logo RankingKont.pl
Polecana promocja
promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
300 zł
Zyskaj 300 zł z kontem osobistym w mBanku!
Zyskaj 300 zł z warunkowo darmowym kontem od mBanku. 200 zł premii otrzymasz za aktywność, a dodatkowo: 50 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód oraz 50 zł za otwarcie konta dla dziecka.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Co należy zrobić, żeby zyskać 500 zł?

więcej informacji - ikona

Informacja

W artykułach z tej serii celowo pomijamy promocje, gdzie premia jest rozłożona na 12 czy 18 miesięcy. Przedstawiamy tylko oferty, w których premię możesz osiągnąć szybko – nie dłużej niż w ciągu kilku pierwszych miesięcy od otwarcia konta.

Do zyskania 500 złotych, będziesz musiał wziąć udział w więcej niż jednej promocji bankowej. Dzisiaj rzadko spotykaną sytuacją jest, gdy klient indywidualny, tylko w jednej promocji może osiągnąć zysk na poziomie powyżej 500 złotych. Jeśli już jest to możliwe – wtedy zwykle trudno jest uzyskać taką premię lub jest ona bardzo rozłożona w czasie. Dlatego często lepiej otworzyć więcej niż jedno konto, w sytuacji kiedy względnie łatwo można zyskać pełną pulę nagród.
Poniżej znajdziesz przykłady w jaki sposób możesz zyskać 500 złotych będąc uczestnikiem promocji bankowych:
Załóż kartę kredytową i otwórz konto bankowe w promocji
Otwórz dwa konta bankowe z sumą nagród powyżej 500 zł
Otwórz jedno konto bankowe w promocji i poleć je kilku swoim znajomym
Otwórz konto bankowe z wysoką premią (+400 zł) i skorzystaj z oferty fintechu dla nowych klientów
zyskaj 500 zł - obrazek artykułu

500 zł – dla doświadczonych uczestników promocji

Osiągnięcie zysku na poziomie 500 złotych w promocjach bankowych jest jak najbardziej możliwe, jednak nie jest to polecana metoda dla początkujących osób, które nigdy nie brały udziału w promocjach (dla nich przygotowaliśmy artykuł: jak zyskać 200 zł).

Dlaczego – w sytuacji kiedy chcesz zyskać 500 zł – warto mieć wcześniejsze doświadczenie jeśli chodzi o otwarcie konta w promocji? Są dwie główne przyczyny:

  1. Promocje posiadają tzw. warunki aktywności. Należy je spełnić, aby otrzymać bonus na konto. O ile w przypadku jednego rachunku nikt nie powinien mieć z tym problemu, tak w sytuacji gdy otwierasz więcej niż jedno konto – sprawa jest odrobinę bardziej zawiła. Może się okazać, że warunków do spełnienia dla początkujących jest zwyczajnie… za dużo.
  2. Konto, które otwierasz w promocji, to zwykle „warunkowo darmowe konto”. Wtedy należy spełnić warunki aktywności, aby opłat uniknąć. Osoby początkujące mogą zapomnieć o spełnieniu pewnych wymogów. Wówczas zamiast osiągnięcia zysku – poniosą niepotrzebne koszty.

Właśnie dlatego, jeśli chcesz zyskać 500 zł lub więcej w promocjach bankowych, dobrze jest mieć wcześniejsze doświadczenie związane z uczestnictwem w tego rodzaju akcjach promujących konta i inne produkty bankowe.

Rekomendowane promocje dla Ciebie

Dla Ciebie wybraliśmy dwie promocje, dzięki którym możesz osiągnąć zysk przekraczający 500 złotych. Znajdziesz je poniżej:

Jeśli z promocji bankowych korzystasz już od dawna, sprawdź artykuł dla najbardziej zaawansowanych użytkowników :

chevron-down-circle