Zyskaj do 150 zł premii z eKontem (IV edycja)

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

ZYSKAJ DO 150 ZŁ - IV EDYCJA PROMOCJI

Otwierając konto w mBanku, możesz zyskać nawet 150 zł premii. Zobacz, co należy zrobić, aby zyskać bonus za otwarcie rachunku w mBanku.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy po 1 stycznia 2017 roku nie posiadali ani nie byli współposiadaczami rachunku w mBanku, o numerach rozliczeniowych 1140 2004 i/lub 1140 2017.

WAŻNE TERMINY

Aby wziąć udział w promocji, należy otworzyć konto do 29 maja 2019 roku. Promocja trwa do 31 października 2019.

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Otwórz eKonto standard w promocji na stronie mBanku.

2. Aby zyskać pierwszą premię – 100 zł:
a) 7 dni od otwarcia konta zasil je jednorazowo kwotą minimum 1000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem)
b) Wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Do 15 dnia kolejnego miesiąca transakcje nie mogą być anulowane.

3. Aby zyskać drugą premię – 50 zł:
a) W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą minimum 1000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem)
b) Wykonaj ponownie przynajmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Transakcji nie możesz anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca.

KOMENTARZ DO PROMOCJI

Łatwe 150 zł do zdobycia w promocji eKonta – tak jednym zdaniem można podsumować najnowszą ofertę promocyjną mBanku. Warunki do spełnienia w promocji są bardzo łatwe, a premia konkurencyjna. Natomiast rachunek mBanku, to jedno z najlepszych kont bankowych, z którego można korzystać bez opłat.

Informacje, które znalazły się w tym opisie promocji, są aktualne na dzień publikacji posta.

Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz konta bankowego, którego dotyczy promocja – w szczególności jeśli chodzi o opłaty związane z kontem bankowym – mogą ulec zmianom.

Kiedy kończy czas na wysyłanie nowych wniosków w promocji, wtedy zostaje ona przeniesiona do archiwum promocji. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o