logo RankingKont.pl

Santander - promocje

aktualne promocje kont w Santander Banku

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje Santander Banku. Otwórz konto osobiste, konto firmowe lub konto dla młodych w Santander i zyskaj premię. Pamiętaj o tym, żeby wniosek wysłać przez specjalny formularz promocji na stronie Banku - to pierwszy krok na drodze do uzyskania nagrody.

Santander Bank oferuje możliwość wzięcia udziału w kilku promocjach jednocześnie dlatego zdarza się, że premie za otwarcie nowego konta w tym banku są bardzo wysokie. Zobacz aktualną listę ofert na tej stronie. Szczegóły poznasz po przejściu na stronę banku.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Santander promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
450 zł

Zyskaj do 450 zł z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku

Zyskaj 300 zł za otwarcie konta i dodatkowo 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD za spełnienie prostego warunku aktywności! Dodatkowo: 50 zł za polecenie konta i moneyback za rachunki.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Santander promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
1850 zł

Zyskaj do 1850 zł z kontem firmowym w Santander

Zyskaj "łatwe" 350 zł od organizatora promocji oraz do 1500 zł premii od Santander Banku. Korzystaj z konta bez opłat, bezterminowo!
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto dla studentów w promocji

Konto dla młodych Santander promocja

promocja mBanku
konto dla młodych
Możliwy zysk:
450 zł

Zyskaj do 450 zł z kontem dla młodych w Santander Banku

W tej promocji możesz zyskać do 300 złotych za otwarcie i aktywne korzystanie z konta a dodatkowo do 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD przy prostych warunkach.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w banku Santander? Sprawdź te artykuły

Zakładasz konto w Santander? Zapoznaj się z artykułami na naszej stronie. Dowiedz się więcej na temat bankowości mobilnej Santander Banku, poznaj możliwości zakładania konta online bez kuriera oraz... sprawdź co do zaoferowania mają najlepsze banki!
jak założyć konto w mBanku - instrukcja - obrazek
Test aplikacji Santander Mobile
Jak aplikacja do konta Santander Mobile sprawdza się w praktyce? Zobacz test apki mobilnej Santander Banku Polska. Poznaj jej możliwości już przed założeniem rachunku.
Sprawdź test
Jak założyć konto bez kuriera?
Zakładasz konto przez internet? Czy wiesz, że możesz to zrobić bez spotkania z kurierem? W tym poradniku poznasz sposoby na zakładanie konta bez kuriera.
Przeczytaj poradnik
Który bank jest najlepszy?
Jak Santander Bank wypada na tle konkurencji? Sprawdź artykuł, w którym przyjrzeliśmy się ofercie dziewięciu konkurujących ze sobą banków.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle