logo RankingKont.pl

Alior Bank - promocje

AKTUALNE PROMOCJE W ALIOR BANKU

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje Alior Banku. Teraz otwierając konto osobiste lub konto firmowe od Alior przez internet, możesz zyskać nawet kilkaset złotych premii.

Niektórzy mogą nie wiedzieć, że korzystając z konta osobistego w Alior Banku można też zyskać dodatkową premię. Należy aktywować korzyść "zwrot za płatności mobilne". Możesz wtedy zyskać premię za otwarcie konta, a dodatkowo zwrot wysokości 1% od płatności mobilnych.

Na najwyższą premię mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na założenie flagowego iKonta Biznes z premią blisko 2000 zł.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Alior Bank promocja

ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Alior Bank promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
2000 zł

Zyskaj nawet 2000 zł w promocji konta firmowego Alior Banku!

W tej promocji zyskasz nagrody wartości nawet 2000 zł, w tym łatwe 350 zł. Dodatkowo możesz korzystać z konta bez opłat do końca roku 2022.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w Alior Banku? Sprawdź te artykuły

Chcesz założyć konto w Alior Banku? Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuły, które pomogą Ci w założeniu konta bankowego online. Z dodatkowym zyskiem i przy minimum formalności.
sposoby na założenie konta w banku
Jak założyć konto w banku? Sposoby
Online, w oddziale banku, a może przez infolinię - jaki sposób zakładania rachunku bankowego będzie dla Ciebie najbardziej korzystny?
Przeczytaj poradnik
zakładanie konta bez kuriera
Jak założyć konto bez kuriera?
Załóż konto w 100% online - bez kuriera. W jaki sposób? Szczegóły znajdziesz w poradniku, w którym opisaliśmy jak założyć konto przy minimum formalności.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
Alior Bank czy... Zanim zdecydujesz się na założenie konta w Alior Banku, sprawdź też co do zaoferowania mają konkurencyjne podmioty.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle