Promocja zakończona

Chwileczkę!

Jesteś na stronie promocji, która już się zakończyła (lub nie można już wysyłać nowych wniosków).

Dlatego już nie odniesiesz korzyści związanych z tą ofertą. Ale to nic straconego!

Sprawdź inne, aktywne promocje bankowe. Weź w nich udział, aby zyskać nawet kilkaset złotych bonusu.

Zobacz listę wyróżnionych promocji.

Poniżej znajdziesz opis promocji, która skończyła się lub nie można wysyłać nowych wniosków.

Dlatego przejdź teraz na stronę promocje bankowe, aby zobaczyć listę promocji, w których możesz wziąć udział w grudniu 2019!

zyskaj do 140 zł promocja
Teraz otwierając Konto osobiste Direct w ING możesz zyskać 140 zł

Zyskaj 140 zł z Kontem Direct w ING

W promocji ING Banku Śląskiego możesz zyskać 140 zł premii. Otwórz Konto z Lwem Direct przez internet na stronie banku, następnie spełnij warunki promocji i zyskaj premię.

Bank promuje aktywne korzystanie z karty płatniczej i BLIK-a. Korzystając z tych środków płatności możesz zyskać 100 zł. Dodatkowo w promocji możesz zyskać 20 zł za płatności BLIK-iem w internecie oraz kolejne 20 zł, jeżeli na twoje konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy.

Kto może wziąć udział w promocji? Jakie są ograniczenia?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Nowy klient, to osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 nie posiadała, ani nie współposiadała kont osobistych w banku.

Zgodnie z regulaminem promocji w okresie 1.04.2018 – 31.03.2019 nie można było posiadać żadnego z tych kont:
 • „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”, „Konto z Lwem PRP”.

Jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć nagrodę?

Zobacz krótką instrukcję krok po kroku, co należy zrobić, aby zyskać premię w promocji banku ING.

Podstawową nagrodą w promocji ING jest premia wysokości 100 zł. 

1. Aby zyskać 100 zł premii:

 • do 30 września 2019 otwórz konto przez internet na stronie banku z kartą płatniczą oraz kontem oszczędnościowym (OKO),
 • do 2 grudnia 2019 wykonaj transakcje w polskich złotych za min. 1000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKI-iem.
  (Takie operacje jak wypłata gotówki oraz transakcje anulowane lub wycofane, nie zostaną uwzględnione).

Dodatkowo, możesz zyskać 20 zł za transakcje BLIK-iem w internecie. Przy spełnieniu tych warunków związanych z zakupami internetowymi, możesz zyskać 120 zł.

2. Aby zyskać 120 zł premii:

 • spełnij warunki opisane w punkcie 1, a dodatkowo:
 • do 2 grudnia 2019 dokonaj przynajmniej 3 transakcji bezgotówkowych BLIK-iem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje dokonywane w ramach punktu 1.)
  albo
 • do 2 grudnia 2019 zapewnij wpływ minimum jednego wynagrodzenia wartości minimum 1000 zł na konto otwarte w ramach promocji.
3. Aby zyskać maksymalną premię wysokości 140 zł należy spełnić wszystkie opisane powyżej warunki. Otwórz konto, wykonaj transakcje na kwotę 1000 zł, dokonaj 3 transakcji bezgotówkowych BLIK-iem w sklepach internetowych i zapewnij wpływ jednego wynagrodzenia na kwotę przynajmniej 1000 zł w wyznaczonych terminach. Możesz także uzyskać częściową premię – np. 100 zł tylko za spełnienie warunków opisanych w punkcie pierwszym.

Ważne terminy

Sprawdź kiedy otrzymasz nagrodę.

 • Konto w promocji możesz otworzyć do 30 września 2019. 
 • Osoby, które spełnią warunki promocji do 30 września 2019 roku, bank wypłaci nagrodę do 10 października. Pozostali uczestnicy promocji otrzymają nagrode do 10 grudnia 2019.

O Koncie osobistym Direct w ING

Konto osobiste Direct oferowane w ramach promocji, to aktualnie jedno z najlepszych kont bankowych. Rachunek ING znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu w rankingu kont osobistych na naszej stronie. Podstawowe opłaty za korzystanie z konta wynoszą:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0 – 7 zł – karta płatnicza (0 zł przy transakcjach bezgotówkowych o wartości 300 zł/miesiąc)
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash (pozostałe bankomaty: 0 zł – pierwsza wypłata w miesiącu; 2,5 zł – druga wypłata i kolejne)
 • 0 zł – polecenie zapłaty
 • 0 zł – zlecenie stałe

Ofertę banku ING wyróznia bardzo dobra bankowość internetowa i Mobilna ING, z wieloma darmowymi usługami dodatkowymi, jak Trener Finansów, Smart Saver (automatyczne oszczędzanie) czy program „Moje rabaty”.

Informacje publikowane na stronie, w szczególności jak chodzi o recenzje kont bankowych oraz oferty promocyjne banków, są aktualne na dzień publikacji lub ostatniej aktualizacji wpisu. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.
Przewiń do góry