logo RankingKont.pl

Nest Konto w Nest Banku

opis konta osobistego

Nest Konto - najważniejsze informacje

Wybrane opłaty

0 zł

Prowadzenie rachunku

0 zł

Karta płatnicza

0 zł

Bankomaty

0 zł

Przelew internetowy

0 zł / 5 zł

Polecenie zapłaty

0 zł / 5 zł

Zlecenie stałe
Jak uniknąć opłat?
 • 0 zł to opłata za zdefiniowanie i realizację polecenia zapłaty; 5 zł - koszt modyfikacji lub odwołania polecenia zapłaty
Aktualna promocja
nd.
Krótko o rachunku - podsumowanie najważniejszych informacji:
Cechy rachunku
cecha - ikona 1

Darmowe konto

cecha - ikona 2

Bankomaty bez opłat

cecha - ikona 3

Płatności mobilne

cecha - ikona 4

Dobra oferta oszczędnościowa

Nest Konto w Nest Banku, gwarantuje bezpłatne prowadzenie konta, brak prowizji za kartę i bankomaty. Co jeszcze? Sprawdź szczegóły oferty Nest Banku.

Nest Konto zdjęcie (2)

Nest Konto w Nest Banku, to darmowe konto bankowe. Za rachunek Nest Banku nie poniesiesz opłat, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Brak opłat za podstawową aktywność na rachunku, to cecha która wyróżnia ofertę Nest Banku. Korzystając z tego konta możesz też wypłacać pieniądze z bankomatów bez dodatkowych opłat.

Nest Konto - cechy konta Nest Banku

Konto bez opłat

Korzystając z tego rachunku nie poniesiesz opłat za konto.

Płatności mobilne

Płatności mobilne: Google Pay, Apple Pay.

Bankowość elektroniczna

Prosty system bankowości elektronicznej z dodatkowymi funkcjonalnościami, jak np. Saszetki.  

Oferta oszczędnościowa

Dobra oferta oszczędnościowa dołączona do rachunku.

Nest Konto - analiza konta Nest Banku

Cechą, która wyróżnia konto Nest Banku jest brak opłat za podstawowe operacje bankowe. Nie musisz spełniać żadnych warunków, żeby uniknąć opłat za posiadanie tego konta.

Korzystając z Nest Konta z bankomatów w Polsce wypłacisz gotówkę bez prowizji. Możesz korzystać z karty płatniczej bez opłat. Nie poniesiesz kosztów za prowadzenie rachunku, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Wybierając ofertę Nest Banku, opłaty za Twoje konto bankowe będą ograniczone do minimum.

Nest Konto - cechy wyróżniające rachunek

 • Bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie konta i kartę
 • Wypłaty z bankomatów w kraju bez prowizji.
 • Produkty oszczędnościowe dla użytkowników konta z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Nest Konto, to darmowy rachunek bankowy. To znaczy, że korzystanie z konta i podstawowe operacje są bezwarunkowo zwolnione z opłat. Nie poniesiesz opłat za prowadzenie konta, kartę płatniczą ani bankomaty.

Nest Konto - karta płatnicza​

Nest Konto - karta płatnicza

Zobacz sprawdź cechy karty płatniczej dołączonej do Nest Konta:

 • Wydawca karty: VISA
 • Opłata za kartę: 0 zł 
 • 3D-secure: TAK
 • Płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay, 
 • Usługi dodatkowe: płatności zbliżeniowe zegarkiem Garmin Pay, bezpłatne wpłatomaty sieci Euronet, darmowe wypłaty w kasie sklepu (cashback), Visa Oferty

Płatności mobilne i Garmin Pay​

Ciekawym, innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwia karta płatnicza Nest Banku są płatności zbliżeniowe zegarkiem Garmin Pay. Do zrealizowania takiej płatności potrzebny jest zegarek Garmin, który obsługuje Garmin Pay (czyli modele: Garmin Vivoactive® 3, Garmin Vívoactive® 3 Music, Garmin Forerunner 645, Garmin Fenix 5S Plus, 5 Plus, 5X Plus - aktualne na dzień pisania artykułu).

Dokonanie płatności wymaga sparowania karty z smartwatchem. Następnie wystarczy wpisać czterocyfrowe hasło i zbliżyć zegarek do terminala płatniczego - w ten sposób płatność zostaje zrealizowana. Następnie możesz dokonywać płatności przez kolejne 24h bez wpisywania hasła - chyba, że ściągniesz zegarek z ręki lub wyłączysz funkcję monitorowania tętna.

Nest Bank daje też możliwość dokonywania płatności z wykorzystaniem Apple Pay oraz Google Pay.

Za zakupy internetowe zapłacisz wygodnie z wykorzystaniem funkcji NestPrzelew w PayU. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz wpisywać danych do przelewu, a sklep natychmiast otrzyma informacje o dokonaniu płatności.

Jak chodzi o płatności mobilne, to mamy tutaj też spory minus Nest Konta... Jest to brak płatności BLIK. Aktualnie bank nie udostępnia tego rozwiązania. Liczymy, że Nest Bank już wkrótce doda do swojej oferty możliwość dokonywania transakcji BLIK-iem.

Bankowość elektroniczna Nest Banku​

Bankowość elektroniczna Nest Banku to prosta w obsłudze aplikacja, przy użyciu której możesz z łatwością zarządzać swoim rachunkiem i dokonywać podstawowych operacji.

Nest Konto - bankowość internetowa

Najważniejsze funkcje bankowości internetowej i mobilnej

Bankowość elektroniczna Nest Banku to przede wszystkim prosty w obsłudze system, dzięki któremu szybko zrealizujesz podstawowe operacje takie jak np. przelew bankowy. System posiada kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym możesz efektywnie zarządzać swoim kontem. Przykładem takiego rozwiązania z nich są saszetki.

Saszetki

Saszetki to coś w rodzaju wirtualnego subkonta w obszarze konta bankowego Nest Banku. W obszarze Twojego konta możesz stworzyć do 20 saszetek i każdą z nich opisać w dowolny sposób - np. "paliwo", "jedzenie", "rozrywka", "mieszkanie"...

Po uznaniu wpływu na Twoje konto (np. wypłata), możesz przydzielić pieniądze do wybranych saszetek. Środki przypisane do saszetek są zabezpieczone i należy je odblokować, aby z nich skorzystać. Korzystanie z saszetek jest w pełni darmowe i pozwoli na wygodne zarządzanie środkami na koncie oraz kontrolowanie osobistego budżetu.

Przydatne powiadomienia SMS / e-mail / push​

Korzystając z bankowości internetowej i / lub aplikacji mobilnej Nest Banku nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo środków oraz operacji na koncie bankowym. Korzystając z bankowości internetowej Nest Konta otrzymujesz pakiet bezpłatnych powiadomień o bezpieczeństwie - np. jak chodzi o nieudane próby logowania na konto czy obciążenia rachunku.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Nest Banku otrzymają powiadomienia push o wpływach, operacjach wychodzących czy próbach logowania na konto.

Aplikacja mobilna Nest Banku​

Aplikacja mobilna Nest Banku pozwala na dokonywanie szybkich płatności internetowych oraz zarządzanie rachunkiem. W aplikacji posiadasz dostęp do saszetek czy obsługi Twojej karty płatniczej.

Przykładowe funkcji aplikacji mobilnej Nest Banku:

 • Saszetki - tworzenie, zmiany, likwidacja saszetek.​
 • Dostęp do oferty produktów oszczędnościowych.​
 • "Moja Rodzina" - dedykowana sekcja, z produktami i usługami, które zostały stworzone dla rodziców.​
 • Powiadomienia push o transakcjach na koncie.​
 • Zmiana limitów transakcji.
 • Centrum kontaktu - możliwość wysłania wiadomości do Banku.​

Nest Konto - usługi dodatkowe

Nest Konto, to rachunek który cechuje minimalizm i atrakcyjne warunki finansowe. Rachunek Nest Banku posiada dobrą ofertę oszczędnościową oraz kilka usług dodatkowych, na które warto zwrócić uwagę.

Program Visa Oferty​

Program Visa Oferty to program rabatowy, z którego mogą skorzystać użytkownicy Nest KOnta.

Aby wziąć udział w programie należy zarejestrować kartę płatniczą Visa, którą otrzymasz po otworzeniu Nest Konta, na stronie visaoferty.pl.

Następnie otrzymasz dostęp do ofert, z których możesz skorzystać w ramach tej usługi.

Jeśli Twoje zakupy spełnią warunki oferty, otrzymasz zwrot bezpośrednio na rachunek karty, zazwyczaj w ciągu pięciu dni roboczych.

W programie Visa Oferty biorą udział takie marki jak np. Decathlon, LOT, SEPHORA czy C&A.

Oferta oszczędnościowa Nest Banku​

Nest Konto daje możliwość skorzystania z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych. Szczególnie wyróżnia się Lokata Witaj oprocentowana na 3% w skali roku.

Lokata Witaj 3%

Lokata Witaj to produkt oszczędnościowy oprocentowany na 3% w skali roku. Lokatę możesz otworzyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta na 3 lub 6 miesięcy. Na lokacie można ulokować środki od 1 do 10 tysięcy złotych.

Nest Oszczędności - do 2%​

Nest Oszczędności to konto oszczędnościowe dołączone do Nest Konta (aby aktywować to konto w bankowości internetowej i mobilnej należy złożyć wniosek wybierając "Dodatkowy rachunek").

Saldo do 50 tysięcy złotych jest oprocentowane na 2% w skali roku dla nowych klientów.

Nest Konto w Nest Banku - podsumowanie 

Nest Konto to darmowe konto bankowe i to jest najważniejszy wyróżnik oferty Nest Banku. Otwierając Nest Konto masz gwarancje bezwarunkowego braku opłat za kartę płatniczą oraz prowadzenie konta. Możesz też wypłacać gotówkę z wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji.

Oprócz tego możesz skorzystać z minimalistycznej aplikacji mobilnej i bankowości internetowej Nest Banku, w której łatwo dokonasz podstawowych operacji oraz uzyskasz dostęp do produktów oszczędnościowych jak Lokata Witaj oprocentowana na 3% czy konto Nest Oszczędności z oprocentowaniem do 2%.

Minusem rachunku jest na pewno brak BLIK-a. Należy liczyć, że już wkrótce bank udostępni swoim klientom możliwość korzystania z tych płatności.

Nest Konto, to bardzo solidne, a do tego darmowe konto bankowe.

Cechy wyróżniające rachunek Nest Banku

Bezwarunkowo darmowe konto

Brak opłat bez konieczności spełniania warunków.

Darmowe bankomaty w kraju

Korzystaj z bankomatów w kraju bez opłat.

Łatwa w obsłudze bankowość internetowa i mobilna.

Minimalistyczna bankowość elektroniczna.

Płatności mobilne

Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay.

Dobre produkty oszczędnościowe

Lokata Witaj na 4%

Udostępnij ten wpis:

startagscreensmartphonecheckmark-circlechevron-down-circle