logo RankingKont.pl
Polecana promocja dla początkujących
promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
300 zł
Zyskaj 300 zł z kontem osobistym w mBanku!
Zyskaj 300 zł z warunkowo darmowym kontem od mBanku. 200 zł premii otrzymasz za aktywność, a dodatkowo: 50 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód oraz 50 zł za otwarcie konta dla dziecka.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Co należy zrobić, żeby zyskać 200 zł?

więcej informacji - ikona

Informacja

W artykułach z tej serii celowo pomijamy promocje, gdzie premia jest rozłożona na 12 czy 18 miesięcy. Przedstawiamy tylko oferty, w których premię możesz osiągnąć szybko – nie dłużej niż w ciągu kilku pierwszych miesięcy od otwarcia konta.

Zysk 200 złotych w promocji bankowej jest prosty do osiągnięcia. Najczęściej wystarczy otworzyć tylko jedno konto bankowe, żeby zyskać 200 zł. Dodatkowo w przypadku promocji z zyskiem na poziomie 200 zł, warunki zwykle są łatwe do spełnienia. 
Poniżej znajdziesz przykłady w jaki sposób możesz zyskać 200 złotych będąc uczestnikiem promocji bankowych: 
Otwórz konto bankowe z premią od 200 zł
Załóż kartę kredytową w promocji
Skorzystaj z promocji fintechu (wybierz darmowy plan) i otwórz konto w tradycyjnym banku
Otwórz dwa konta bankowe, jeśli pula nagród nie przekracza 200 zł
zyskaj 200 zł - obrazek artykułu

200 zł na start – najlepsze dla początkujących

Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś udziału w promocjach bankowych, to idealny sposób, żeby rozpocząć swoją przygodę z ofertami tego rodzaju.

Niektórzy biorą udział w wielu promocjach jednocześnie, żeby zmaksymalizować swoje zyski, jednak aby to miało sens, potrzeba trochę wprawy.

Na początek zacznij od jednej promocji bankowej, w której zyskasz 200 złotych dla siebie. Plusy?

  • Warunki uzyskania premii na poziomie 200 zł zwykle są łatwe do spełnienia.
  • Nie musisz się martwić o spełnianie warunków aktywności dla kilku rachunków jednocześnie w celu uniknięcia opłat, ponieważ otwierasz tylko jedno konto.

Najlepiej więc zacząć od jednego produktu w promocji, zobaczyć z czym to się je, a następnie podjąć decyzję czy taka forma osiągania dodatkowego dochodu Ci odpowiada.

Możesz też pomyśleć o połączeniu oferty tradycyjnego banku i fintechu.

Fintechy zwykle oferują niższe premie na start (nie przekraczające 100 złotych), ale najczęściej pozwalają też korzystać z darmowego planu, przez co nie musisz się martwić o ewentualne opłaty.

Rekomendowane promocje dla początkujących

Poniżej znajdziesz rekomendowane promocje, które pozwolą Ci osiągnąć zysk na poziomie 200 złotych przy względnie prostych warunkach aktywności. Na start wybierz jedną, maksymalnie dwie oferty.

Osoby, które posiadają już pewne doświadczenie związane z promocjami bankowymi, może zainteresować odrobinę trudniejszy wariant. Jeśli należysz do tej grupy, zapoznaj się z artykułem:

chevron-down-circle