Zyskaj 140 zł z Kontem Direct w ING

zyskaj do 140 zł
Teraz otwierając Konto osobiste Direct w ING możesz zyskać 140 zł

W promocji ING Banku Śląskiego możesz zyskać 140 zł premii. Otwórz Konto z Lwem Direct przez internet na stronie banku, następnie spełnij warunki promocji i zyskaj premię.

Bank promuje aktywne korzystanie z karty płatniczej i BLIK-a. Korzystając z tych środków płatności możesz zyskać 100 zł. Dodatkowo w promocji możesz zyskać 20 zł za płatności BLIK-iem w internecie oraz kolejne 20 zł, jeżeli na twoje konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy.

Kto może wziąć udział w promocji? Jakie są ograniczenia?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Nowy klient, to osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 nie posiadała, ani nie współposiadała kont osobistych w banku.

Zgodnie z regulaminem promocji w okresie 1.04.2018 – 31.03.2019 nie można było posiadać żadnego z tych kont:
 • „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”, „Konto z Lwem PRP”.

Jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć nagrodę?

Zobacz krótką instrukcję krok po kroku, co należy zrobić, aby zyskać premię w promocji banku ING.

Podstawową nagrodą w promocji ING jest premia wysokości 100 zł. 

1. Aby zyskać 100 zł premii:

 • do 30 września 2019 otwórz konto przez internet na stronie banku z kartą płatniczą oraz kontem oszczędnościowym (OKO),
 • do 2 grudnia 2019 wykonaj transakcje w polskich złotych za min. 1000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKI-iem.
  (Takie operacje jak wypłata gotówki oraz transakcje anulowane lub wycofane, nie zostaną uwzględnione).

Dodatkowo, możesz zyskać 20 zł za transakcje BLIK-iem w internecie. Przy spełnieniu tych warunków związanych z zakupami internetowymi, możesz zyskać 120 zł.

2. Aby zyskać 120 zł premii:

 • spełnij warunki opisane w punkcie 1, a dodatkowo:
 • do 2 grudnia 2019 dokonaj przynajmniej 3 transakcji bezgotówkowych BLIK-iem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje dokonywane w ramach punktu 1.)
  albo
 • do 2 grudnia 2019 zapewnij wpływ minimum jednego wynagrodzenia wartości minimum 1000 zł na konto otwarte w ramach promocji.
3. Aby zyskać maksymalną premię wysokości 140 zł należy spełnić wszystkie opisane powyżej warunki. Otwórz konto, wykonaj transakcje na kwotę 1000 zł, dokonaj 3 transakcji bezgotówkowych BLIK-iem w sklepach internetowych i zapewnij wpływ jednego wynagrodzenia na kwotę przynajmniej 1000 zł w wyznaczonych terminach. Możesz także uzyskać częściową premię – np. 100 zł tylko za spełnienie warunków opisanych w punkcie pierwszym.

Ważne terminy

Sprawdź kiedy otrzymasz nagrodę.

 • Konto w promocji możesz otworzyć do 30 września 2019. 
 • Osoby, które spełnią warunki promocji do 30 września 2019 roku, bank wypłaci nagrodę do 10 października. Pozostali uczestnicy promocji otrzymają nagrode do 10 grudnia 2019.

O Koncie osobistym Direct w ING

Konto osobiste Direct oferowane w ramach promocji, to aktualnie jedno z najlepszych kont bankowych. Rachunek ING znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu w rankingu kont osobistych na naszej stronie. Podstawowe opłaty za korzystanie z konta wynoszą:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0 – 7 zł – karta płatnicza (0 zł przy transakcjach bezgotówkowych o wartości 300 zł/miesiąc)
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash (pozostałe bankomaty: 0 zł – pierwsza wypłata w miesiącu; 2,5 zł – druga wypłata i kolejne)
 • 0 zł – polecenie zapłaty
 • 0 zł – zlecenie stałe

Ofertę banku ING wyróznia bardzo dobra bankowość internetowa i Mobilna ING, z wieloma darmowymi usługami dodatkowymi, jak Trener Finansów, Smart Saver (automatyczne oszczędzanie) czy program “Moje rabaty”.

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji (znajduje się ona wtedy w archiwum na stronie). Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o