bankowych aplikacji mobilnych? Zobacz jak wypadła podczas testu.
Sprawdź test
konto bez kuriera - obrazek artykułu
Jak założyć konto bez kuriera?
Konto w Millennium Banku bez wychodzenia z domu, aktywne nawet w kilkanaście minut - bez spotkania z kurierem? To możliwe. Sprawdź jakie założyć konto bez kuriera.
Przeczytaj poradnik
gdzie założyć konto? obrazek artykułu
Gdzie najlepiej założyć konto?
Planujesz otworzyć konto w Banku Millennium? Sprawdź co do zaoferowania mają inne podmioty i podejmij świadomą decyzję dokonując wyboru konta.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle