logo serwisu Ranking Kont porównującego najlepsze oferty produktów finansowych oraz udostępniającego wartościowe i unikalne opracowania
Polecana promocja
promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
470 zł
Promocja Konta Osobistego w mBanku - Zyskaj 470 zł Premii
Zyskaj 470 złotych premii i 8% na rachunku do regularnego oszczędzania.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
200 zł
Promocja Konta Osobistego w Banku Pekao - Zyskaj 200 zł Premii
Zyskaj 200 złotych z kontem osobistym i nawet 7% na koncie oszczędnościowym w skali roku.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Co należy zrobić, żeby zyskać 1000 zł?

więcej informacji - ikona

Informacja

W artykułach z tej serii celowo pomijamy promocje, gdzie premia jest rozłożona na 12 czy 18 miesięcy. Przedstawiamy tylko oferty, w których nagrody możesz zdobyć względnie szybko – nie dłużej niż w ciągu kilku pierwszych miesięcy od otwarcia konta.
Osiągnięcie zysku na poziomie 1000 złotych to wymagające zadanie, ale przy premiach, jakie dzisiaj oferują banki – jest możliwe do zrealizowania. Chociaż ze względu na tzw. okres karencji regularne osiąganie zysku wysokości 1000 zł lub więcej jest niezwykle trudne - może nawet okazać się niemożliwe  – to w formie jednorazowej aktywności, jak najbardziej można ten cel zrealizować.
Oto w jaki sposób możesz zyskać 1000 złotych będąc uczestnikiem promocji bankowych:
Załóż kartę kredytową i otwórz konto dwa konta bankowe w promocji
Otwórz trzy konta bankowe w promocjach, gdzie średnia wartość premii wynosi ok. 350 zł
Otwórz dwa konta bankowe i polecaj je swoim znajomym
Jeśli jesteś przedsiębiorcą – otwórz konto bankowe w promocji i aktywnie korzystaj z tego konta (oraz innych produktów banku), żeby zdobyć pełną pulę nagród dostępnych w promocji
zyskaj 1000 zł - obrazek artykułu

1000 zł w promocjach – tylko dla zaawansowanych

O ile zysk na poziomie 200 czy 500 zł, przy odrobinie wysiłku i dobrego planowania, może osiągnąć praktycznie każdy, tak żeby uzyskać dochód wysokości 1000 zł, niezbędne okaże się posiadanie doświadczenia w korzystaniu z tego rodzaju ofert.

Sama dobra organizacja może tutaj nie wystarczyć. Potrzeba sprawnie się poruszać w nowym środowisku i szybko uczyć się korzystania z nowych produktów. Trzeba spełnić wiele warunków promocji jednocześnie, korzystając przy tym z kilku różnych kont.

W tej sytuacji optymalnym rozwiązaniem jest założenie dwóch kont bankowych w połączeniu z kartą kredytową. Karta kredytowa w promocji ma zwykle proste warunki uzyskania premii, minimalizujesz więc ryzyko, że nie uzyskasz nagrody ze względu na niezrealizowanie jakiegoś warunku aktywności promocji. Również łatwiej będzie Ci uniknąć opłat za konto bankowe.

Możesz też otworzyć dwa konta bankowe, gdzie suma premii jest niższa niż 1000 zł, ale dodatkowo możesz polecać te konta swoim znajomym. Za każde polecone konto możesz zyskać ok. 50 – 100 zł premii. Przyjmijmy, że bank nagradza skuteczne polecenie konta kwotą 100 zł. Wtedy możesz np. otworzyć 2 konta z sumą nagród wartości 600 zł i polecić konta 4 znajomym, za co otrzymasz kolejne 400 złotych.

Droga do uzyskania nagród na poziomie 1000 zł i więcej nie jest prosta, trzeba to przyznać otwarcie, ale też mówimy o atrakcyjnym zysku. Poniżej znajdziesz listę polecanych ofert dla osób, które chcą zyskać 1000 zł w promocji.

Promocje dla osób, które chcą zyskać 1000 zł

Korzystając z tych promocji, możesz zyskać powyżej 1000 złotych:

Uwaga – jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, skorzystaj wtedy z promocji konta firmowego. Takie konta oferują zwykle wyższą premię – ale również posiadają bardziej skomplikowane warunki uzyskania nagród. Gdy bank oferuje zysk na poziomie 1500 zł – to realnie będzie bardzo trudno otrzymać maksymalną nagrodę.

Jednak i na to jest sposób.

Coraz częściej w ramach promocji banki oferują również możliwość korzystania z rachunku przez pewien okres czasu – rok albo dwa lata – bez opłat. Możesz więc otworzyć dwa konta firmowe i w ten sposób osiągnąć zysk przekraczający 1000 zł, przy mniejszym wysiłku. A przy tym nic za te konta nie płacić.

Jeśli zainteresował Cię ten temat, odwiedź również artykuł: Zarabiaj na bankach