logo RankingKont.pl

Promocje w Citi Handlowy

Aktualne promocje CitiBanku

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje banku Citi Handlowy. Zyskaj kilkaset złotych premii w gotówce lub w innej formie (np. voucher do wykorzystania na Allegro).

Citi Handlowy aktywnie promuje dwa rodzaje produktów: konta osobiste oraz karty kredytowe. I na obie kategorie produktowe warto zwrócić uwagę. Konto osobiste w Citibanku jest bezwarunkowo darmowym rachunkiem bankowym, za założenie którego można uzyskać dodatkową premię. Z kolei użytkownicy karty kredytowej mogą liczyć na uzyskanie atrakcyjnych nagród przy względnie prostych warunkach aktywności.

ikona - konto osobiste w promocji

Citibank - konto osobiste - promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
200 zł

Zyskaj 200 zł z darmowym CitiKontem od Citi Handlowy

W promocji konta w banku Citi Handlowy możesz zyskać 200 zł premii na start. Nagrody przysługują za zalogowanie się do aplikacji Citi Mobile i zrobienie przelewu, przelew wynagrodzenia lub transakcje walutowe oraz za transakcje bezgotówkowe. Dodatkowy bonus otrzymasz za spełnienie wszystkich warunków.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Citibank - karta kredytowa - promocja

promocja mBanku
karta kredytowa
Możliwy zysk:
300 zł

Zyskaj 300 zł do Biedronki z kartą kredytowa Citi Simplicity

W tej promocji możesz zyskać 300 zł w formie vouchera do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Wystarczy spełnić prosty warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w banku Citi Handlowy? Przeczytaj...

Planujesz założyć konto lub wyrobić kartę w banku Citi Handlowy? Zapoznaj się z artykułami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.
jak założyć konto w mBanku - instrukcja - obrazek
Jak założyć konto w banku? Sposoby
Czy wiesz, że konto w banku można założyć na wiele sposób? Oto najpopularniejsze metody zakładania konta bankowego (nie tylko przez internet).
Przeczytaj poradnik
Jak założyć konto bez kuriera?
Konto w banku aktywne nawet w ciągu kilkunastu minut? To możliwe. Sprawdź jak założyć konto bez wychodzenia z domu i bez spotkania z kurierem.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
W którym banku założenie konta opłaca się najbardziej? Zanim zdecydujesz się na założenie konta w Citi Handlowy, sprawdź też ofertę innych banków.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle