Zyskaj do 250 zł z Kontem Otwartym na Ciebie

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

zyskaj do 250 zł
Zyskaj nawet 250 zł w promocji - Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas i zyskaj nawet 250 zł w promocji.

Bank premiuje aktywne korzystanie z Konta, a nagrodę otrzymasz za wypełnienie warunków w miesiącach lipiec i sierpień 2019. Wysłać wniosek w promocji możesz do 9 czerwca, chyba że pula 1500 kont objętych promocją, skończy się wcześniej.

Krótko o warunkach - najważniejsze informacje

Wniosek należy wysłać do 9 czerwca za pośrednictwem strony promocji. Następnie – do 30 czerwca jest czas na zawarcie z bankiem umowy o konto osobiste z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Później, w miesiącach lipiec i sierpień 2019 należy spełnić warunki aktywności – dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł oraz zapewnienie wpływów na konto, na kwotę 1000 zł.

Tyle w skrócie należy zrobić, żeby zyskać premię. Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w regulaminie. Poniżej zobaczysz na co w szczególności warto zwrócić uwagę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja banku przeznaczona jest dla nowych klientów banku - osób, które w momencie składania wniosku nie są stroną Umowy ramowej z bankiem, ani w okresie 12 miesięcy przed wysłaniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji, nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku ror w Banku BNP Paribas ani Raiffeisen Polbanku.

Oprócz tego ważne jest, aby w Umowie ramowej podpisywanej z bankiem podać takie same dane jak we wniosku na stronie internetowej. 

Jak zdobyć premię 250 zł?

Warunki promocji, przy oferowanej nagrodzie są bardzo łatwe do spełnienia. Zobacz jak zyskać 250 zł.

Aby zyskać premię wysokości 250 zł należy:

 1. Do 9 czerwca 2019 wysłać wniosek przez stronę promocji.
 2. Do 30 czerwca 2019 zawrzeć z Bankiem umowę ramową w zakresie Konta Osobistego z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. Następnie w każdym z miesięcy lipiec-sierpień 2019 wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł i zapewnij wpływy na konto otwarte w promocji na kwotę minimum 1000 zł. Zobacz, na co należy zwrócić uwagę.

  Transakcje bezgotówkowe – transakcje kartą płatniczą, Google Pay, Apple Pay lub z wykorzystaniem cyfrowego portfela. UWAGA! Transakcje realizowane za pośrednictwem podmiotów trzecich, jak: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media – nie będą uwzględniane. Nie będą też uwzględniane transakcje kartą płatniczą, w punktach posiadających MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – są to przykładowo kasyna i zakłady bukmacherskie (szczegółowa lista dostępna w regulaminie promocji).

  Wpływy na konto – nie będą brane pod uwagę wpływy z innego rachunku uczestnika promocji, wpływy z rachunków kredytowych (dotyczy to także rachunków Raiffeisen) ani wpłaty gotówki.

Wypłata premii

Premia jest podzielona na dwie części - nagroda wartości 150 zł za zrealizowanie warunków promocji w lipcu oraz nagroda wartości 100 zł za zrealizowanie warunków promocji w sierpniu.

Organizator poinformuje uczestnika o otrzymaniu nagrody mailowo do 19 sierpnia 2019 (za spełnienie warunków promocji w lipcu) oraz do 18 września 2019 (za spełnienie warunków w sierpniu).

Nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym uczestnicy otrzymają informację o przyznaniu nagrody.

Aby odebrać pierwszą nagrodę należy zalogować się na bezpiecznej stronie organizatora. Na maila podanego przy rejestracji, otrzymasz link z odnośnikiem do strony, na której należy się zalogować.  Na stronie należy zalogować się do 26 sierpnia 2019 przy użyciu adresu e-mail i unikalnego kodu przesłanego przez organizatora, oraz przekazać tam numer konta osobistego otwartego w promocji, na które zostanie wypłacona nagroda.

Konto Otwarte na Ciebie - opinia o promocji

Promocja ma ciekawą strukturę. Na poziomie ogólnym jest ona bardzo łatwa. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, że w promocji można zyskać aż 250 zł, a konto oferowane w ramach promocji ma bardzo niskie opłaty.

Jakkolwiek, na co także należy zwrócić uwagę, bank wprowadza bardzo dużo dodatkowych zapisów, które doprecyzowują poszczególne warunki. Już sam fakt, że z promocji są wyłączeni niektórzy klienci banku Raiffeisen dodatkowo komplikuję sprawę. W opisie promocji na naszej stronie zostały przedstawione najważniejsze kwestie, jednak “na wszelki wypadek” warto jeszcze przejrzeć regulamin promocji, aby mieć pewność że przypadkowo nie ominie Cię cenna nagroda.

Ogólnie jednak jest to naprawdę ciekawa oferta, a konto oferowane w ramach promocji ma bardzo atrakcyjne warunki korzystania z rachunku. Brawo BNP Paribas! Oby więcej takich ofert.

Na koniec w skrócie o opłatach związanych z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0-3 zł – karta płatnicza 
  0 zł jeśli w miesiącu zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja bezgotówkowa oraz jeśli użytkownik nie ukończył 26 roku życia.
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów w kraju
 • 0 zł – polecenie zapłaty (w systemie bankowości internetowej)
 • 0 zł – zlecenie stałe (w systemie bankowości internetowej)
 • 5 zł – przelew natychmiastowy

Dokumenty do pobrania związane z promocją

Taryfa Prowizji i opłat

Klikając w na link, pobierzesz dokument ze strony banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o