Zyskaj do 150 zł premii z eKontem

ZYSKAJ DO 150 ZŁ Z EKONTEM

Otwierając eKonto w promocji, możesz zyskać do 150 zł premii. Promocja ma ciekawą konstrukcję – premię zyskasz od ilości transakcji, a nie standardowo jako zwrot wartości transakcji. W tej promocji możesz zyskać maksymalnie 30 zł w każdym z pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy po 1 stycznia 2016 roku nie posiadali ani nie byli współposiadaczami rachunku w mBanku, o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

WAŻNE TERMINY

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019, jednak żeby wziąć w niej udział należy otworzyć konto do 14 stycznia 2019 roku.

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Otwórz eKonto standard w promocji. Na etapie wypełniania wniosku zamów kartę debetową do konta.

2. Co najmniej raz w miesiącu kalendarzowym zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku.

3. Zapewnij jednorazowe wpływy w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Uwaga! Nie mogą to być wpływy z innego rachunku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.

4. Dokonaj wymaganą ilość transakcji kartą debetową wydaną do konta (także telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Premia, którą możesz otrzymać wynosi od 10 złotych – przy 5 transakcjach bezgotówkowych, do 30 złotych – przy 15 transakcjach bezgotówkowych w miesiącu. Maksymalnie możesz zyskać 150 zł premii.

KOMENTARZ DO PROMOCJI

Promocja „eKonto z Premią” to ciekawa propozycja, głównie ze względu na system premiowania. Bank nie proponuje procentowego zwrotu za płatności kartą, tylko nagradza regularne korzystanie z karty płatniczej. Tak naprawdę nie ma znaczenia czy kupujesz gumy do żucia czy telewizor – przy dokonaniu 15 transakcji bezgotówkowych w miesiącu zyskasz maksymalną premię. Nagroda nie jest aż tak wysoka – bo wynosi maksymalnie 150 zł, ale jest możliwa do zdobycia. Pamiętaj, że jeden z warunków promocji „zasilenie konta kwotą minimum 1000 zł” nie zostanie spełniony jeśli zasilisz konto kwotą 1000 zł z Twojego konta w innym banku.

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji, kiedy znajduje się ona w archiwum. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o