Zyskaj 300 zł w promocji mKonta Intensive

zyskaj 300 zł z mKontem Intensive
W promocji mKonta Intensive możesz szybko zyskać nawet 300 zł premii. Upewnij się, że jesteś w stanie spełnić warunki tej promocji.

Najważniejsze informacje - w skrócie:

nagroda w promocji - ikona

Do zyskania:

300 zł
okres karencji - ikona

Okres karencji:

+3 lata
czas na wysłanie wniosku - ikona

Termin:

31.03.2020
warunki promocji - ikona

Warunki:

Dokonaj 5 transakcji kartą, telefonem lub przez BLIK do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta. W ciągu 7 dni od otwarcia zasil konto kwotą 7000 zł (premia 200 zł). Powtórz te czynności w kolejnym pełnym okresie (premia 100 zł).
dodatkowe informacje - ikona

Pozostałe informacje:

Otwierając konto, upewnij się że spełnisz warunek aktywności. Inaczej poniesiesz opłatę warunkową wysokości 49,5 zł w miesiącu. Sprawdź szczegółowy opis promocji, aby dowiedzieć się więcej o jej warunkach.
zyskaj 300 zł z mKontem Intensive
Zyskaj 300 zł. W tej promocji liczy się aktywność i szybkie działanie (źródło obrazka: strona mBanku).

Wymagająca promocja i atrakcyjna nagroda

mKonto Intensive w mBanku to rachunek, który dopiero od niedawna jest oferowany w ramach akcji promocyjnych. Trudno doszukiwać się przyczyny, być może jednak taki stan rzeczy wynika z faktu, że to konto jest przeznaczone dla osób, które są w stanie zrealizować trudniejsze do spełnienia wymagania. Promocja mKonta intensive do najprostszych nie należy, właśnie przez względnie wysokie wymagania jak chodzi o kwoty, którymi należy „obrócić”. Z drugiej jednak strony jeśli jesteś w stanie zapewnić przelew w kwocie 7000 zł, wtedy droga po 300 zł premii jest już naprawdę łatwa.

Dla kogo promocja?

W tej promocji obowiązuje długi okres karencji, wynosi ponad 3 lata. Regulamin definiuje nowego klienta (czyli kogoś, kto może wziąć udział w promocji) jako osobę, która w okresie od 01.01.2017 roku nie posiadała ani nie jest współposiadaczem rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (zwyczajnie chodzi tu o konta w mBanku).

Dalej, w kwestii formalności, aby wziąć udział w promocji należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Jeśli spełniasz te kryteria możesz przejść do następnego kroku, którym jest wysłanie wniosku o konto. W kwestiach formalnych – należy zaznaczyć zgodę na udział w promocji i dostarczenie regulaminu przez stronę internetową oraz zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku, przy czym musi to być umowa indywidualna (nie jako konto wspólne).

Jak zyskać 300 zł?

Warunki promocji są bardzo proste, natomiast barierą jest w tym przypadku wysokość wpływów, jakie należy zapewnić na konto bo kwota wynosi 7000 zł.

Krok 1: premia za szybki wpływ - jak zyskać 200 zł?

  • W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływy na mKonto Intensive otwarte w ramach promocji, na kwotę 7000 zł.
  • Dokonaj 5 transakcji kartą, telefonem lub BLIK do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta.

W praktyce, jeśli konto otworzysz np. 6 marca, wtedy czas na zapewnienie wpływów masz do 13 marca (+7 dni), a czas na zrealizowanie transakcji: do 30 kwietnia.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię wysokości 200 zł. 

Krok 2: premia za transakcje - jak zyskać 100 zł?

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe 100 zł, w kolejnym miesiącu ponownie należy spełnić warunki, jak w kroku pierwszym:

  • Dokonaj 5 transakcji kartą, telefonem lub BLIK do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
  • W drugim pełnym miesiącu zasil mKonto Intensive kwotą 7000 zł.

W praktyce, trzymając się wcześniej użytego przykładu (konto otwarte 6 marca), warunki w kroku trzecim należałoby zrealizować do końca maja 2020 roku.

Jeśli spełnisz te warunki otrzymasz premię wysokości 100 zł.

Dodatkową nagroda w promocji jest możliwe zwolnienie z opłat za kartę przez pół roku. Jeśli zawnioskujesz o kartę Visa Świat Intensive, to nie poniesiesz opłat przez 6 kolejnych miesięcy, przy założeniu że w każdym z tych miesięcy dokonasz 5-ciu transakcji kartą.

Łatwa premia, ale trzeba pokonać barierę (przelew 7000 zł)

Premię w tej promocji można zdobyć w sposób łatwy i szybki. Największą barierę stanowi tutaj kwota przelewu, pozwalającego spełnić warunki promocji – bo wynosi ona 7000 zł. Dobra rada: jeśli przystępujesz do promocji, upewnij się że jesteś w stanie w każdym miesiącu zapewnić takie wpływy (nie tylko w okresie promocji), bo inaczej poniesiesz warunkową opłatę wysokości 49,5 zł w miesiącu. Alternatywnym warunkiem zwalniającym z tej opłaty jest utrzymywanie aktywów na koncie w kwocie 100 000 zł, co podobnie jak w przypadku przelewu, może stanowić spore wyzwanie.

Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry