Zyskaj do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków z Santander Bankiem

Zyskaj do 300 zł zwrotu a rachunki
Opłacaj rachunki za gaz, prąd, internet oraz usługi telekomunikacyjne. Zyskaj do 25 zł miesięcznie - nawet do 300 zł w roku.

Najważniejsze informacje - w skrócie:

nagroda w promocji - ikona

Do zyskania:

300 zł
okres karencji - ikona

Okres karencji:

czas na wysłanie wniosku - ikona

Termin:

warunki promocji - ikona

Warunki:

Zgłoś swoje faktury do banku i opłacaj rachunki. Zwrot za płatności otrzymasz zazwyczaj do 7 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, kiedy dokonałeś opłaty.
dodatkowe informacje - ikona

Pozostałe informacje:

Korzystając z tej oferty możesz zyskać 1% zwrotu – do 25 zł miesięcznie, za opłacanie rachunków. Możliwy zysk w ciągu roku to nawet 300 zł. Termin obowiązywania oferty nie jest określony.
Zyskaj do 300 zł zwrotu a rachunki
Zyskaj do 300 zł zwrotu za rachunki w ciągu roku. Źródło: strona promocji

Otrzymaj 1% zwrotu za rachunki

W tej ofercie promocyjnej, która jest dołączona do konta Santander Banku możesz zyskać 1% zwrotu za rachunki. Maksymalny zwrot w ciągu miesiąca wynosi 25 zł, a możliwy zysk w ciągu roku to 300 zł. Rachunki możesz opłacać przelewem, stałym zleceniem lub poleceniem zapłaty. Warunkiem otrzymania premii jest to, aby wcześniej przedstawić faktury w banku.

Termin ważności tej oferty promocyjnej jest nieokreślony – ta oferta jest ważna aż do odwołania.

Rachunki objęte promocją

Ta oferta promocyjna daje Tobie możliwość realizacji płatności za następujące usługi:

  • gaz
  • energia elektryczna
  • telekomunikacja: telewizja lub telefon lub internet.
Za opłacanie tych rachunków bank zwróci Ci 1% ich wartości – do 25 zł w ciągu miesiąca. Ważne – stanie się to, dopiero kiedy przedstawisz swoje faktury w banku.

Przedstaw faktury w banku, aby otrzymać premię

W celu uzyskania zwrotu za płatności, wcześniej należy przedstawić w banku swoje faktury za określone rachunki. Możesz to zrobić za pomocą bankowości elektronicznej. To prawdopodobnie najszybszy sposób. Wystarczy zrobić skan lub zdjęcie faktury, a następnie w panelu Dopasuj konto wybierz ZWROTY ZA RACHUNKI i przekaż swoje dokumenty płatności w formie elektronicznej. Jeśli preferujesz tradycyjne podejście, możesz to zrobić także w oddziale Banku. Ważne – na fakturach musi być Twoje imię i nazwisko.

Zwykle zwrot za płatności otrzymasz do siódmego dnia miesiąca, następującego po miesiącu kiedy opłacisz swoje rachunki. 

Z najważniejszych informacji na temat tej promocji, to właściwie wszystko. Przyjrzyjmy się jeszcze bardziej szczegółowo innym zapisom regulaminu.

Opłaty w czynszu wykluczone z promocji

Jeżeli któraś z opisanych wcześniej usług jest częścią składową czynszu, wtedy jest ona wykluczona w promocji. Znaczy to tyle, że jeśli przykładowo energia elektryczna wchodzi w skład czynszu, to wtedy nie otrzymasz procentowego zwrotu, kiedy opłacasz energię elektryczną, pomimo że standardowo takie płatności są objęte promocją.

Opłaty łączone na jednej fakturze

W przypadku jeśli wykorzystujesz jeden numer konta, aby opłacić kilka faktur, to wtedy zwrot otrzymasz tylko za jeden rachunek. A konkretnie wygląda to w ten sposób:

  • jeśli wykorzystujesz jeden numer rachunku do opłat za: gaz, energię elektryczną i usługi telekomunikacyjne albo za: gaz i energię elektryczną albo za: gaz i usługi telekomunikacyjne, wtedy procentowy zwrot zostanie naliczony od opłaty za gaz
  • jeśli wykorzystujesz jeden numer rachunku do opłat za: energię elektryczną i usługi telekomunikacyjne, wtedy procentowy zwrot zostanie naliczony od opłaty za energię elektryczną 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli zdarzyłoby się tak, że w trakcie trwania promocji Twój dostawca usług zmieni numer rachunku, na który należy dokonywać płatności, wtedy taką zmianę musisz zgłosić w banku, ponieważ w innym przypadku premia przestanie być naliczana.

Oprócz tego możesz skorzystać z innych ofert promocyjnych dołączonych do Konta Jakie Chcę w Santander Banku: 

  • zyskaj 50 zł za polecenie konta w programie poleceń,
  • skorzystaj z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,5% w skali roku (na 4 miesiące, dla kwot od 1 000 do 20 000 zł, z gwarancją stałego oprocentowania).

Konto Jakie Chcę

Ocena:
4.6/5
Najważniejsze opłaty

Prowadzenie konta

Karta płatnicza

Darmowe bankomaty

0 zł

0-5 zł / 3 zł

Santander
Bank

Jak uniknąć opłat?
  • Dokonaj 5. transakcji kartą w miesiącu (jeżeli wybierzesz opcję z warunkową opłatą za kartę).
Promocja: zyskaj do 300 zł zwrotu.
Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry