Zyskaj do 200 zł z Kontem Optymalnym

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

ZYSKAJ 200 ZŁ Z KONTEM OPTYMALNYM

Możesz zyskać 200 zł za aktywne korzystanie z konta Optymalnego. W promocji banku BGŻ BNP Paribas można wziąć udział do 31 stycznia, jednak może oferta może skończyć się przed czasem, jeżeli zostanie osiągnięty limit 1500 wniosków.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

"Uczestnikiem Promocji „Zimowy bonus” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Banku oraz przed połączeniem BGŻ BNP Paribas z Raiffeisen Polbank Polska S.A., nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego zarówno w BGŻ BNP Paribas ani w Raiffeisen Polbank Polska S.A, oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji."

WAŻNE TERMINY

1) 31 stycznia 2019 – do tego dnia możesz zarejestrować się w promocji; uwaga, promocja może zakończyć się wcześniej jeśli zostanie osiągnięty limit 1500 zgłoszeń.
2) 15 lutego 2019 – otwórz konto – umowa musi zostać zawarta do 15 lutego
3) 28 lutego 2019 – do tego dnia należy spełnić warunki: aktywakcja Aplikacji GOmobile, wykonanie za jej pośrednictwem minimum 1. przelewu oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł
4) marzec-kwieceń 2019 – w tych miesiącach należy ponownie spełnić opisany w powyższym punkcie warunek, oraz wykonać transakcje bezgotówkowe, a także zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, w formularzu uzupełniając swoje dane.

2. Na adres e-mail otrzymasz link, za pośrednictwem którego należy otworzyć konto. Jest to niezbędny warunek, aby uzyskać premię. We wniosku do umowy ramowej należy podać taki same dane jak w formularzu rejestracyjnym do promocji. Na wykonanie tego kroku masz czas do 15 lutego 2019. Najlepiej jednak zrobić to od razu po zarejestrowaniu się w promocji.

Co dalej?

3. W miesiącu lutym

1) Dokonaj aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do 28 lutego 2019 r. Aplikacje pobierzesz za pośrednictwem strony banku BGŻ lub wpisując w Google „GOmobile” 🙂
2) Teraz możesz od razu wykonać jeden przelew, dzięki czemu spełnisz kolejny warunek promocji.
3) Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł

4. Po spełnieniu warunków określonych w punktach 1-3, następnie w miesiącach marzec-kwieceń:

1) W każdym z miesięcy dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł
2) W każdym z miesięcy zapewnij wpływy otrzymaj wpływy na konto otworzone w ramach promocji, wartości minimum 1000 zł w miesiącu

PRZEKAZANIE NAGRODY

Nagrody zostaną przekazane na Konto Optymalne otwarte w ramach promocji, nie należy więc zamykać rachunku przed wypłatą nagród.

Do 15 marca 2019 otrzymasz informacje o uzyskaniu pierwszej premii (100 zł). Informacja zostanie przesłana na adres e-mail. Znajdzie się tam także link do formularza, w którym nalezy uzupełnić numer Konta Optymalnego otwartego w ramach promocji (do 26 marca). To bardzo ważne, ponieważ bez tego nie otrzymasz premii. O uzyskaniu drugiej nagrody (100 zł) bank poinformuje do 17 maja 2019.

Przelewy zostaną zrealizowane do końca marca (100 zł) oraz do końca maja (100 zł).

KOMENTARZ DO PROMOCJI

Warunki promocji nie są skomplikowane, jednak trzeba otwarcie przyznać, że nie należą do najłatwiejszych. Jakkolwiek, do uzyskania mamy wysoką premię – 200 zł w gotówce, a do tego konto Banku BGŻ BNP Paribas cechuje brak opłat za podstawowe operacje.

Informacje, które znalazły się w tym opisie promocji, są aktualne na dzień publikacji posta.

Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz konta bankowego, którego dotyczy promocja – w szczególności jeśli chodzi o opłaty związane z kontem bankowym – mogą ulec zmianom.

Kiedy kończy czas na wysyłanie nowych wniosków w promocji, wtedy zostaje ona przeniesiona do archiwum promocji. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o