Zyskaj do 300 zł – Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

zyskaj do 300 zł
Nawet 300 zł możesz zyskać w nowej promocji BNP Paribas.

Bank BNP Paribas własnie zaoferował bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla nowych klientów. Za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie możesz zyskać nawet 300 zł!

Banki oferują coraz ciekawsze promocje dla nowych klientów. Tym razem otwierając konto w BNP Paribas możesz zyskać nawet 300 zł! Oferta jest limitowana do 2500 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nie tylko wysoka nagroda, ale też krótki okres karencji - bo zaledwie 9 miesięcy - to, co wyróżnia ofertę promocyjną BNP Paribas.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie byłeś lub nie byłaś stroną umowy ramowej w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku ani posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Banku BNP Paribas lub rachunku w ramach działalności przejętej przez Bank - podmiotu o numerze KRS 14540 (Raiffeisen Polbank).

Pozostałe warunki, które należy spełnić:
 • Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, będąca obywatelem RP, posiada ważny dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Pozostałe warunki uczestnictwa w promocji oraz wymagania co należy zrobić, aby otrzymać premię znajdziesz w dalszej częsci tego opisu.

Co należy zrobić, aby zdobyć nagrodę?

Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 300 zł premii w ofercie BNP Paribas.

W promocji możesz zyskać do 300 zł. Aby otrzymać maksymalną premię postępuj zgodnie z opisem:

1.

Zarejestruj się w promocji przy użyciu linka promocyjnego. 


Uzupełnij formularz na stronie promocji. Następnie otwórz konto przy użyciu przycisku "Otwórz Konto" lub klikając na link w elektronicznym potwierdzeniu rejestracji w Promocji wysłanym na adres e-mail, który podasz przy rejestracji.

Na zrealizowanie tej czynności masz czas do 25.08.2019 r., chyba że pula 2500 promocyjnych wniosków wyczerpie się wcześniej.

2.

Załóż konto do 31 sierpnia.


Po zrealizowaniu pierwszego kroku, zawrzyj umowę ramową o konto osobiste "Konto Otwarte na Ciebie" wraz z "Kartą Otwartą na Dzisiaj" i dostępem do bankowości elektronicznej do 31 sierpnia 2019.

3.

Aktywnie korzystaj z konta.


Po zrealizowaniu kroków 1 - 2, spełnij warunek aktywnego korzystania z konta:

 • W każdym z miesięcy wrzesień - listopad 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.
  Uwaga - do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się transakcje realizowane przez podmiot trzeci, jak na przykłąd BLIK lub PayU. Nie zaliczają się też transakcje realizowane w miejscach szczegółowo określonych w regulaminie, jak np. kasyna czy instytucje finansowe.

 • W każdym z miesięcy wrzesień - listopad 2019 r. otrzymaj wpływy na Konto Osobiste otwarte w promocji na kwotę min. 1000 zł.
  Nie mogą to być wpływy z Twoich innych rachunków w banku BNP Paribas, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Nie mogą to także być wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Ważne informacje o promocji banku BNP Paribas.

 • Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie wyczerpany limit 2500 wniosków.
 • W promocji można wziąć udział tylko raz.
 • Maksymalna nagroda wynosi 300 zł.
 • Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji otrzymasz nagrodę w kwocie 300 zł w dwóch częściach:
  1) pierwszą nagrodę otrzymasz do 31 października 2019
  2) drugą nagrodę otrzymasz do 31 grudnia 2019. 
 • Na etapie składania wniosku na strony promocji pamiętaj o akceptacji regulaminu i wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Konto Otwarte na Ciebie - informacje o rachunku

Konto Otwarte na Ciebie to nowy rachunek w ofercie BNP Paribas. Otwierając rachunek możesz wybrać 3 różne karty płatnicze, jednak pamiętaj żeby spełnić warunek promocji należy wybrać “Kartę Otwartą na Dzisiaj”. Korzystając z tej karty, aby uniknąć opłaty, wystarczy dokonanie jednej płatności bezgotówkowej. Opłaty dla rachunku są jak poniżej:

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0 / 3 zł – karta płatnicza “Karta Otwarta na Dzisiaj”
 • 0 / 5 zł – wypłaty z bankomatów w kraju
 • 0 zł – zlecenie stałe
 • 0 zł – polecenie zapłaty

0 zł za kartę płatniczą “Karta Otwarta na Dzisiaj” przy jednej transakcjach bezgotówkowej w miesiącu lub bezwarunkowy brak opłat dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia.

0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Banku oraz Planet Cash oraz z innych bankomatów dla użytkowników poniżej 26 roku życia.

Dokumenty do pobrania ze strony banku:

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji (znajduje się ona wtedy w archiwum na stronie). Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o