logo RankingKont.pl

Alior Bank - promocje

AKTUALNE PROMOCJE W ALIOR BANKU

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje Alior Banku. Teraz otwierając konto osobiste lub konto firmowe od Alior przez internet, możesz zyskać nawet kilkaset złotych premii.

Niektórzy mogą nie wiedzieć, że korzystając z konta osobistego w Alior Banku można też zyskać dodatkową premię. Należy aktywować korzyść "zwrot za płatności mobilne". Możesz wtedy zyskać premię za otwarcie konta, a dodatkowo zwrot wysokości 1% od płatności mobilnych.

Na najwyższą premię mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na założenie flagowego iKonta Biznes z premią blisko 2000 zł.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Alior Bank promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
200 zł

Zyskaj 200 zł w promocji Konta Jakże Osobistego

Zyskaj nawet 200 zł premii za założenie konta z kartą. Warunki aktywności są proste do spełnienia - wystarczy przez 4 miesiące wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą do konta i jeden raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Alior Bank promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
1850

Zyskaj do 1850 zł z iKontem Biznes w Alior Banku

Otwórz iKonto Biznes z kartą debetową i zyskaj nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z konta i karty, a dodatkowo: 50 zł w formie vouchera do wykorzystania na stacjach Circle K oraz nawet 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w Alior Banku? Sprawdź te artykuły

Chcesz założyć konto w Alior Banku? Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuły, które pomogą Ci w założeniu konta bankowego online. Z dodatkowym zyskiem i przy minimum formalności.
sposoby na założenie konta w banku
Jak założyć konto w banku? Sposoby
Online, w oddziale banku, a może przez infolinię - jaki sposób zakładania rachunku bankowego będzie dla Ciebie najbardziej korzystny?
Przeczytaj poradnik
zakładanie konta bez kuriera
Jak założyć konto bez kuriera?
Załóż konto w 100% online - bez kuriera. W jaki sposób? Szczegóły znajdziesz w poradniku, w którym opisaliśmy jak założyć konto przy minimum formalności.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
Alior Bank czy... Zanim zdecydujesz się na założenie konta w Alior Banku, sprawdź też co do zaoferowania mają konkurencyjne podmioty.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle