RankingKont - logo serwisu

Promocje w Millennium Banku

Aktualne promocje Millennim

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje Millennium Banku. Otwórz konto osobiste, konto firmowe lub konto dla młodych w Millennium online, odbierz nawet kilkaset złotych premii i uzyskaj dostęp do innych korzyści, jak np. zwrot za zakupy. 

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Millennium promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możesz zyskać:
500 zł

Promocja Konta Osobistego w Millennium Banku - Zyskaj 500 zł Premii

Zyskaj nawet 500 zł premii oraz promocyjne oprocentowanie 6.25% na Koncie Oszczędnościowym Profit.
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Millennium promocja

Jakie promocje Millennium Banku cię interesują?

Poniżej znajdziesz aktualne oferty promocyjne. Zapoznaj się z informacjami na temat promocji Millennium i przejdź do banku, żeby otworzyć konto z premią.

Otwierasz konto w Millennium? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto w Millennium Banku? Zapoznaj się z artykułami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Przeczytaj o aplikacji mobilnej Banku Millennium, poznaj sposoby na zakładanie konta bez kuriera oraz sprawdź jak bank wypada na tle konkurencji.
test aplikacji mobilnej Millennim Banku
Test aplikacji Millennium Banku
Jak aplikacja Banku Millennium wypadała na teście? Co wyróżnia ją na tle innych bankowych aplikacji mobilnych? Zobacz jak wypadła podczas testu.
Sprawdź test
konto bez kuriera - obrazek artykułu
Jak założyć konto bez kuriera?
Konto w Millennium Banku bez wychodzenia z domu, aktywne nawet w kilkanaście minut - bez spotkania z kurierem? To możliwe. Sprawdź jakie założyć konto bez kuriera.
Przeczytaj poradnik
gdzie założyć konto? obrazek artykułu
Gdzie najlepiej założyć konto?
Planujesz otworzyć konto w Banku Millennium? Sprawdź co do zaoferowania mają inne podmioty i podejmij świadomą decyzję dokonując wyboru konta.
Przeczytaj artykuł
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram