Zyskaj do 200 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

Zyskaj 200 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas
Zyskaj do 200 zł na zakupy w H&M, Allegro, Douglas, RTV Euro AGD i innych sklepów, biorąc udział w promocji karty kredytowej BNP Paribas.

Najważniejsze informacje - w skrócie:

nagroda w promocji - ikona

Do zyskania:

200 zł
okres karencji - ikona

Okres karencji:

Od 01.08.2018 r.
czas na wysłanie wniosku - ikona

Termin:

31.03.2020
warunki promocji - ikona

Warunki:

Dołącz do promocji i w każdym z czterech miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu przystąpienia do promocji, dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. W miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy – zaloguj się do bankowości internetowej GOonline lub GOmobile.
dodatkowe informacje - ikona

Pozostałe informacje:

Odebranie nagrody jest możliwe po wcześniejszej rejestracji na stronie www.mambonus.pl.
Zyskaj 200 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

Zyskaj do 200 zł w promocji BNP Paribas

Z kartą kredytową BNP Paribas możesz teraz zyskać do 200 zł na zakupy u wybranych partnerów Banku. Nagrodą w promocji jest 15 000 Punktów w programie mamBONUS, które możesz wymienić na voucher zakupowy (min. do Allegro, RTV EURO AGD, H&M, Douglas, na e-Bilet) o wartości 50 złotych. Taką nagrodę możesz zdobyć czterokrotnie, co łącznie daje szansę na uzyskanie bonusa wartości 200 zł.

Kto może przystąpić do promocji?

Warunki przystąpienia do promocji to standardowo: uczestnikiem może być pełnoletnia osoba fizyczna działająca jako konsument, która spełni wszystkie cztery opisane poniżej warunki:

  1. Zawrze z bankiem umowę w okresie sprzedaży premiowanej, to znaczy nie później niż do 31 marca 2020 roku. Regulamin nie precyzuje czy umowę należy zawrzeć przez internet (na dedykowanej stornie promocji) czy możliwe jest też zawarcie takiej umowy w oddziale. W każdym razie najwygodniej jest wysłać wniosek przez stronę promocji.
  2. Okres karencji rozpoczyna się od 01.08.2018 roku – to znaczy od tego dnia, ani w późniejszym czasie, nie możesz mieć karty w Banku BNP Paribas.
  3. Z promocji wykluczone będą osoby, których umowa zawarta z bankiem w okresie sprzedaży premiowanej okaże się nieważna.
  4. W promocji nie mogą brać osoby zatrudnione przez Bank lub przez spółki grupy kapitałowej, do której należy Bank.

Warunki promocji, czyli jak zyskać 200 zł

Nagroda w promocji to 15 000 punktów w programie mamBONUS, które można wymienić na voucher zakupowy (np. na Allegro, RTV Euro AGD, H&M, Douglas, e-Bilet). Te 15 tys. punktów stanowi równowartość 50 zł. Nagrodę możemy zyskać czterokrotnie, co w sumie daje nam 200 zł.

Aby zyskać nagrodę:

  • W ciągu pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu przystąpienia do promocji, należy dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł/miesiąc. Praktyczny przykład: do promocji przystępujesz w marcu, wtedy aby otrzymać maksymalną nagrodę wartości 200 zł, transakcje należy dokonać w miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec.
  • W miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, zaloguj się do bankowości internetowej GOonline lub GOmobile.

Zarejestruj się na mamBONUS.pl

Nagrodę mozesz odebrać na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Z kolei nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, uprawniających do jej uzyskania. Aby odebrać nagrodę należy posiadać obowiązującą umowę o kartę kredytową BNP Paribas na dzień odbioru tej nagrody. Identyfikator do rejestracji na stronie mambonus.pl znajdziesz na miesięcznym wyciągu karty lub otrzymasz go od konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. Powodzenia!

Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry