Zyskaj 400 zł na karcie prezentowej na zakupy w Lidlu

zyskaj 400 zł na zakupy do Lidla
Wyrób kartę i zyskaj 400 zł na zakupy do Lidla przy spełnieniu prostych warunków aktywności. Sprawdź ofertę banku CitiHandlowy!

Najważniejsze informacje - w skrócie:

nagroda w promocji - ikona

Do zyskania:

400 zł
okres karencji - ikona

Okres karencji:

Od 01.01.2018
czas na wysłanie wniosku - ikona

Termin:

20.04.2020
warunki promocji - ikona

Warunki:

Złóż wniosek. Po pozytywnym rozpatrzeniu zainstaluj aplikację Citi Mobile i aktywuj kartę w aplikacji. Przynajmniej raz zaloguj się bankowości CitiMobile do końca 1 mies. kalendarzowego po założeniu karty. Do końca 3 mies. kalendarzowego dokonaj transakcji kartą na kwotę 2000 zł.
dodatkowe informacje - ikona

Pozostałe informacje:

Przyznanie karty kredytowej jest zależne oceny zdolności kredytowej. Przykładowe wymagania: dochód netto min. 1200 zł, zatrudnienie w firmie min. 3 mies.
zyskaj 400 zł na zakupy do Lidla
Załóż kartę kredytową w banku Citi Handlowy i zyskaj 400 zł na zakupy w Lidlu (źródło: strona promocji)

Zyskaj 400 zł z kartą prezentową LIDL

Za wyrobienie karty kredytowej Citi Priority w Banku Citi Handlowy oraz aktywność w pierwszych miesiącach możesz zyskać 400 zł w formie vouchera na zakupy w Lidlu. Bardziej szczegółowo: nagrodą w promocji są dwie karty prezentowe LIDL o wartości 200 zł (łączna wartość 400 zł), z których można korzystać wielokrotnie, przez okres 6-ciu miesięcy.

Dla kogo jest przeznaczona ta promocja?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, a okres karencji liczy się od 1 stycznia 2018 roku. To znaczy, że do promocji kwalifikują się osoby, które od 1.01.2018 roku nie posiadały karty kredytowej w Banku. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne, działające jako konsument, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Oprócz tego należy spełniać też kryteria, które kwalifikują uczestnika do uzyskania karty kredytowej. Decyzja o przyznaniu karty jest podjęta na podstawie zdolności kredytowej uczestnika. Przykładowe wymagania to: dochód w kwocie minimum 1200 zł netto/mies. i minimum 3 miesiące okresu zatrudnienia w obecnej firmie.

Warunki promocji - jak zyskać 400 zł do Lidla?

Jeśli spełniasz wszystkie formalności i zdecydujesz się skorzystać z oferty promocyjnej karty Citi Handlowy, oto co należy zrobić, aby zyskać nagrodę wartości 400 zł.

W pierwszym kroku wyślij wniosek za pośrednictwem strony promocji. Następnie, na podstawie tego wniosku należy podpisać umowę o kartę kredytową Citi Simplicity z Bankiem i nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy, dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (to jest potwierdzenie dla Banku, że zadeklarowane dane są prawdziwe).

Tyle w kwestiach formalnych, teraz przejdźmy do warunków aktywności:

  1. Zainstaluj aplikację Citi Mobile i za pośrednictwem tej aplikacji aktywuj kartę.
  2. W osobnym podpunkcie regulaminu pojawia się informacja, o tym że należy najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy, zalogować się w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji CitiMobile.
  3. Teraz nadszedł czas na spełnienie najważniejszego warunku promocji, a jest nim dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 2000 zł do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wyrobienia karty. W praktyce jeśli kartę wyrobisz np. w marcu, to czas na realizację tego kroku masz do czerwca.

Jak chodzi o ostatni punkt, to w tym miejscu pojawiają się takie zastrzeżenia: powinny to być transakcje bezgotówkowe (to jest oczywiste), nie mogą to być transakcje „szczególne”, transakcje nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego ani przelewu krajowego, a także nie będą transakcjami zwróconymi.

Zagadkowo mogą brzmieć sformułowanie „transakcje szczególne” dlatego spójrzmy do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., który definiuje takie transakcje. Są to: wypłaty środków z limitu kredytu, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz u podmiotów pośredniczących w wymianie.

Wierzę, że tym sposobem udało mi się rozwiać wątpliwości w kwestii warunków promocji. Jeśli spełniasz wymagania, nie powinno być problemu z uzyskaniem nagrody wartości 400 zł.

Wydanie nagrody i podsumowanie

O zdobyciu nagrody zostaniesz poinformowana w systemie bankowości internetowej CitiMobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji (przykładowo: spełniasz warunki w kwietniu, wiadomość otrzymujesz w maju). Natomiast nagrodę otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji (w naszym przykładzie będzie to czerwiec), na adres korespondencyjny podany we wniosku.

Karty prezentowe mają 6 miesięcy ważności i mogą być wykorzystane wielokrotnie, tak długo jak są na nich środki. Aby zrealizować kartę, należy poinformować kasjera o takim zamiarze przed rozpoczęciem transakcji.

W promocji największą barierę wydaje się stanowić warunek płatności bezgotówkowych na kwotę 2000 zł. Jeśli masz już zaplanowane większe zakupy, możesz wykorzystać kartę w celu płatności za te zakupy, a następnie spłacić debet w okresie bezodsetkowym, dzięki czemu nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Nagroda w promocji wartości 400 zł jest bardzo atrakcyjna, a CitiBank już przyzwyczaił nas do tego rodzaju promocji.

karta Citi Simplicity
Citi Simplicity

0 zł

opłaty ikona

Opłata
za kartę

8% min. 10 zł

bankomat ikona

Bankomaty (prowizja)

10 %

karta kredytowa oprocentowanie

Oprocentowanie
karty

56 dni

karta kredytowa okres bezodsetkowy

Okres
bezodsetkowy

Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry