Zyskaj 600 zł z Kontem Przekorzystnym Biznes

zyskaj 600 zł - Konto Przekorzystne Biznes
Z Kontem Przekorzystnym Biznes możesz zyskać 600 zł. Premia podzielona jest na 3 części (200 zł + 200 zł + 200 zł). Poznaj szczegóły tej oferty.

Najważniejsze informacje - w skrócie:

nagroda w promocji - ikona

Do zyskania:

600 zł
okres karencji - ikona

Okres karencji:

Od 01.08.2019
czas na wysłanie wniosku - ikona

Termin:

31.03.2020
warunki promocji - ikona

Warunki:

Premia podzielona jest na 3 części: 1) 200 zł za otwarcie konta i aktywność na rachunku; 2) 200 zł za umowę o terminal płatniczy i aktywne korzystanie z terminala; 3) 200 za skorzystanie z wybranego produktu Banku dla Przedsiębiorców.
dodatkowe informacje - ikona

Pozostałe informacje:

Zapoznaj się z artykułem poniżej, aby poznać szczegóły na temat warunków promocji.
zyskaj 600 zł - Konto Przekorzystne Biznes
Sprawdź jak zyskać 600 zł w promocji z Kontem Przekorzystnym Biznes. (źródło obrazka: strona promocji).

Zyskaj nawet 600 zł z kontem firmowym Banku Pekao

W promocji konta firmowego Banku Peako możesz zyskać nawet 600 zł. To atrakcyjna oferta, szczególnie jeśli będziesz aktywnie korzystać z rachunku. Chociaż premia jest niższa niż w przypadku konkurencyjnych ofert, to i tak można w tej promocji można całkiem sporo zyskać i to we względnie krótkim okresie czasu. Czytając ten artykuł poznasz szczegóły oferty promocyjnej Banku Peako.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja jest kierowana do przedsiębiorców. Regulamin definiuje „przedsiębiorcę” jako podmiot krajowy (rezydenta), osobę fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

W promocji mogą wziąć udział podmioty, które od 1 sierpnia 2019 roku nie posiadały konta w Banku PKO. Jeśli nie posiadałeś lub nie posiadałaś w tym czasie konta w Banku, wtedy możesz wysłać wniosek za pośrednictwem strony promocji. W kwestiach formalnych należy:

  1. Podpisać z bankiem umowę o rachunek Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektorniczną Peako24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard wydawaną do rachunku,
  2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym handlowych),
  3. A także zaakceptować regulamin promocji.

Warunki promocji czyli droga po 600 zł

Jedną z nagród w promocji, którą można otrzymać już za samo podpisanie umowy jest brak opłat przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy za wpłaty BLIK we wpłatomatach Euronet i PlanetCash. To tak w kwestiach informacyjnych. W tej części skoncentruję się na tym, jak zdobyć główną nagrodę w promocji, w wysokości 600 złotych.

Krok 1: zyskaj 200 zł za aktywność

Pierwsze 200 zł można otrzymać za aktywność na rachunku:

a) przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł,
b) przez 3 kolejne miesiące wykonaj minimum 1 transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł kartą wydaną do rachunku
c) przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj jeden przelew, inny niż do ZUS, przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl na kwotę min. 100 zł.

Krok 2: zyskaj 200 zł za terminal

Aby uzyskać premię za terminal wynoszącą 200 zł należy:

a) zawrzeć z Bankiem umowę o terminal płatniczy,
b) następnie przyjąć w nim przez 3 kolejne miesiące, następujące po miesiącu od otwarcia rachunku rozliczeniowego, płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Tej premii nie możesz zdobyć, jeśli prowadzisz działalność w takich branżach jak (za regulaminem promocji): biura turystyczne/ podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

Krok 3: zyskaj 200 zł za skorzystanie z produktu Banku dla Przedsiębiorców

Kolejną premię – 200 zł – uzyskasz, jeśli w terminie do 6 miesięcy, od czasu kiedy nastąpiło otwarcie rachunku, zawrzesz z Bankiem umowę o produkt z oferty Banku przeznaczonej dla Przedsiębiorców. Mowa tutaj o jednym z tych produktów:

a) umowa kredytu na kwotę minimum 5000 zł;
b) umowa pożyczki na kwotę minimum 5000 zł;
c) umowa o kartę kredytową Mastercard z sumą limitów na kwotę min. 5000 zł.

Podsumowanie

Choć początkowo warunki promocji mogą wydawać się skomplikowane, to w rzeczywistości wcale nie tak ciężko zdobyć nagrodę. Co ważne, maksymalną premię możemy otrzymać nawet w mniej niż pół roku (premia zostanie wypłacona do końca ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym poszczególne warunki promocji zostały spełnione). 

Aktywne korzystanie z konta (przelew do ZUS, transakcje bezgotówkowe kartą, wykonanie przelewu innego niż do ZUS przez aplikację), podpisanie umowy o terminal i aktywne korzystanie z niego, a także skorzystanie z produktu Banku dla Przedsiębiorców – to działania, które warunkują uzyskanie premii. Dla osób lub spółek aktywnie korzystających z rachunku, premia w wysokości 600 zł albo nagroda cząstkowa (400 albo 200 zł), jest w zasięgu ręki.

Konto Przekorzystne Biznes

Ocena:
4.4/5
Najważniejsze opłaty

Prowadzenie konta

Karta płatnicza

0-9 zł

0-7 zł

Przelew internetowy

Darmowe bankomaty

0-1,5 zł

Własne banku +2 pierwsze wypłaty z innych bankomatów

Jak uniknąć opłat?

  • 0 zł za prowadzenie konta – zapewnij wpływy na kwotę 2000 zł/mies.
  • 0 zł za kartę – wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
  • Przelewy wewnętrzne + 15 przelewów zewnętrznych bez opłat.
  • Jest więcej możliwości uniknięcia opłat, zobacz więcej informacji o koncie.
Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry