Zyskaj 150 zł za wpływ wynagrodzenia w promocji Banku Santander

promocja banku Santander
150 zł za wynagrodzenie - Konto Jakie Chcę w promocji. (Źródło obrazka: strona promocji).

W ofercie premiowanej Banku Santander, możesz zyskać 150 zł za przelew wynagrodzenia na konto otwarte w ramach tej promocji. Dodatkowo masz szanse zyskać 300 zł zwrotu za rachunki oraz 80 zł za polecenie konta. Łącznie w puli nagród jest 530 zł.

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie promocyjnej „Konto z wynagrodzeniem”. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać premię?

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Najważniejszym kryterium jest to, że w okresie od 1 listopada 2018 do 31 października 2019 r. nie można było posiadać ani współposiadać żadnego konta w Santander Banku. Wyjątek stanowi konto oszczędnościowe, którego posiadanie w tym okresie nie wyklucza z udziału w promocji.

Pozostałe warunki:
 • Standardowo – pełnoletniość i pełna zdolność do czynności prawnych. Należy posiadać polskie obywatelstwo.
 • Należy podpisać umowę o konto osobiste z kartą debetową i usługą Santander internet, wyrażając odpowiednie zgody, w tym na przekazywanie informacji handlowych oraz podając dane kontaktowe jak numer telefonu i adres e-mail.

Warunki aktywności w promocji - jak zyskać 150 zł?

Warunek uzyskania nagrody w promocji jest prosty – należy zlecić przelew wynagrodzenia na nowo otwarte konto w ramach promocji, a później otrzymać co najmniej jedno wynagrodzenie na konto. Konkretnie, co należy zrobić, aby zyskać nagrodę:
promocja pierwszy etap

Krok pierwszy - złożenie dyspozycji przekazania wynagrodzenia

W usługach bankowości elektronicznej Santander internet lub przez infolinię banku - numer 1 9999 złóż dyspozycję wynagrodzenia.

Dyspozycja wynagrodzenia nie musi być złożona w tym samym miesiącu, kiedy otwarto konto jednak w promocji zostaną uwzględnione tylko te wynagrodzenia, które wpłynęły na konto po złożeniu dyspozycji.

promocja drugi etap

Krok drugi - wpływ wynagrodzenia na konto otwarte w promocji

Aby uzyskać nagrodę, na konto w okresie trwania promocji (czyli do 30 kwietnia 2020 r.) powinno wpłynąć co najmniej jedno wynagrodzenie.

Teraz zerknijmy do regulaminu, który wynagrodzenie definiuje jak wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenie, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Wydanie nagród w promocji

W zależności od tego przez ile miesięcy kalendarzowych w trakcie trwania promocji wpłynie wynagrodzenie, tak wysoka będzie nagroda. Nagroda w promocji może wynosić od 50 do 150 zł:

 • 1 miesiąc z wpływem wynagrodzenia: nagroda 50 zł
 • 2 miesiące z wpływem wynagrodzenia: nagroda 100 zł
 • 3 miesiące z wpływem wynagrodzenia: nagroda 150 zł

A jak to wygląda w praktyce? Tutaj znowu z pomocą przychodzi regulamin promocji, w którym znajdziemy przykładowy schemat naliczania nagród. Zobacz poniższą tabelę:

wpływy wynagrodzenia - promocja Santander Bank

Pamiętaj, że w promocji zostaną uwzględnione tylko wpływy wynagrodzenia otrzymane po złożeniu dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia.

Inne informacje - co jeszcze warto wiedzieć o promocji oraz krótkie podsumowanie.

 • Promocja „Konto z wynagrodzeniem V edycja”, łączy się z innymi promocjami. Równolegle możesz uzyskać do 300 zł zwrotu za rachunki w ciągu roku (1% zwrotu – do 25 zł miesięcznie) oraz otrzymać 80 zł za polecenie konta.
 • Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w skali roku wynosi do 1,5% dla kwot do 20 000 zł.
 • Nagroda za wynagrodzenie (do 150 zł) jest zwolniona z podatku.
 • Na jedno konto przysługuje jedna nagroda, bez względu na liczbę posiadaczy rachunku.
 • Przekazanie nagrody nastąpi do końca maja 2020 roku.

Konto Jakie Chcę w promocji - informacje o rachunku

Zobacz najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 3 zł lub 0-5 zł – opłata za obsługę karty płatniczej*.
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów z kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska oraz za wypłaty BLIK-iem we wszystkich bankomatach w Polsce
 • 0 zł – przelew internetowy w PLN
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe w Satander online

*3 zł to stała miesięczna opłata za kartę, obowiązująca w dniu zawarcia umowy. Możesz zmienić opcję z opłaty stałej na warunkową. Wtedy przy dokonaniu 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu za kartę zapłacisz 0 zł; jeśli dokonasz mniej niż 5 transakcji opłata wyniesie 5 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Przewiń do góry